رفتن به مطلب

برنامه من -آِسان دیکشنری (همه دوستان شرکت کنند)

ارسال‌های توصیه شده

سلام به تمام دوستان یه آپدیت برای برنامم دادم ببینید چجوری شده اگر امکانش هست لطفا برنامه را دانلود کنید چون خیلی چیزها با اسکرین شات معلوم نمیشه. لطفا تمام دوستان اگربرنامه هرعیبی داره بهم بگید خوشحال میشم . حتی شما دوست عزیز ضمنا در برنامه کتابخونه های جالبی به کار برده شده اگر برای پیاده سازی مشکلی داشته باشید راهنمایی تون میکنم ممنونم از همه

نام : آسان دیکشنری

تاریخ انتشار: حدودا 3 ماه پیش

تاریخ آپدیت : دو روز پیش

تعداد دانلود :16500 تا اکنون 

کد نویسی : حدود 900 خط که خیلی هاشون کپی و پیست بودن و استفاده از 17 کتابخونه

مدت ساخت کد نویسی و گرافیک  : حدودا 15 روز

درآمد کسب شده تا حالا از عدد : حدود 300 هزار تومن 

درآمد ازبازار : درون پرداخت دو روز قرار گرفته حدودا 10 هزار تومن

https://cafebazaar.ir/app/amin.dic.ir/?l=fa

http://www.aparat.com/v/e7wKa

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

گرافیک قابل توجهی نداره = 17.5

دیتابیس رو از کجا گیر آوردید ؟؟

سلام ممنون از نظر شما ازیکی از دوستان گرفتم البته 90 هزار تاییش هم دارم حجمش زیاده 

لینک ارسال

300 هزار تومن؟

مگه داریم مگه میشه

موفق باشی

داخل اون 14 روز اول درآمد خودش داشت یک بار هم داخل برنامه های در حال پیشرفت آمد الان درآمد آنچنانی نداره  البته حدودا 3 ماه منتشر شده

لینک ارسال

سلام بنده نسبت به نظرات شما راجب برنامه های دیگران انتظار خیلی بیشتری داشتم !! 

گرافیک آنچنانی نداره و اسکرین شات ها هم میتونست بهتر باشه.

ایکون خوبی هم داره.

اما نسبت به نظراتتون که انتظارتون بالا هست باید خودتون هم راعایت کنید... در کل خوبه موفق تر باشید.

لینک ارسال

سلام بنده نسبت به نظرات شما راجب برنامه های دیگران انتظار خیلی بیشتری داشتم !! 

گرافیک آنچنانی نداره و اسکرین شات ها هم میتونست بهتر باشه.

ایکون خوبی هم داره.

اما نسبت به نظراتتون که انتظارتون بالا هست باید خودتون هم راعایت کنید... در کل خوبه موفق تر باشید.

ممنون از نظر شما بهتر بود گرافیک چه طرحی زده میشد. البته داخل اسکرین شات ها گرافیک برنامه اصلا درست دیده نمیشه تا برنامه نصب نشده گرافیکش به چشم نمیاد . لطفا دوستان هر ضعفی که میگیرند مدل پیشنهادی خودشون هم بدن . فیلم از کارکرد برنامه هم اضافه شد

لینک ارسال

ممنون از نظر شما بهتر بود گرافیک چه طرحی زده میشد. البته داخل اسکرین شات ها گرافیک برنامه اصلا درست دیده نمیشه . لطفا دوستان هر ضعفی که میگیرند مدل پیشنهادی خودشون هم بدن . 

به نظر بنده از متریال دیزاین استفاده کنید یا کلا طرح رو فلت کنید... یکم فضای نرم افزار گرفته هست.

راستی برای edittext هم میتونستید یه عکسی بزارید یا به قولی زیباترش کنید.

لینک ارسال

به نظر بنده از متریال دیزاین استفاده کنید یا کلا طرح رو فلت کنید... یکم فضای نرم افزار گرفته هست.

راستی برای edittext هم میتونستید یه عکسی بزارید یا به قولی زیباترش کنید.

آره شما درست میگید خودم هم به این موضوع پی برده بودم امدم کلا گرافیک عوض کنم وقت گیر بود بیخیال شدم  اما این برنامه من 3 ماه پیش زدم اون موقع از متریال خیلی سردر نمی آوردم برای آپدیتش هم نمیخواستم زیاد بهش گیر بدم البته در گرافیک برنامه از انیمیشن و ripple و چیزهای دیگه استفاده شده که تا نصب نشه اصلا گرافیک معلوم. استفاده از عکس برای edit text را اصلا نمی پسندم جلوه خوبی به برنامه نمیده  برای درون پرداخت  از preference اکتیویتی با دو لایه سیستم ضد حک استفاده شده استفاده از تلفظ برنامه را محدود کردم به استفاده از 15 بار بعد از 15 بار دیگر جمله ی لطفا برنامه را بخرید تکرار میشه . از آخرین نسخه ی کتابخونه icotext to speach هم برای تلفظ بهتر استفاده شده و تقریبا نزدیک حدود 20 خط از کدهای جاوا استفاده شده وتا اونجا هم که تونستن حجم برنامه را کم کردن از 7 رسوندم به 1.6 با یه بدبختی و  ...   ممنون از نظر شما. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...