رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در کد نویسی button

vistamobile

سوال

سلام. من امروز با این انجمن آشنا شدم و خوشحالم که الان، اینجام دوستان من یه مشکل کوچیک دارم : من میخوام چندتا دیتا بیس داشته باشم و چند تا activity و activity module. تا اینجاش مشکلی ندارم. ولی وقتی میخوام تو صفحه اول به button اولم دستور بدم که بره رو مثلا activity module دوم و اونجا کاربر بتونه از لیست ویو مطلبشو انتخاب کنه هردوتا اکتیویتی رو هم نشون داده میشه و button صفحه شروع و صفحه دوم رو باهم نشون میده. البته فقط button صفحه دوم فعاله. یعنی button ها قاطی میشن. من میخوام تو صفحه اولم چندتا button بزارم که هرکدوم برن به یه صفحه جدید با لیست ویو جدید خودشون. خواستم بدونم چجوری به یه button دستور بدم که یک activity module رو باز کنه و این صفحه ای که خودش توشه رو غیرفعال کنه تا همه چی قاطی نشه. ممنون میشم کسی از دوستان پاسخ بده.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام خوش اومدی به انجمن به این شکل باز کنید و ببندید

StartActivity(esme activity)
   Activity.Finish

لینک ارسال

سلام . نه ننوشتم. من میخوام چها تا button تو صفحه اولم بزارم که سه تاشون وقتی لمس میشن هرکدوم برن به یه اکنیویتی دیگه و آخرین دکمه هم خروج باشه. الان هر دکمه رو میزنم چهارتا دکمه صفحه اول هم نشون داده میشه!! هرچند غیر فعال هستن ولی کاملا دیده میشن و رو button یا listview قرار دارن. ممنونم بزرگواران الان تست میکنم.

(( ممنون داداشها. مشکلم رفع شد.*همینه* ))

لینک ارسال

تشکر از شما کاربر محترم که با وجود تازه کار بودنتون کاملا به قوانین احترام میگذارید.

عنوان مناسب

سوال کاملا واضع

از پاسخ دهندگان تشکر میکنید

و بعد از حل شدن مشکلتون اعلام حل مشکل میکنید.

مبتدی سوال رو پرسیدید و ولی مهم اینه که قوانین رو کاملا رعایت کردید.

به جمع ما خوش آمدید.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...