رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در ایجاد علاقه مندی

Intelligent

سوال

درود

از کسایی که میتونن خواهش میکنم راهنمایی کنن بدجوری درگیرم

دوستان کار با دیتابیس رو به خوبی بلدم ولی این مشکل چند روزه واسم غیرقابل حل شده

شما تصور کنید یه جدول توی دیتابیس برنامه دارید، حالا به جای اینکه یه فیلد برای متون و مطالب برنامه داشته باشید چندین فیلد داریم مثلا doa , dastan , delneveshte و ..

حالا برای اینکه بفهمیم کاربر کدوم جمله از کدوم فیلد رو بوکمارک کرده، حتما باید جداگونه واسه فیلدهای doa , dastan , delneveshte سه فیلد مخصوص علاقه مندی بسازم تا تداخلی بین این سه قسمت ایجاد نشه

توی favdoa , favdastan , favdelneveshte میتونم 0 و 1 این فیلدها رو با رویداد یه دکمه توی دیتابیس ایجاد کنم اما توی یه اکتیویتی جدا نمیتونم تک تک فیلدهایdoa , dastan , delneveshte که فیلد مربوط به علاقه مندی شون 1 هست رو توی لیست ویو استخراج کنم!

اگر متوجه نشدین دوباره توضیح میدم

عجب گیریه!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

حقیقتش من متوجه نشدم اما واسه اولی 1,2 بزار واسه دومی 3,4 و تا آخر قرار نیست که حتما 1 و 2 باشه

لینک ارسال

تو اکتیویتی دگ باید دوباره initialize کنی وگرنه نمیشه (البته اگه منظورتو درست فهمیده باشم)

لینک ارسال

حقیقتش من متوجه نشدم اما واسه اولی 1,2 بزار واسه دومی 3,4 و تا آخر قرار نیست که حتما 1 و 2 باشه

چقدر توضیح دادن سخته :|

منظور شما اینه که لازم نیست واسه همه فیلدها یه فیلد علاقه مندی مخصوص خودش بسازم؟ خب اینطور که تداخل پیش میاد!

تو اکتیویتی دگ باید دوباره initialize کنی وگرنه نمیشه (البته اگه منظورتو درست فهمیده باشم)

دوست خوبم مشکل پیچیده تر از این حرفاست..

لینک ارسال

برا هر مبحث یه لیست علاقه مندی جدا داری تو برنامه ؟

واسه هرکدوم جدا لازم نیست که حتی اگه لیست علاقه مندی ها جدا هم باشن میتونی یه فیلد برای نوع داده مثلا با اسم ndata بسازی و از این کد استفاده کنن

SELECT * FROM tbl WHERE fav='1' AND ndata='doa'

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...