رفتن به مطلب
  • 0

جدا کردن لینک از متن

MahdiHD

سوال

سلام به همه دوستان

من متن رو از دیتابیس می‌گیرم و در لیبل نشون می دم ولی در آخر یا وسط‌ متن هام امکان داره لینک هایی وجود داشته باشه من می خواهم ابتدا لینک ها مشخص بشه و وقتی روی لینک ها کلیک شد صفحه مرورگر باز بشه و لینک رو در اون باز کنه یعنی کدی می خوام که اول خط هایی که با http و یا www شروع می شه و با .com و .ir تموم می شه مشخص کنه بعد وقتی‌روی اون خط‌کلیک شد نوشته اون به عنوان ادرس در مرورگر باز بشه دوستان می تونن این کد رو بهم بدن ؟ بسیار ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

شما میتونید اون ها رو مشخص کنید اما نمیتونید دستور العمل خاصی رو بهشون بدید . چون توی یک Label هستند

شما نمیتونید بگید وقتی روی متن فلان از Label1 کلیک شد اینکار رو انجام بده و وقتی روی متن فلان کلیک شد این کار رو انجام بشه

Label یک رویداد Label1_Click بیشتر نداره !

در مورد جدا کردن لینک از متن هم خودم شخصا سورس توی یکی از سوالاتی که در این مورد پرسیده شده بود قرار دادم !!!

تاپیک های مشابه وجود داره

لینک ارسال

می دونم خودم توی اون تاپیک شرکت کرده بودم ولی منظورم همون کاری بود که شما گفتید نمی شه حالا می شه کدی‌رو بهم بدید که لینک رو با اون شرایطی که گفتم جدا‌ کنه بعد لینک رو به عنوان متن یک باتن قرار بده در ضمن باتن رو هم تنظیم کنیم در آخر اسکرول ویویی که لیبل در اون قرار داره نمایش داده بشه ممنون

لینک ارسال

با سلام

راهنمایی آقای ایزدی درسته ولی یک کار دیگه هم میشه کرد که شما بیاید تو دتابیس تو تا فیلد بذارید یکی type و دیگری value

type از نوع اینت و value از نوع استرینگ بعد هم میتونید از روش لود متن و عکس با هم عمل کنید

آموزش لود عکس و فیلم باهم تو انجمن هست کافیه سرچ کنید

البته من خودم این سورس رو ساختم میتونید دان کنید و توش تغییرات ایجاد کنید

راستش من نمیرسم ولی اگه خودت دیگه نتوستی بگو برات درست کنم

img & txt.zip

لینک ارسال

آقای ایزدی لطف می‌کنید کدی‌که درخواست کردم رو بدید الان بیش تر به اون نیاز دارم خیلی ممنون.

لینک ارسال

آقای ایزدی لطف می‌کنید کدی‌که درخواست کردم رو بدید الان بیش تر به اون نیاز دارم خیلی ممنون.

برادر من

شما منظور من رو نفهمیدی من میگم میشه از روش لود عکس و متن

متن و لینک هم لود کرد

به این صورت که گفتم تو دتابیس دو تا فیلد به نام type و Value ایجاد میکنی ( type از نوع اینت و value استرینگ باشه )

حالا باید بگی که اونایی که تو دتابیس type شون 0 باشه متن هستن و اونایی که 1 باشه لینک هستن ( خودت باید 0 هارو متن بنویسی 1 هارو لینک )

بعد بیای تو قسمت لود متن به جای یک لبل دوتا معرفی کنی و بگی اگر type یک بود تو لبل یک لود کن اگر نبود تو لبل دو لود کن ( محتوای فیلد value )

حالا به لبل تو تگ میدی و توقسمت کلیک تگ لبل رو لود میکنی تو وب ویو

موفق باشی

لینک ارسال

سلام

یک همچین کدی میشه نوشت:

Sub Globals

Private lbl As Label
End Sub

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
Activity.LoadLayout("L")	
lbl.Text = "به نام خدا سلام"&CRLF&"شما میتونید به این ادرس جهت یادگیری اندروید مراجعه کنید"&CRLF&"www.basic4android.org"&CRLF&"بدرود"
End Sub
Sub btn_Click
	Dim Str As String =lbl.Text.SubString2(lbl.Text.IndexOf("www") - 1,lbl.Text.IndexOf("org")+3)
	ToastMessageShow(Str,False)
End Sub

مثال ساده ای هستش تا شما اصول کار رو بهتر متوجه بشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...