رفتن به مطلب
  • 0

برنامه ی قران

ali123ali123

سوال

سلام

من یک برنامه میخام درست کنم که قران رو به عربی و فارسی داشته باشه.

شما سورس ، دیتابیس یا ..... دارید؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

دوستان انتظار نداشته باشید اطلاعات رو بدون هیچ رمزگذاری و انکریپتی قرار بدید و کسی اون اطلاعات رو کش نره.

در هر صورت خودتون هم باید یکسری مسائل رو رعایت کنید و دیتابیس های خودتون رو انکریپت و رمز گذاری کنید تا زحمتی که بابت جمع اوری اطلاعات کشیدید به باد فنا نره.

موفق باشید

کاملا موافقم !!!

بحث حلال و حرام کاملا درست ، ولی همه که به حلال حرام مقید نیستن !!!

ما بجای اینکه بگیم حرامه باید خودمون جلوی Decompile رو بگیریم که بهترین

روش همون رمز نگاری اطلاعات یا Encrypting هست.

یادمه تو #C یه برنامه حسابداری نوشته بودم که یدونه قفل سخت افزاری ناب وابسته به CPU

براش طراحی کردم که فقط یک نسخه خریداری شده میتونست رو همون کامپیوتر اجرا بشه و لا غیر !!!

موفق باشید ./

لینک ارسال

سلام، دیتابیسش داخل یه سایتی بود قیمتش هم فکر کنم 10 هزار تومان بود، سورس رو هم فکر نمی کنم کسی در اختیارتون بزاره مگر اینکه بخواید اختصاصی براتون بنویسند.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام، شما یه برنامه مشابه برنامه خودت پیدا کن، غیر فشردش کن و دیتابیسش رو درآر، همه برنامه های این سبک دیتابیس دارن

لینک ارسال

سلام، شما یه برنامه مشابه برنامه خودت پیدا کن، غیر فشردش کن و دیتابیسش رو درآر، همه برنامه های این سبک دیتابیس دارن

به نظر بنده برداشتن دیتابیس یک نرم افزار دیگه یا به اصطلاح دیتابیس دزدی کار درستی نیست و از نظر شرعی هم مشکل داره....

شما خودت دوست داری بشینی ساعت ها برای یک برنامه وقت بزاری بعد یکی بیاد راحت تمام چیز هایی که درست کردی رو استخراج کنه و در برنامه خودش و به اسم خودش قرار بده ؟؟ 

لینک ارسال

لینک ارسال

آقا از این روشا به همه یاد نده میان رو دستمون :eynak:

در ضمن کار غیر اخلاقی و حرام هست

غیر قانونی هم هست چون کپی رایت حساب میشه :eynak:

لینک ارسال

سلام

دوستان انتظار نداشته باشید اطلاعات رو بدون هیچ رمزگذاری و انکریپتی قرار بدید و کسی اون اطلاعات رو کش نره.

در هر صورت خودتون هم باید یکسری مسائل رو رعایت کنید و دیتابیس های خودتون رو انکریپت و رمز گذاری کنید تا زحمتی که بابت جمع اوری اطلاعات کشیدید به باد فنا نره.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

موفق باشید

چه جوری دیتابیسو رمزنگاری کنیم؟

میشه راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

چه جوری دیتابیسو رمزنگاری کنیم؟

میشه راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز

در این تاپیک در همین مورد بحث شده:http://answercenter.ir/topic/3153-encrypt-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-database/

فکر میکنم طبق قوانین نباید دو سوال در یک تاپیک پرسیده بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...