رفتن به مطلب

مشکل در ارسال و دریافت $_REQUEST

milad19

ارسال‌های توصیه شده

باعرض سلام و خسته نباشید

ببخشید من برای سمت سرور برنامم میخوام از limit و offset استفاده کنم

حالا میخوام مقدار offset رو از داخل برنامم بفرستم

از داخل برنامه درست میفرستم ولی نمیدونم چرا سمت سرور جواب نمیگیرم

$_REQUEST که تعریف شده برای مثال:

$meghdar = $_REQUEST['meghdar'];

کد کوئری دیتابیس

$sql = "SELECT * FROM Orders LIMIT 10 OFFSET='$meghdar'";
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کوئری رو فک کنم اشتباه نوشتید

به این شکل تست کنید :

$sql = "SELECT * FROM Orders LIMIT 10 OFFSET" . $meghdar;

یا به این شکل :

$sql = "SELECT * FROM Orders LIMIT '$meghdar', 10";

تست کنید ببینید به نتیجه میرسید

لینک ارسال

این کوئری رو تست کنید :

$sql = "SELECT * FROM tablename LIMIT " . $meghdar . "," . 10;
لینک ارسال

REQUEST برای زمانی ارسال میشه که شما داری از یک سایتی یک اطلاعات میگیری مثلا یک سایت داری میخوای کاربرای گوگل مستقیم بدون عضویت بیان تو سایتت از گوگل اون موقع هست که از رکوئست استفاده میشه یا برای کارای مشابه این البته مشکلتون از این نیست چون میدونم برنامه تجاری مینویسید جهت اطلاع گفتم که این روش دریافت برای کارای تجاری اصولی نیست . سعی کنید بیشتر از post استفاده کنید زمانی که امکان استفاده از پست نبود از get 

برای مشکلتون اول بررسی کنید که اصلا مقدار درست برای صفحه ارسال میشه و مشکل  ازبرنامه php هست . مثلا $meghdar را تو برنامه php نمایش بده با استفاده از echo بعد داخل ساب جاب دان بیایید جاب گت استرینک را نمایش بدید ببینید چیزی نشون میده اگه درست بود و مشکل از برنامه php تون بود برنامتون را کامل بذارید ببینم چیه

لینک ارسال

REQUEST برای زمانی ارسال میشه که شما داری از یک سایتی یک اطلاعات میگیری مثلا یک سایت داری میخوای کاربرای گوگل مستقیم بدون عضویت بیان تو سایتت از گوگل اون موقع هست که از رکوئست استفاده میشه یا برای کارای مشابه این البته مشکلتون از این نیست چون میدونم برنامه تجاری مینویسید جهت اطلاع گفتم که این روش دریافت برای کارای تجاری اصولی نیست . سعی کنید بیشتر از post استفاده کنید زمانی که امکان استفاده از پست نبود از get 

برای مشکلتون اول بررسی کنید که اصلا مقدار درست برای صفحه ارسال میشه و مشکل  ازبرنامه php هست . مثلا $meghdar را تو برنامه php نمایش بده با استفاده از echo بعد داخل ساب جاب دان بیایید جاب گت استرینک را نمایش بدید ببینید چیزی نشون میده اگه درست بود و مشکل از برنامه php تون بود برنامتون را کامل بذارید ببینم چیه

متاسفانه یا خوشبختانه از برنامه صحیح ارسال و در پی اچ پی صحیح نمایش داده میشه فقط و فقط در اینکه داخل کوئری اجرا نمیشه مشکل داره

لینک ارسال

شما به کوئری دستی عدد میدی درست اجرا میشه ؟

پست قبل عرض کردم برنامه کاملتو قرار بده ببینم حلقخ را با چه تابع ای داری نشون میدی :)

اینم یک تست بفرما :

$sql = "SELECT * FROM Orders LIMIT 10 OFFSET ".$meghdar;
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...