رفتن به مطلب
  • 0

مجوز از سایت ها

بیسیک

سوال

سلام من به تازگی متوجه شدم که اگه از هر سایتی بدون گرفتن مجوز از مطالبش استفاده کنیم مالک اون سایت میتونه شکایت کنه و ادعای خسارت کنه میخواستم ببینم شما اطلاع دارید صحت داره یا نه؟

یعنی هر برنامه ای که میخواهیم بسازیم اول باید مجوز از مالک سایت که مطلابشو کپی میکنیم بگیریم یعنی همین که اسمشو بیاریم تو برنامه کافی نیست؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام من به تازگی متوجه شدم که اگه از هر سایتی بدون گرفتن مجوز از مطالبش استفاده کنیم مالک اون سایت میتونه شکایت کنه و ادعای خسارت کنه میخواستم ببینم شما اطلاع دارید صحت داره یا نه؟

یعنی هر برنامه ای که میخواهیم بسازیم اول باید مجوز از مالک سایت که مطلابشو کپی میکنیم بگیریم یعنی همین که اسمشو بیاریم تو برنامه کافی نیست؟

قطعا درسته ولی خب اگه منبع رو بدی مشکلی نیست ولی تو بعضی سایتا مث سافت 98 گفته باید کتبی مجوز بگیرید

توجه داشته باشید که بازار روی منابع خیلی حساسه پس سایت منبع رو توی برنامه بزارید و از مدیر سایت هم سعی کنید اجازه بگیرید

لینک ارسال

از کجا متوجه بشیم یه سایت مجوز کتبی حتما میخواد ازمون که تا مجوز نگرفتیم از اون سایت استفاده نکنیم 

یعنی از سایت های دیگه اسمش رو بزنیم تو برنامه دیگه مشکلی پیش نمیاد اونایی که مجوز نمیخوان؟

لینک ارسال

بستگی داره دوست عزیز

بیشر سایت هایی که مطلب محور هستن توی فوترشون (پایین سایت) مینویسند مجاز هست یا نه. سعی کن از این سایت ها استفاده کنی

اگه بازار به این سایت ها گیر داد قشنگ برو جمله ی مجور را براشون دیکته کن و بگو برو ببین الکی گیر نده خخخخخ اخه این موردا هست

بلفرض هم اجازه نداده باشند . باید حتما منبع خبر خودشون باشن نه از کجایی کپی کرده باشن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...