رفتن به مطلب

سورس نمایش روند دانلود فایل ( + نمایش روند در نوتیفیکیشن)

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

اینم سورس که از موضوع معلومه چیه و سورس LargeFileDownload که خود ارل دادش و من فقط نوتیفیکیشن رو بهش اضافه کردم و کتابخونه هم داخل فایل zip هست ، اینو همینجوری تستی نوشتم اگه مشکلی داشت برطرف کنین و یا بگین حتما

اون چند تا ماژول هم همون ماژول های کتابخونه HttpUtils هست و لازم نیس کاری به اون ها داشته باشین 

دکمه کنسل رو هم به نوتیفیکیشن اضافه کردم که باز هم میتونین هر چیزی خواستین اضافه کنین 

attachicon.gifDownloadNotification.zip

داداش من میخوام بهش بگم فایل رو دانلود کرد اون رو مثلا توی پوشه answerecenter ذخیره کنه ، بای چیکار کنم؟ الان فایلی رو که دانلود میکنه اصن ذخیره نمیشه توی گوشی ، لطفا جواب بده نیازمه ، مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش من میخوام بهش بگم فایل رو دانلود کرد اون رو مثلا توی پوشه answerecenter ذخیره کنه ، بای چیکار کنم؟ الان فایلی رو که دانلود میکنه اصن ذخیره نمیشه توی گوشی ، لطفا جواب بده نیازمه ، مرسی

از کتابخونه زیر استفاده کنید : 

http://answercenter.ir/topic/14604-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-ariaasynktask/

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

ارور داد  :fekr:

B4A version: 5.80
Parsing code.    (0.06s)
Compiling code.    (0.30s)
Compiling layouts code.    (0.03s)
Generating R file.    (0.19s)
Compiling debugger engine code.    (4.55s)
Compiling generated Java code.    Error
Cannot find: F:\Basic4android\libraries\android-support-v4.jar
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

اینم سورس که از موضوع معلومه چیه و سورس LargeFileDownload که خود ارل دادش و من فقط نوتیفیکیشن رو بهش اضافه کردم و کتابخونه هم داخل فایل zip هست ، اینو همینجوری تستی نوشتم اگه مشکلی داشت برطرف کنین و یا بگین حتما

اون چند تا ماژول هم همون ماژول های کتابخونه HttpUtils هست و لازم نیس کاری به اون ها داشته باشین 

دکمه کنسل رو هم به نوتیفیکیشن اضافه کردم که باز هم میتونین هر چیزی خواستین اضافه کنین 

attachicon.gifDownloadNotification.zip

باسلام این سورس رومن تست کردم روی API19جواب میده اما روی23خیرواین ارورمیده!خودتونم میتونید تستش کنید

لینک ارسال

• 1 سال بعد...
در در 1394/11/18, 05:53:19، alirezakazemizaroomi گفته است :

دوستان بنا به دلایلی نشد فعلا سورسو داخل فروشگاه قرار بدم هرکی خواست پیام خصوصی بده

دوست عزیز

بنده نمیتونم پیام خصوصی برای شما بفرستم. میشه برای بنده تو خصوصی راه حلت رو بگی؟

ممنون میشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...