رفتن به مطلب
  • 0

مشکل منابع

sajad325

سوال

بازار از اینکه من از یک سایت جهت منابع استفاده کرده بودم به من گیر داده و میگه باید تایید ارسال کنی باید چیکار کنم من فقط گیر اینم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اگر گیر داده برید کاری که خواسته رو انجام بدین از نظر بنده {بیخیال بازار شین}

لینک ارسال

تو قسمت درباره اسم سایت منابع مطلبت رو بنویس

یا یه آیتم اضاف کن بعنوان منابع

لینک ارسال

بازار نکنه شما رو میشناسه این همه گیر داده ؟

در مورده چیه برنامتون ؟ شما با مدیر اون سایت تماس بگیرین و مجوز رو ازش درخواست کنین

لینک ارسال

این مشکل است در بازار :

- حقوق منابع استفاده شده در برنامه برای صاحبان سایت* زیر محفوظ است و امکان انتشار برنامه بدون ارسال تأییدیه از جانب ایشان وجود ندارد. بنابراین مطالب استفاده شده از این سایت* را از برنامه حذف کنید و یا برای انتشار برنامه از دامنهٔ رسمی وب*سایت* استفاده شده نامه*ای مبنی بر رضایت ایشان را به آدرس [email protected] ارسال کنید

لینک ارسال

به سرچ یا علاقه مندیا گیر نداده؟؟؟

واسه منکه نوشته بود ذکر منابع کافیه

لینک ارسال

این مشکل است در بازار :

- حقوق منابع استفاده شده در برنامه برای صاحبان سایت* زیر محفوظ است و امکان انتشار برنامه بدون ارسال تأییدیه از جانب ایشان وجود ندارد. بنابراین مطالب استفاده شده از این سایت* را از برنامه حذف کنید و یا برای انتشار برنامه از دامنهٔ رسمی وب*سایت* استفاده شده نامه*ای مبنی بر رضایت ایشان را به آدرس [email protected] ارسال کنید

سلام

دوست عزیز اگر شما در برنامه از مطالب این سایت استفاده و منبع رو ذکر کنید کفایت نمیکنه و

بازار برای رعایت کردن حق کپی رایت و حق ناشر مطالب از شما درخواست رضایتنامه از

اون سایت رو کرده شما از مسئولین بازار بپرسید که چطور این رضایتنامه رو ارائه بدید و بعد از اون

از سایت منبع کسب رضایت بفرمایید

لینک ارسال

یه راهش اینه که بگردی تو سایتای دگه که حقوق مطالبشون محفوظ نیس مطلبتو پیدا کنی یه راه دگ که غیر اخلاقیه اینه مطلبو تو یه وبلاگ کپی کنی منبع وبلاگو بدی

لینک ارسال

یه راهش اینه که بگردی تو سایتای دگه که حقوق مطالبشون محفوظ نیس مطلبتو پیدا کنی یه راه دگ که غیر اخلاقیه اینه مطلبو تو یه وبلاگ کپی کنی منبع وبلاگو بدی

مرسی از راهنماییت

حتما از روش دوم اسفاده میکنم:D*dance*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...