رفتن به مطلب

شرکت در نظرسنجی

alex2015

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

برادر شما از کجا مطمعنید که این نظر سنجی توسط بازار بررسی میشه؟؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

حالا از این حرفا بگذریم ، بازار اینقدر الاف نیست که بخواد بیاد نظرسنجی های مردم رو چک کنه

نیاز باشه تو سایت اصلی انجام میده

اگه اینجوری بود ...

لینک ارسال

بازار اینقدر الاف نیست که بخواد بیاد نظرسنجی های مردم رو چک کنه

من و تو هم الاف نیستیم بشینیم به تاپیک های این و اون جواب بدیم.

این احترام و سیاستی هست که هر سایتی برای خودش پیاده سازی میکنه

اگه همه سطح فکر شما رو داشتن مملکت باید کاملا میرفت زیر آب :)

لینک ارسال

من و تو هم الاف نیستیم بشینیم به تاپیک های این و اون جواب بدیم.

این احترام و سیاستی هست که هر سایتی برای خودش پیاده سازی میکنه

اگه همه سطح فکر شما رو داشتن مملکت باید کاملا میرفت زیر آب :)

البته نمیخوام بی احترامی کنم

شما از کجا مطمئن هستید که بازار میاد اینارو چک کنه

ماشالله شایعه  ها زیاد شده

لینک ارسال

بازار اگه عرضه داش یه لایبرری درون پرداخت میزد!

لینک ارسال

البته نمیخوام بی احترامی کنم

شما از کجا مطمئن هستید که بازار میاد اینارو چک کنه

ماشالله شایعه  ها زیاد شده

توی آمریکا این سیاه میاها میان هفته ای دو بار تظاهرات میکنن و به سیاست های آمریکا اعتنراض میکنن با اینکه میدونن چیزی نمیشه !

توی یمن مردم هفته ای یکی دو بار تظاهرات میکنن و جلو دفتر نمایندگی سازمان ملل تجمع میکنن با اینکه میدونن هیچی نمیشه !

توی کشور های دیگه خیلی ها به دلیل های مختلف تظاهرات میکنن با اینکه میدونن احتمالا چیزی نمیشه

فقط اینها دارن اعتراض خودشون رو با این عمل ثابت میکنن و حرف دلشون رو به گوش بقیه میرسونن

حالا اگه شما اینقدر تنبل و سست هستید که از اون ها هم کمتر هستید یک حرف دیگه هست :fekr:

دوستان توسعه دهنده حرف دل خودشون رو میزنن ... یا بازار یا گوش میده یا گوش نمیده ! :)

یا هم میتونید شما هم مثل کسایی باشید که توی جنگ میشینن پشت میز و فقط شعار مرگ بر آمریکا میدن و هیچ کاری نمیکنن. میگن بزار بقیه برن جلو

اگه شد که شد ، نشد هم نشد ! الان شما 100% جزء همون دسته هستید که منفع مفتی رو میخواهید، اگه هم منافعه براتون به دست نیومد براتون فرقی نداره  :fekr:

اما برای 4 نفر انسان هدفمند اینها خیلی تاثیر داره :write:

شرمنده اگه رسما بهتون توهین کردم . حرفتون خیلی بچه گانه تر از سن و سالتون بود :)

یاد بگیریم اگر توی تجمعی شرکت نمیکنیم ... حداقل بقیه رو تخریب نکنیم :fekr:

لینک ارسال

توی آمریکا این سیاه میاها میان هفته ای دو بار تظاهرات میکنن و به سیاست های آمریکا اعتنراض میکنن با اینکه میدونن چیزی نمیشه !

توی یمن مردم هفته ای یکی دو بار تظاهرات میکنن و جلو دفتر نمایندگی سازمان ملل تجمع میکنن با اینکه میدونن هیچی نمیشه !

توی کشور های دیگه خیلی ها به دلیل های مختلف تظاهرات میکنن با اینکه میدونن احتمالا چیزی نمیشه

فقط اینها دارن اعتراض خودشون رو با این عمل ثابت میکنن و حرف دلشون رو به گوش بقیه میرسونن

حالا اگه شما اینقدر تنبل و سست هستید که از اون ها هم کمتر هستید یک حرف دیگه هست :fekr:

دوستان توسعه دهنده حرف دل خودشون رو میزنن ... یا بازار یا گوش میده یا گوش نمیده ! :)

یا هم میتونید شما هم مثل کسایی باشید که توی جنگ میشینن پشت میز و فقط شعار مرگ بر آمریکا میدن و هیچ کاری نمیکنن. میگن بزار بقیه برن جلو

اگه شد که شد ، نشد هم نشد ! الان شما 100% جزء همون دسته هستید که منفع مفتی رو میخواهید، اگه هم منافعه براتون به دست نیومد براتون فرقی نداره  :fekr:

اما برای 4 نفر انسان هدفمند اینها خیلی تاثیر داره :write:

شرمنده اگه رسما بهتون توهین کردم . حرفتون خیلی بچه گانه تر از سن و سالتون بود :)

یاد بگیریم اگر توی تجمعی شرکت نمیکنیم ... حداقل بقیه رو تخریب نکنیم :fekr:

من نه تا حالا تو این کارا دخالت کردم ، نه دوست دارم دخالت کنم ؛ نمیدانم الان هم چی شد که به این تاپیک پاسخ دادم  :fekr: 

ادامه ندیم بهتره  :) 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...