رفتن به مطلب

طعم آبنبات چوبی(اولین برنامه)

ارسال‌های توصیه شده

انتقادو پیشنهاداتون رو روی چشم میزارم.نظر بدین لطفا:

https://cafebazaar.ir/app/com.lollipoptaste/?l=fa

post-1034-0-38644500-1440661593_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ایده واقعا خوبی هست و طرفدار زیاد داره. چون رایگان هست می شه گفت تا یکی دو هفته دیگه 5000 تا نصب رو داره.

من خودم اول که دیدم فکر کردم یه برنامه است در مورد آب نبات چوبی. نام خیلی زیبایی داره.

در مورد گرافیک خدمتتون عرض کنم که:

- بهتر بود برای برنامتون هم از طرح متریال استفاده کنید که جلوه خوبی داشته باشه. از من می شنوید می گم همین الان گرافیک رو درست کنید و بعد یه آپدیت بدید.

بهر حال می تونم اینا رو بدم:

گرافیک: 16

ایده: 20

لینک ارسال

با اینکه من در حدی نیستم که نظر بدم ولی اگر طراحی متریال دیزاین استفاده میکردی زیبا میشد  ایده عالی بود 

گرافیک : 18

ایده : 19 

لینک ارسال

ممنون از همه بخاطر نظراتشون.راهی واسه اینکه تعداد دانلود بالا بره هست آیا بعد این چند روز سه چار نفر دانلود کردن؟؟

لینک ارسال

داداش +عالی

موفق باشی

درکل 20

منتظر برنامه های بیشتر از شما ...

لینک ارسال

سلام

ایده واقعا خوبی هست و طرفدار زیاد داره. چون رایگان هست می شه گفت تا یکی دو هفته دیگه 5000 تا نصب رو داره.

من خودم اول که دیدم فکر کردم یه برنامه است در مورد آب نبات چوبی. نام خیلی زیبایی داره.

در مورد گرافیک خدمتتون عرض کنم که:

- بهتر بود برای برنامتون هم از طرح متریال استفاده کنید که جلوه خوبی داشته باشه. از من می شنوید می گم همین الان گرافیک رو درست کنید و بعد یه آپدیت بدید.

بهر حال می تونم اینا رو بدم:

گرافیک: 16

ایده: 20

سپاس از دوستان.

امیدوار بودم با توجه به نظراتتون,حداقل توی این یه هفته بیستا دانلود بخوره,ولی فقط چار پنجتا.نمیدونم چرا؟ :fekr:  :(  :roomNemishe:

لینک ارسال

ایده خوب و جالبی هست ولی امیدوارم وضعیت نظرات و امتیازاتش بهتر بشه!اصلا خوب نیست!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...