رفتن به مطلب
  • 0

ساخت یک موزیک پلیر

AMiR

سوال

با سلام

میخوام یه موزیک پلیر درست کنم که وقتی از برنامه خارج بشیم هم موسیقی در حال پخش باشه، البته میدونم که باید تو سرویس باشه، ولی پیاده سازی رو نمیدونم!!

زیاد سرچ کردم و تقریبا میتونم یه آهنگ پخش کنم!!

ولی کلا یه سری سوال دارم، اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

چطوری آهنگ رو از داخل حافظه انتخاب کنیم و پخش بشه؟ ( فقط میدونم با اینتنت میشه ولی با اینتت کار نکردم!!! )

چطوری ترتیب آهنگا رو مشخص کنم؟ ( یعنی دکمه بعدی رو بزنم بره بعدی و قبلی بزنم برگرده به آهنگ قبل )

دنبال این نیستم برام سورس آماده بزارین، فقط میخوام مراحل کار بهمراه کمی جزئیات بدونم و شروع کنم به ساخت

سپاس :gol:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلامی دوباره

تونستم مدیاپلیری که میخواستم رو پیاده سازی کنم

اما الان فقط یه مشکل هست اونم استفاده از سرویسه !

تا حالا با سرویس کار نکردم، گفتید که با کد نویسی Activity فرقی نداره ولی خب یه سری سوال دارم

تو قسمت Service_Create چه دستورایی باید نوشت؟

ساب Service_Start که معلومه واسه موقعیه که سرویس اجرا میشه، من میخوام با زدن دکمه Play سرویس شروع بشه و آهنگ پخش کنه، باید کدای مربوط به پلی رو اینجا بنویسم؟

ولی برا توقف همینه که کاربر رو به اکتیویتی اصلی بفرستم، کفایت میکنه و خودش دکمه توقف میزنه

حالا این چیزایی که گفتم درسته یا اشتباه؟ :S

لینک ارسال

درود

دنبال این نیستم برام سورس آماده بزارین، فقط میخوام مراحل کار بهمراه کمی جزئیات بدونم و شروع کنم به ساخت

جمله های بالاتون رو که خوندم آماده بودم توی پست ام یک چیز خوبی جوابتون بدم :fekr:

اما این جمله رو که خوندم 100% نظرم برگشت :gol:

میخوام یه موزیک پلیر درست کنم که وقتی از برنامه خارج بشیم هم موسیقی در حال پخش باشه، البته میدونم که باید تو سرویس باشه، ولی پیاده سازی رو نمیدونم!!

توی انجمن بگردید چند تا سورس Media Player هست . یکی رو قشنگ یادمه که دوست عزیزم مهران محمودی عزیز که جز موسسین انجمن هست قرار داده بودن

کار با سرویس خیلی راحته . بعضی ها فکر میکنند سرویس کد نویسی جدایی رو میخواد . اما اصلا اینجور نیست . همون کد نویسی که توی Activity ها انجام میدیم

توی Service هم انجام میدیم ( البته استثنا هایی وجود داره ) !!!

فقط شما کافیه ابزاری که میخواهید توی BackGround کار کنه رو توی سرویس تعریف کنید

چطوری آهنگ رو از داخل حافظه انتخاب کنیم و پخش بشه؟ ( فقط میدونم با اینتنت میشه ولی با اینتت کار نکردم!!! )

باید با استفاده از کتابخانه Dialogs کار کنید . باید OpenFileDialog رو انجام بدید

چطوری ترتیب آهنگا رو مشخص کنم؟ ( یعنی دکمه بعدی رو بزنم بره بعدی و قبلی بزنم برگرده به آهنگ قبل )

میتونید اسم هارو توی یک دیتابیس و یا یک List اضافه کنید و بهشون مقدار بدید از 1 تا n

و مقدایر رو تغییر بدید برای آهنگ های قبلی و بعدی

شما دست به کار بشید . هر کدی که نوشتید رو بگید و مشکلات رو هم بگید...

بنده و سایر دوستان راهنمایی میکنیم :gol:

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...