رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد گرافیک برنامه

MahdiHD

سوال

سلام به همه دوستان و اساتید

خیلی وقته که دیگه سوال نپرسیدم آخه با کمک دوستان دیگه راه افتادم و دیگه خودم دارم پیگیر مشکلاتم می شم و چیز های جدید یاد می‌گیرم ... قدردان تمام افرادی هستم که به من کمک کردن تا پیشرفت کنم.برم سر اصل مطلب یک سوال در مورد گرافیک و دیزاینر برنامه پیش اومده برام که به ترتیب می نویسم.

۱- عکس هایی‌که به ایمیج ویو وارد می شوند کیفیت پایینی نسبت به عکس اصلی دارند.برای مثال من تصویر را وقتی در محیط ویندوز باز می کنم کیفیت خیلی خوبی دارد اما وقتی با همان اندازه در ایمیج ویو اد کرده و برنامه را در شبیه ساز‌اجرا می کنم کمی کیفیت پایین می آید.امیدوارم منظور رو رسونده باشم.در واقع باید چی‌کار کنیم که عکس ها با همون کیفیت و اندازه اصلی در برنامه نمایش داده بشه؟در واقع چگونه ایمیج ویو را با اندازه و کیفیت عکس تنظیم کنیم؟در واقع چگونه از تصاویر بدون افت کیفیت در برنامه استفاده کنیم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان و اساتید

خیلی وقته که دیگه سوال نپرسیدم آخه با کمک دوستان دیگه راه افتادم و دیگه خودم دارم پیگیر مشکلاتم می شم و چیز های جدید یاد می‌گیرم ... قدردان تمام افرادی هستم که به من کمک کردن تا پیشرفت کنم.برم سر اصل مطلب یک سوال در مورد گرافیک و دیزاینر برنامه پیش اومده برام که به ترتیب می نویسم.

۱- عکس هایی‌که به ایمیج ویو وارد می شوند کیفیت پایینی نسبت به عکس اصلی دارند.برای مثال من تصویر را وقتی در محیط ویندوز باز می کنم کیفیت خیلی خوبی دارد اما وقتی با همان اندازه در ایمیج ویو اد کرده و برنامه را در شبیه ساز‌اجرا می کنم کمی کیفیت پایین می آید.امیدوارم منظور رو رسونده باشم.در واقع باید چی‌کار کنیم که عکس ها با همون کیفیت و اندازه اصلی در برنامه نمایش داده بشه؟در واقع چگونه ایمیج ویو را با اندازه و کیفیت عکس تنظیم کنیم؟در واقع چگونه از تصاویر بدون افت کیفیت در برنامه استفاده کنیم؟

من کاری با کد نویسی ندارم ولی خودم یه راهی پیدا کردم اونم اینه که اون عکس رو به اندازه ی باتون یا هرچی بسازیم مثلا یه ایمیج ویو داریم میخوایم عکس بزاریم براش ایمیج ویو کل صفحه رو میگیره خب ما میایم یه عکس با

ابعاد بزرگ استفاده میکنیم نه یه عکس کوچیک در کل راه حلی من پیدا نکردم اگه کسی راه دیگه ای بلده خوشحال میشم بگه.

موفق باشی....

لینک ارسال

درود

کیفیت شبیه ساز رو با گوشی اشتباه نگیرید . این یک موضوع

موضوع دوم هم Nine Patch رو میتونید برای کیفیت دادن و جلوگیری از افت کیفیت تصاویر استفاده کنید

موضوع سوم در مورد قرار دادن ImageView هم اندازه عکس هم میتونید عکس رو در Bitmap تعریف کنید و بعدش Heigh و ... مربوط به ImageView رو

متناسب یا مساوی با Bitmap قرار بدید :write:

لینک ارسال

آقای ایزدی می تونید درباره nine patch کمی توضیح بدید یا اصلا راه حلی که گفتید رو یکم باز کنید ... واقعا جای یک گرافیست در انجمن خالی هست خیلی وقته که پست کاربری گرافیست خالی هست از اساتیدی که در طراحی رابط کاربری و فتوشاپ مهارت دارند و رابط های کاربری خوبی طراحی کرده اند تقاضا می کنیم بهترین رابط کاربری که طراحی کرده اند رو انتخاب و یک آموزش کامل برای طراحی اون بسازند واقعا نیاز داریم ... همهذچیز که برنامه نویسی نیست رابط کاربری هم مهم هست دوستانی که موافقند لایک کنند

لینک ارسال

والا خود استاد خلیلی چند روز پیش رضایت دادن که آموزشی که توی فروشگاه قبلی مربوط به طراحی رابط کاربری و Nine Patch بود رو

توی انجمن قرار بدیم به صورت رایگان تا بچه ها استفاده کنند :write:

سعی میشه طی یکی دو روز آینده یا شاید هم امشب آموزش رو توی بخش آموزش هاش تصویری بزاریم :fekr:

لینک ارسال

آقای ایزدی می تونید درباره nine patch کمی توضیح بدید یا اصلا راه حلی که گفتید رو یکم باز کنید ... واقعا جای یک گرافیست در انجمن خالی هست خیلی وقته که پست کاربری گرافیست خالی هست از اساتیدی که در طراحی رابط کاربری و فتوشاپ مهارت دارند و رابط های کاربری خوبی طراحی کرده اند تقاضا می کنیم بهترین رابط کاربری که طراحی کرده اند رو انتخاب و یک آموزش کامل برای طراحی اون بسازند واقعا نیاز داریم ... همهذچیز که برنامه نویسی نیست رابط کاربری هم مهم هست دوستانی که موافقند لایک کنند

سلام

چشم من طی روز های آینده یه آموزش درباره فلت یا متریال قرار می دم.

موفق باشید

لینک ارسال

آقای ایزدی آموزش در چه حدی است و چه مطالبی رو آموزش می ده؟و آیا کاربردی هست؟اگر یک رابط کاربری خوب در نظر گرفته بشه و روی اون توضیح داده بشه عالی هست.

آقای فرقای بسیار خوب هست اگر آموزشی تهیه کنید و این دو مورد را توضیح بدید خوب هست چون که اول ما باید با این دو مورد کامل آشنا باشیم بعد بریم سراغ مباحثی مثل و پیاده سازی و طراحی.

لینک ارسال

آقای ایزدی آموزش در چه حدی است و چه مطالبی رو آموزش می ده؟و آیا کاربردی هست؟اگر یک رابط کاربری خوب در نظر گرفته بشه و روی اون توضیح داده بشه عالی هست.

آقای فرقای بسیار خوب هست اگر آموزشی تهیه کنید و این دو مورد را توضیح بدید خوب هست چون که اول ما باید با این دو مورد کامل آشنا باشیم بعد بریم سراغ مباحثی مثل و پیاده سازی و طراحی.

در مورد فلت آقای Nemsis عزیز توضیحات رو قرار دادن: http://answercenter.ir/topic/3864-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%81%D9%84%D8%AA/

برای متریال هم یه فکر می کنیم!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...