رفتن به مطلب

همکاری در ساخت یک برنامه

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان عزیز

من چند وقتیه که دارم روی یک ایده و جزئیات اون کار می کنم.ایده رو کامل بررسی‌کردم و جزئیاتش رو طراحی کردم.این ایده تک هست و ایده موفقی خواهد بود.برنامه نویسی ایده رو خودم پنجاه و یا شصت درصدش رو می تونم انجام بدهم و برای برنامه نویسی اون چهل درصد بقیش نیاز به کمک دارم.گرافیک کار رو هم خودم می تونم طراحی کنم و از دوستی که قراره با هام باشه مطمئننا در این کار هم کمک می گیرم.در واقع این کار ایدش کاملا طراحی و کارشناسی شدست فقط در زمینه برنامه نویسی و گرافیک نیاز به کمک دارم گرافیک و برنامه نویسی رو خودم پنجاه یا شصت درصدش رو انجام می دهم و درصد باقی‌مانده در هر دو موضوع را باید فردی که به من کمک می کند انجام دهد.لازم به ذکر است پروژه یک نرم افزار تکراری کتاب و یا نرم افزاری با موضوع های تکراری نیست و در توع خود تک است.پروژه علاوه بر غین که در مارکت ها منتشر‌می شود در سایت های بررسی نیز بررسی می شود و توان ارسال به مسابقات را نیز دارد.مطمئنا تا قبل از پروژه درآمدی در بین نخواهد بود و بعد از آن درآمد به سهم انجام کار تقسیم می شود.دوستانی که تمایل به همکاری دارند برای این که جزئیات بیش تر در اختیارشان قرار بگیرد با آی دی اسکایپ بنده تماس برقرار‌کنند حتما اسکایپ!ترجیحا قرد ساکن شهر اصفهان باشد در این صورت همکاری بسیار گسترده تر و بهتر خواهد بود.مطمئنا همکاری به صورت کاملا دوستانه خواهد بود و زور و اجباری در آن نخواهد بود.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان در صورت تمایل برای من پیام خصوصی هم می توانند بفرستند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...