رفتن به مطلب
  • 0

چک کردن اتصال اینترنت

amir00700

سوال

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام بر همگی بهترین راه استفاده از دستور پینگه

و در صورت  مشکل داشتن استغاده از دستور دانلود

پبینگ با شل جواب داد...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کتابخونه مشکل داره

کابل مخابرات مودم یعنی اتصال دی ان اس رو قطع کنید

بعد تست کنید 

برنامه اینطور تشخیص میده که کانکته ولی کانکت نیست

کتابخانه مشکلی نداره

روش استاندارد چک اینترنت تو اندروید همینه و از همین روش هم آقای شاهدی تو کتابخانشون استفاده کردن

درضمن , تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید

لینک ارسال

این کد رو هم در sub Globals بزارید

Dim net as AriaLib

اگر هم کتابخانه ی فوق را ندارید میتوانید در این تاپیک دانلود کنید

لینک ارسال

كتابخونه اريا لايب اشكال داره شما ميتوني يه فايل 0Kb. رو دانلود كني اگر success. بود كه به اينترنت وصله اگر نبود هم كه ....

يا علي

لینک ارسال

كتابخونه اريا لايب اشكال داره شما ميتوني يه فايل 0Kb. رو دانلود كني اگر success. بود كه به اينترنت وصله اگر نبود هم كه ....

يا علي

میشه بگید چه مشکلی؟

لینک ارسال

میشه بگید چه مشکلی؟

من توي برنامه خودم ازش استقاده كردم وقتي برنامه رو روي شبيه ساز بلو استكس اجرا كردم نشون ميداد وصله (البته اينم بگم مودم اون زمان خاموش بوده و از دنياي وب جدا) اين كتابخونه فقط ايپي رو چك ميكنه واسه اتصال به اينترنت و تشخيصش هم اشتباهه

يا علي

لینک ارسال

من توي برنامه خودم ازش استقاده كردم وقتي برنامه رو روي شبيه ساز بلو استكس اجرا كردم نشون ميداد وصله (البته اينم بگم مودم اون زمان خاموش بوده و از دنياي وب جدا) اين كتابخونه فقط ايپي رو چك ميكنه واسه اتصال به اينترنت و تشخيصش هم اشتباهه

يا علي

درود 

کتابخانه سالم هست و میاد یک سری اتصالات رو تشخیص میده. شما بهتره روی گوشی واقعی تست کنید یا اینکه روی جنی موشن تست کنید.

این رو هم عرض کنم یه روش دیگه هم هست که میتونید بیاید پینگ بگیرید که یکم طول میکشه اما کاملا دقیق هست.

موفق باشید

لینک ارسال

درود

کتابخانه سالم هست و میاد یک سری اتصالات رو تشخیص میده. شما بهتره روی گوشی واقعی تست کنید یا اینکه روی جنی موشن تست کنید.

این رو هم عرض کنم یه روش دیگه هم هست که میتونید بیاید پینگ بگیرید که یکم طول میکشه اما کاملا دقیق هست.

موفق باشید

درسته حرف شما متين ولي براي ما مهمه كه واقعا كار كنه كه توي اين يه مورد اشكال داشت دركل كتابخونه خوبي هست

اقا عليرضا درست ميفرمايند راه هاي مختلفي وجود داره

يا علي

لینک ارسال

دوست عزیز کتابخونه هیچ مشکلی نداره مشکل از شبیه سازتونه ، اصلا هم ربطی به ip نداره و از طریق ConnectivityManager (کلس android.net.ConnectivityManager) اتصالات اینترنت چک میشه ، لطف کنین در مورد چیزی که نمیدونین اینجوری نظر قطعی ندین و بقیه رو گمراه نکنین  

سلام

کتابخونه مشکل داره

کابل مخابرات مودم یعنی اتصال دی ان اس رو قطع کنید

بعد تست کنید 

برنامه اینطور تشخیص میده که کانکته ولی کانکت نیست

لینک ارسال

به وسیله کتابخونه Network  و کلاس ServerSocket  هم میشه چک کرد :

Dim Checker As ServerSocket
Checker.Initialize(0,"chk")
If Checker.GetMyIP = "127.0.0.1" Then
 ToastMessageShow("Not Connected",False)
Else
ToastMessageShow("Connected",False)
End If
لینک ارسال

به وسیله کتابخونه Network و کلاس ServerSocket هم میشه چک کرد :

Dim Checker As ServerSocket
Checker.Initialize(0,"chk")
If Checker.GetMyIP = "127.0.0.1" Then
 ToastMessageShow("Not Connected",False)
Else
ToastMessageShow("Connected",False)
End If

من اينو تست كردم واسه نت گوشي كارنميكنه ميزنه dc چون با نت گوشي ايپي لوكال نداريم

لینک ارسال

يا علي

دوست عزیز کتابخونه هیچ مشکلی نداره مشکل از شبیه سازتونه ، اصلا هم ربطی به ip نداره و از طریق ConnectivityManager (کلس android.net.ConnectivityManager) اتصالات اینترنت چک میشه ، لطف کنین در مورد چیزی که نمیدونین اینجوری نظر قطعی ندین و بقیه رو گمراه نکنین  

لینک ارسال

چشم ببخشيد
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...