رفتن به مطلب
  • 0

گذاشتن قفل برای مرحله های بازی

marbin

سوال

سلام

یکی از دوستان لطف کنه و به طور کامل بگه که چطوری میشه مثل بازی آفتابه چندتا مرحله رو قفل کرد و بعد از تموم شدن یه مرحله قفل مرحله بعدیش باز بشه؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

میشه لطفا کاملتر توضیح بدین؟؟؟؟ من ساخت دیتابیس رو هم بلد نیستم.

دوست عزیز شما که بلد نیستید دیتابیس بسازید اول آموزشش رو از انجمن یادبگیرید

لینک ارسال

داداش گلم متاسفانه لپ تاپم و گوشی موبایلم رو بردن فعلا توقیفه. به کدها دسترسی ندارم و گر نه خود سورسو براتون میزاشتم همین جا. یکی از دوستان زحمت بکشه یه همچین چیزی رو آموزش بده:

دیتا بیس با دو نوع فیلد یکی id باشه و مقدارش هم 1 و بقیه هم تکست باشه با مقدار صفر

بعد دیتا بیس فراخونی بشه. بعد گفته شه که هر مقداری از دیتا بیس که برابر یک بود یک باتون رو فعال کن یعنی Enabled = true

کار خیلی سادست. 

لینک ارسال

می تونید بگید هر وقت برنده شد یه فایل ذخیره کنید به نام همون مرحله

بعد هم با یه دستور شرطی تمومش کنید .

( دیگه آفتابه و ... برا کسی مزه نداره. )

لینک ارسال

سلام

یه دیتا بیس بسازید بعد دوتا فیلد بزارید به بصورت:

id      و   level

id که مشخصه و مقدارش میشه 1

و level هم خودتون اسم بزارید مثلا من معمولا اینجوری میزنم :

lev1  , lev2   ,lev3   و بعد مقدارشون رو صفر بزنید. حالا تو رویداد باتون انتهای مرحله بزنین که بیاد باتون مرحله بعد رو فعا ل کنه!! یعنی چی؟ یعنی وقتی مرحله اول تموم شد بیا مقدار lev2 رو یک بزارو تو صفحه منو اصلی بازی هم بیا بگو هر وقت که lev2 برابر با یک بود باتون مرحله دو رو فعال بزن مثل عکس زیر که یه بازی فکری منه :

bazila.bombom.com5.jpg

لینک ارسال

دوست عزیز قرار نیست که سورس آماده کنند و به شما بدهند!خودتان یکم تلاش کنید!دوست عزیزمان @visitmobile راه را به شما گفتند پیاده سازی آن که خیلی مشکل نیست اگر هم در پیاده سازی راه حل به مشکل برخوردید تاپیک بزنید کمکتان می کنیم.

لینک ارسال

دوست عزیز قرار نیست که سورس آماده کنند و به شما بدهند!خودتان یکم تلاش کنید!دوست عزیزمان @visitmobile راه را به شما گفتند پیاده سازی آن که خیلی مشکل نیست اگر هم در پیاده سازی راه حل به مشکل برخوردید تاپیک بزنید کمکتان می کنیم.

میدونم که خوب توضیح داده اما من اصلا هیچی از دیتابیس نمیفهمم.

خیلی هم عجله دارم.

لینک ارسال

همانطور که دوستمان @sajadb4a گفتند شما ابتدا آموزش های مقدماتی b4a را از انجمن مشاهده کنید سپس وارد مباحث ساحت بازی مانند آفتابه و ... شوید.

لینک ارسال

اما من اصلا هیچی از دیتابیس نمیفهمم.

مگه نمیخواهید این کاری که میخواهید انجام بدید رو یاد بگیرید ؟

پس برید توی انجمن آموزش های تصویری مربوط به کار کردن با دیتابیس و رابط با اونها هست رو دانلود کنید و یاد بگیرید :)

امیدوارم دنبال راهنمایی های دوستان برید و توی تاپیک از دادن اسپم های نابجا خودداری کنید :gol:

دوستان بزرگوار تا حد امکان کمک هاشون رو کردن ... توقع سورس کد آماده نداشته باشید :)

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...