رفتن به مطلب
  • 0

اسکرول ویو کامل

ehspor

سوال

سلام من ی اسکرول ویو افقی تو برنامم استفاده کردم که توش چهارتا عکس لود شده وکاربر با اسکرول عکس هارو انتخاب می کنه . حالا مشکلی که من دارم اینه که می خوام وقتی کاربر اسکرول کامل کرد عکس بعدی یا قبلی بیاد

من هر کاری کردم نتونستم کودی پیدا کنم که بشه این کارو کرد لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آقای مجید آرتا راستش نفهمیدم منظورتونو .

ببینید توی یه لی اوت یه اسکرول ویو گذاشتم و آلفاش رو کردم 0 .

بعد با کد addview یه لیبل توش لود کردم . و برای اکتیویتی که توش اسکرول ویو هست یه بک گراند گزاشتم . اما وقتی کامپایل میکنم یه بک گراند لی اوت میره زیر اسکرول ویو که رنگش سفیده

يكي از دوستاي منم اين مشكل رو داره.

دوستان ممنون ميشم راهنمايي كنيد در اين مورد.

لینک ارسال

جواب کاملی در حال خاضر نمیتونم بدم ولی اساس کار به این شکله که شما اگه اسکرول افقی دارید خب شرططون باید بر اساس Witdh ویو مورد نظر باشه یعنی بگیم اگه اسکرول ما در Witdh / 2 یک ویو قرار داشت که میشه همون نصفش بیا مثلا برو کاملشو نشنون بده

و یا همین منوال واسه اسکرول عمودی که اینجا Height ویو مد نظر ماست که بیاییم چک کنیم Height / 2 یک ویو در پازیشن آخر اسکرول بود بیاد کامل لود کنه.

لینک ارسال

سلام یعنی اول یه عکس بیاد وقتی اسکرول داد یه عکس دیگه بیاد؟ از تنظیمات اسکرول میتونین inner height رو بیشتر یا کمتر کنید

لینک ارسال

تشخیص موقعیت اسکرول ویو رو می دونم اما نمیدونم چطور وقتی اسکرول می کنن عکس کامل اسکرول بشه و اجازه این رو ندم که نصف از یک عکس و نصف از عکس دیگرنمایش داده بشه

لینک ارسال

تشخیص رو بلد هستید میتونید visible عکس ایمیج رو true و false کنید

لینک ارسال

من تازه الان منظورتو فهمیدم خب بد توضیح دادی انصافا

موقعیت اسکرول هایی که عکسات کامل دیده میشه رو پیدا کن مثلا این عدد ها بدس میان 100و200و300و400

حالا تو اسکرول چنج بنویس اگه position از 100 بیشتر شد بره 200 ، از 200 بیشتر شد بره 300 و ...

برعکسشم همینطور

الگوریتمی که الان به ذهنم اومد اینه شاید راههای بهتریم باشه

لینک ارسال

من تازه الان منظورتو فهمیدم خب بد توضیح دادی انصافا

موقعیت اسکرول هایی که عکسات کامل دیده میشه رو پیدا کن مثلا این عدد ها بدس میان 100و200و300و400

حالا تو اسکرول چنج بنویس اگه position از 100 بیشتر شد بره 200 ، از 200 بیشتر شد بره 300 و ...

برعکسشم همینطور

الگوریتمی که الان به ذهنم اومد اینه شاید راههای بهتریم باشه

دقیقان منظورم همینه مرسی امتحان می کنم اگه به جواب رسیدم باز همینجا خبرشو میدم

لینک ارسال

تشخیص رو بلد هستید میتونید visible عکس ایمیج رو true و false کنید

با این روشی که شما می گید میشه اما اون چیزی که من می خوام نیست

لینک ارسال

بچه ها من یه مشکلی دارم . یک اسکرول ویو ساختم توی یه اکتیویتی و میخوام برای اون اکتیویتی بک گراند بزارم . وقتی برای اکتیویتی بک گراند میزارم و اجرا میکنم میبینم بازم فقط بک گراند خود اسکرول ویو رو نشون میده نه بک گراند اکتیویتی رو . آلفای اسکرول ویو رو هم 0 کردم اما باز همونطوره . چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

سلام

ببینید بکگراند مربوط به اکتیویتیه و اینجا اسکرول ویو نقشه اسکرولشو ایفا میکنه دیگه.میوفته پشت عکس تا بتونی اسکرول بدی.

لینک ارسال

آقای مجید آرتا راستش نفهمیدم منظورتونو .

ببینید توی یه لی اوت یه اسکرول ویو گذاشتم و آلفاش رو کردم 0 .

بعد با کد addview یه لیبل توش لود کردم . و برای اکتیویتی که توش اسکرول ویو هست یه بک گراند گزاشتم . اما وقتی کامپایل میکنم یه بک گراند لی اوت میره زیر اسکرول ویو که رنگش سفیده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...