رفتن به مطلب
  • 0

انتقال مکان تبلیغات عدد

MahdiHD

سوال

سلام به همه دوستان

من می خوام تبلیغات عدد رو داخل یک پنل قرار بدهم و هر جای صفحه که مورد نظرم بود اون رو قرار بدهم.دوستان راهی یا کتابخونه ای برای این کار سراغ ندارند؟نیازم فوری هست ممنون می شوم اگر دوستان راهی بلدند در همین تاپیک معرفی کنند.بسیار ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با عرض معذرت به خاطر بالا آووردن تاپیک های قدیمی :gol: من فیلم آموزشی آقای غفاری رو مشاهده کردم و قدم به قدم جلو رفتم اما در هنگام اجرا گرفتن با خطای زیر مواجه می شوم.راه حل این خطا چیست؟ :gol:

invalid resource directory name: ..\res Layout
لینک ارسال

داداش گشتم نبود / نگرد نیست

یعنی راهش هست . ولی همه نمیدونن ! اونایی هم که میدونن به ما نمیگن ! تا حالا سه چهار تا تاپیک اینطوری بی جواب مونده !

لینک ارسال

لااقل توی این سه ماهی که من توی این انجمن بودم فهمیدم دوستانی که چیزی رو می دونند با کمال میل در اختیار بقیه می زارند بدون کم و کاستی هچنین در حد توان به بقیه کمک می کنند تا مشکلشون حل بشه بدون کوچک ترین منت.

از دوستان خواهش می کنم اگر راه این کار را بلدند در همین تاپیک قرار دهند

لینک ارسال

سلام دوستان

نا امید نباشید! اگه یه وقت شما پیدا نکردید دلیل نمیشه که نشه یا نباشه !!

این هم خدمت شما داخل درایوم داشت خاک میخورد :دی براتون آپلود کردم ولی متاسفانه منبع رو نمیدونم :

امیدورام به دردتون بخوره و بتونید ازش استفاده کنید. یا علی :gol: 
لینک ارسال

بسیار ممنون دیدید گفتم کاربران این انجمن تا حد توانشون و بدون منت سعی می کنند مشکلات ما رو حل کنند آقای غفاری هم جز همین افراد هستند که همیشه به ما لطف دارند.فقط سورس این فیلم رو در اختیار ندارید ؟

لینک ارسال

بسیار ممنون دیدید گفتم کاربران این انجمن تا حد توانشون و بدون منت سعی می کنند مشکلات ما رو حل کنند آقای غفاری هم جز همین افراد هستند که همیشه به ما لطف دارند.فقط سورس این فیلم رو در اختیار ندارید ؟

خیر ندارم ولی در صورتی که نیاز دارید آماده کنم براتون ؟ 

ولی از نظر بنده سعی کنید خودتون طبق آموزش پیش برید تا هم یاد بگیرید هم به نتیجه دلخواه برسید. 

دوستان یکم داره اسپم بازی میشه ! سعی کنید رعایت کنید. بسیار متشکر :gol:  :gol:

لینک ارسال

درسته داره اسپم بازی می شه نه نیازی نیست بسازید برای این گفتم چون که حال تایپ کردن نداشتم ! ولی خودم تایپ می کنم تاپیک لطفا قفل!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...