رفتن به مطلب
  • 0

دو سوال در مورد سرویس و ساخت تنظیمات

pardazeshmovazi

سوال

به نام خدا سلام . اقا من دوتا سوال مهم دارم که امیدوارم بتوانم منظورمو به طور کامل برسونم و شما هم کمکم کنید . 

1 ) اولین سوالم در مورد سرویسه . دوستان من یه سورس سنسور لرزشی استفاده میکنم که با استفاده از سرویس نوشته شده . و میخوام کاری کنم که زمانی حتی کاربر نرم افزار رو کامل بست . سنسور کار کنه و تا زمانی که سرویس متوقف نشده این نرم افزار کار کنه . میدونم که باید از سرویس استفاده کرده . و استفاده هم کردم اما درست کار نمیکنه و زمانی که نرم افزار رو از قسمت برنامه های فعال میبندم نرم افزار متوقف میشه . اینم سورس سرویسم .

#Region  Service Attributes 
 #StartAtBoot: True
        #StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY
#End Region
'pejman nikravan
'basic4android.org
Sub Process_Globals
Dim sensor As PhoneSensors
	Dim sounds As SoundPool
	Dim bounceId As Int
End Sub
Sub Service_Create
sensor.Initialize(sensor.TYPE_ACCELEROMETER)
		shake2.CallBackActivity = "" 
		sounds.Initialize(1)
		sensor.StartListening("sensor")
		bounceId = sounds.Load(File.DirAssets, "break.mp3")
End Sub

Sub Service_Start (StartingIntent As Intent)

End Sub
Sub sensor_SensorChanged (Values() As Float)
	shake2.HandleSensorEvent(Values)
End Sub
Sub ShakeEvent
Dim p As PhoneVibrate
p.Vibrate(300)
sounds.Play(bounceId, 1, 1, 1, 0, 1)
End Sub

Sub Service_Destroy

End Sub

2 ) سوال بعدیم در مورد یک edit text هستش که میخوام یه صفحه تنظیمات بسازم و کاربر در این ادیت تکست هر چیزی که نوشت در یه قسمت از سورس نرم افزار ست بشه . یعنی خودش بتونه میزان حساسیت سنسور بالا رو به صورت دستی اضافه کنه . دوستان اگر متوجه نشدید بگید که واضح تر بگم . شرمنده . منتظرم .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

شما بیایید در قسمت Service Destory یک StartServiceAt تعریف کنید و زمانش رو هم روی مثلا 10 ثانیه بزارید

البته ... اگه ورژن 5.20 بیسیک رو نصب کرده باشید توی سرویس جدیدی که ساخته شده که اسمش Starter هست توی Service Start فقط تعریف کنید که این

سرویس خودتون رو که توی Module خودتون ساختید رو Start کنه . توی ورژن 5.20 همین کار کفایت میکنه فکر کنم :fekr:

لینک ارسال

درود

شما بیایید در قسمت Service Destory یک StartServiceAt تعریف کنید و زمانش رو هم روی مثلا 10 ثانیه بزارید

البته ... اگه ورژن 5.20 بیسیک رو نصب کرده باشید توی سرویس جدیدی که ساخته شده که اسمش Starter هست توی Service Start فقط تعریف کنید که این

سرویس خودتون رو که توی Module خودتون ساختید رو Start کنه . توی ورژن 5.20 همین کار کفایت میکنه فکر کنم :fekr:

اقا مهدی میشه یه مثال بزنید لطفا ؟ این سوال دومم رو هم خواهشا جواب بدید ممنون[emoji29]
لینک ارسال

اقا مهدی میشه یه مثال بزنید لطفا ؟ این سوال دومم رو هم خواهشا جواب بدید ممنون[emoji29]

دوستان ببخشید دوباره تاپیک رو اوردم بالا ولی لطفا کمک کنید ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...