رفتن به مطلب

لج کردن بازار با توسعه دهندگان :|

محمد رشوند

ارسال‌های توصیه شده

سلام بازار چند روزی هست پنل منو بسته دلیل قانع کننده ای هم نداده بهم کلی ایمیل دادم حتی زنگ زدم جواب نمیدن

چند روزی هم هست شایعه ای پخش شده برنامه هایی از بازار منتشر شده که کاربران را هک میکنند و گفتند از بازار چیزی دانلود نکنین

تصاویر پیوستی رو نگاه کنین

من هیچ قانونی تو این لینک ندیدم که توسعه دهنده اگه برای برنامه خودش نظر بده پنل بستست

24053144112245031492_bazaaeer.PNG

22536144112245236310_bazzaaaee.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم به برنامه خورم 5 ستاره دادم :eynak:

ولی همچین کاریو نکردن دوست عزیز :)

لینک ارسال

منم به برنامه خورم 5 ستاره دادم :eynak:

ولی همچین کاریو نکردن دوست عزیز :)

برای منم همین عجیه من از خیلیا شنیدم که نظر 5 ستاره دادن اما  پنلشون بازه بازار با من لج کرده

من حتی به پلیس فتا هم تخلف اینترنتی رو گزارش کردم زنگ زدن بهم گفتن که باید شکایت نامه تنظیم کنی تا رسیدگی بشه

لینک ارسال

عـــجــــــــــــــب

لینک ارسال

عـــجــــــــــــــب

مدیریت عزیز شما راه ارتباطی با بازار دارید تا بهشون اطلاع رسانی کنین؟

لینک ارسال

مدیریت عزیز شما راه ارتباطی با بازار دارید تا بهشون اطلاع رسانی کنین؟

خــیـــر

همون راه و آدرس و تلفنی که همگی دارن ما هم داریم :fekr:

لینک ارسال

منم 5 ستاره دادم دو سه بار به برنامه خودم ؛ مشکلی نبوده !

کلا بازار اینطوریه ! همشون جمع شدن یه جا .......... استغفرالله .... دهن منو دارن باز میکنن دیگه

با برنامه های ما پول میلیاردی میگیرن . جای اینکه قدردان باشن اینظوری میکنن

هر سری به یچی گیر میدن . مگه تاپیک های اعضای همین انجمن رو نخوندی ؟!

که برنامشون رو رد میکنن بعد برنامه مشابه همون رو تایید میکنن . چندین مکاتبه طول میکشه تا برنامه این دوستمون هم تایید کنن

این تازه یه نمونش هست

این قسمت ماجرا سوز داره که فکر می کنن دارن به ما لطف میکنن برنامه هایی که هزاران خط کد براش نوشتیم رو میفروشن

وقتی اینطوری فک کنن میتونن هر تصمیمی بگیرن بدون توجه به قوانین که خودشون نوشتن

کلا یا باید برنامه ندیم یا اگه میدیم پای این جور بازی هاشون هم وایستیم

لینک ارسال

دوستان شما که خیلی وقته با بازار کار میکنید منم که تازه چند ماهیه شروع کردم از دست بازار بیشتر وقتا شاکی هستم

یه برنامه میفرستی با گرافیک خوب و مطالب خوب ولی ردش میکنه میگه مطالبش کمه در عینی که برنامه های مشابه داخل بازار ربع برنامه من هم مطلب نداشتن

جدیدا هم که گیرهای الکی میده

در کل بقول دوستمون یا نباید برنامه بدیم یا اگه میدیم باید پاش وایسیم

در ضمن حرف اون دوستمونم که گفته بود با برنامه های ما پول میلیاردی در میارن رو کاملا قبول دارم

برنامه های پولی رو تا دلت بخاد توی صفحه اصلی خودش میزنه تا سود بیشتری عایدش بشه ولی برنامه رایگان هر چند از اون مشابه که پولیه اگه خیلی بهتر باشه رو با ستاره های زیاد توی صفحه اصلیش نمیزنه

در کل و خلاصه بگم بازار دلش برا ما نمیسوزه خودشون نشستن اونجا و با برنامه های ما میلیاردی در میارن

بازار باید اینو بدونه خدا بوده که اونا رو به اینجا رسونده که بیشتر مردم ازش استفاده میکنن و اگه همین خدا بخاد میتونه بازار رو به روز سیاه بنشونه

پس بازار بهتره با توسعه دهندگانش بیشتر مدارا کنه چون روزیشو خدا از طریق همین توسعه دهندگان میده

والسلام 

لینک ارسال

دوستان بس کنید لطفا این بحث های جنجال آمیز را.

تیم متخصص بازار پس از بررسی تشخیص داده است که نظرات پنج ستاره برنامه شما به طور غیر قانونی تهیه شده است و به همین علت پنل توسعه دهندگان شما بسته شده است.از نظر من هیچ مشکلی ندارد چرا که من به تیم کافه بازار اعتماد کامل داشته و مطمئنم که این کار به سود توسعه دهندگان و کاربران و خود مارکت است چرا که اگر توسعه دهندگان بخواهند با روش های غیر قانونی برای برنامه خود امتیاز کسب کنند حق توسعه دهندگان دیگر پایمال شده است در این صورت رقابتی غیر منصفانه بین توسعه دهندگان در کافه بازار شکل می گیرد و کاربران نیز نمی توانند انتخاب درست داشته باشند و مارکت نیز برتری خود را از دست می دهد و کیفیتش پایین می آید.شما وقتی تابع یک کشور هستید باید قوانین آن کشور را بپذیرید و به آن عمل کنید در غیر اینصورت جریمه می شوید شما آزادی دارید اما در چارچوب قوانین کشور‌ اگر می خواهید در جایی زندگی کنید که آزاد باشید و محدودیت ها خاصی نداشته باشید باید در جنگل زندگی کنید بله جنگل!این حرف در مورد کافه بازار نیز صدق می کند کافه بازار مانند یک کشور است کاربران که مانند مردم هستند باید در آن یک سری مواردی را رعایت کنند و توسعه دهندگان نیز که مانند مسئولان هستند آزادی های در برنامه نویسی ولی در چارچوب قوانین دارند.وقتی که فردی از این دو گروه قوانین را پایمال می کند باید جریمه شود که مسئول جریمه فردی است که نامش در پایین ایمیل ذکر شده در وافع او مثل پلیس است بعضی وقت ها به اخطار بسنده می کند ولی بعضی وقت ماشین یا موتور را به پارکینگ می فرستد.این قوانین باعث حفظ نظم و حقوق افرا می شود همچنین یک کشور قانونمند ویشرفت خوبی نیز دارد. شما اگر می خواهید در زمینه انتشار برنامه کاملا آزاد باشید می توانید سایت مربوط به گروه برنامه نویسی خود را بزنید و برنامه های خود را آن جا بفروش برسانید.

لینک ارسال

آقا مهدی این یه مورد هست

بقیه چی ؟!

مگه تاپیک های اعضای همین انجمن رو نخوندی ؟!   که برنامشون رو رد میکنن بعد برنامه مشابه همون رو تایید میکنن . چندین مکاتبه طول میکشه تا برنامه این دوستمون هم تایید کنن

نظرتون درباره این چیه ؟! 

موارد بیشتر هم هست . خیلی بیشتر !

خودتون برنامه ای تو بازار دادین ؟!

لینک ارسال

من با کافه بازار کم همکاری می کنم و کار اصلی من انجام پروزه و تهیه آموزش است.ولی خوب یک برنامه هم در کافه بازار منتشر کردم تا ببنیم غولی که شما می گویید چگونه است.و تجربیاتم را در تاپیکی با عنوان مشکلات برنامه نویسان و راه حل آن ها خواهم گفت.ولی در مورد موضوعی که مطرح کردید

۱- بازار دائم در حال تغییر سیاست های خود است و انتشار یک برنامه نمی تواند دلیل خوبی برای شکایت با موضوع رد شدن برنامه باشد.این موضوع را می توانید در توافق توسعه دهندگان مطالعه کنید.

۲-بله قبول دارم بعضی وقت ها اشتباه روی می دهد و این کاملا طبیعی است تیم بازار در تلاش است با قوی تر کردن تیم خود از این اشتباهات جلوگیری کند مگر افرادی که برنامه ها را بررسی می کنند نمی توانند اشتباه کنند؟ بعضی وقت ها اشتباهاتی رخ می دهد که وقتی با پشتیبانی گفتگو می شود آن ها پی به اشتباه خود می برند و پس از معذرت خواهی آن اشتباه را رفع می کنند.

به همه توسعه دهندگان عزیز توصیه می کنم یک بار به طور کامل توافقی را که هنگام ثبت نام قبول کرده اند را به طور کامل مطالعه کنند تا بتوانند برنامه های خود را در آن چارچوب تهیه و فعالیت های خود را در آن چارچوب انجام دهند.از آقای ایزدی خواهش می کنم تاپیک را قفل کنند از اسپم بازی و حرف های بیهوده جلوگیری شود.

شما می توانید تک تک مواردی را که به آن اشاره کردید در تاپیکی جداگانه مطرح کنید من با توجه به سند توسعه دهندگان جوابی کامل به شما خواهم داد.

لینک ارسال

دوستان  شما یه تاپیک نه دوتا نه صدتا هم اگه بزنید بازار براش مهم نیست حتما مشکلی داشته برنامتون

بازار کلا درتایید برنامه ها یه ایراداتی داره ولی دلیل نمیشه که شما هم انقدر دعوا راه بندازید دیگه شما میتونید کاری بکنید؟

فعلا همینه که هست اگه که مشکلی دارید بفرماید یه مارکت بزنید

این نظرمن بود

موفق باشید

لینک ارسال

دقیقا اگر پست های من رو با دقت مطالعه کنید می بینید که نظر من هم این است

لینک ارسال

سلام همگی  اقا جسارت نباشه ولی تا کی این جور تاپیک ها ؟؟

مگر بازار با کسی پدر کشتگی داره ؟ 

حالا بگیم هوای چند نفر رو داره قبول  شما هم باشید یکی واستون درامد زایی داشته باشه هواشو یکم بیشتر دارید 

ولی اینکه الکی لج کنه ؟؟؟ اخه مگر میشه ؟؟ مگر داریم ؟؟ 

ببینید بازار یه سیاست هایی داره حالا خیلی ها میان اونو زیر پا میزارن 

مثلا توی گردهمایی پنج شنبه بازار گفته شد که یکی دوتا از کاربر ها  به برنامه خودشون 200 تا 5 ستاره دادن ؟؟؟؟؟ 

شاید اون کاربر فکر میکنه که با 200 تا ای دی رفته و امتیاز داده ولی پنل سایت شماره ای  پی رو نشون میده و مشخص میشه که این همه  ای دی از یک سیستم وارد شده 

در مواردی چون حجم برنامه کمه شاید با اینکه متوجه بشن گیر ندن

ولی در مواردی هم سخت گیری میکنن  

قانون  میگه 

تخلف نکنید = جریمه نشید 

یا حق 

پوزش از دوشتان گل و عزیز 

لینک ارسال

سلام

آقای عزیز چند بار گفتیم از این تاپیک ها نزنید؟

بازار با کسی دشمنی نداره. در ضمن ما نه پسر خاله ی بازاریم و نه پسر عموش. هر چند وقت باید این تاپیک ها رو ببینم؟ دسترسی پنل شما هم برای این بسته شده که قوانین بازار رو نقص کردید. این که چیز عجیبی نیست، هر تخلفی یه مجازاتی داره.

از تمامی دوستان خواهش می کنم که دیگه از این تاپیک ها نزنن و سر ما رو به درد نیارن!

واقعا دیگه خسته شدیم از این همه...

لینک ارسال

داداش چجور نظری دادی؟ من تقریبا بیشتر از بیستا برنامه تو بازار داشتم الانم دوتا دارم تو همشون هم 5 ستاره دادم جز یکی که 4 تا دادم بخودم  :oops:  تازه نظر هم میدم در بارش چون یکی دوتا نظر تقریبا هیچ اثری در کمیت و کیفیت جایگاه برنامه نداره!! شما یه کاری انجام دادی که شده نقض قوانین. کار شما جوری بوده که گفتن باید توسط یه تیم بررسی بشه. یه جای کار میلنگه.  :eynak:  در ضمن ما نمیتونیم کاری انجام بدیم شما میتونی اگر واقعا برات مهمه فردا حضوری بری دفترشون :S  یا اونقده زنگ بزنی تا ج بدن. به هرحال آپ شدن این تایپک فقط و فقط  برخورد عقیده ها رو بهمراه داره. ممنون میشم یکی از دوستان قفل کنه 

لینک ارسال

سلام بازار چند روزی هست پنل منو بسته دلیل قانع کننده ای هم نداده بهم کلی ایمیل دادم حتی زنگ زدم جواب نمیدن

چند روزی هم هست شایعه ای پخش شده برنامه هایی از بازار منتشر شده که کاربران را هک میکنند و گفتند از بازار چیزی دانلود نکنین

تصاویر پیوستی رو نگاه کنین

من هیچ قانونی تو این لینک ندیدم که توسعه دهنده اگه برای برنامه خودش نظر بده پنل بستست

24053144112245031492_bazaaeer.PNG

22536144112245236310_bazzaaaee.PNG

دوست عزیز شما اگر کار خطا انجام ندید ، بازار هیچ کاری با شما نداره  :fekr: 

تازه بازار خیلی هم دوست داره توسعه دهندگانش بیشتر باشه  :fekr: 

غیرممکن است که الکی این کار رو انجام بده  :ok: 

لینک ارسال

دوست عزیز شما اگر کار خطا انجام ندید ، بازار هیچ کاری با شما نداره  :fekr: 

تازه بازار خیلی هم دوست داره توسعه دهندگانش بیشتر باشه  :fekr: 

غیرممکن است که الکی این کار رو انجام بده  :ok: 

وقتی پای سیاست های خودش در میون باشه انجام میدن :)

نمونش خوده بنده نرم افزاری ارائه دادم تایید نکردن و هنوز که هنوزه هی دارن بنده رو میدونن ولی برنامه مشابه برنامه بنده با کیفیتی خیلی پایین تر و بدون رعایت نکاتی که میگن تایید شد و به صفحه اول رسید !

این دست های پشت پرده خیلی کار ها میکنه، ولی دلیل هم نشد بنده بیام تاپیک بزنم ک بازار فلان ....

این تاپیک ها هم آخرش به جایی نمیرسه. یکی از مدیران عزیز تاپیک رو قفل کنن لطفا!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...