رفتن به مطلب
  • 0

erfannew

سوال

سلام تورو خدا کمک کنید

من عکساشو میزارم شما بگید مشگل چیه :'(

اقا هر کس میدونه بگه.................................................................... اصلا b4aکار نمی کنه :( :( :(

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز اول اینکه عنوان تاپیک رو اشتباه زدین بعد اینکه عکس هارو توی یه پست اضافی زدین که اسمپه و تاپیک رو در بخش ابزار های b4a زدین که اشتباهه ، لطف کنید دفعه های بعد تکرار نشه ، 

شما از منوی بالای برنامه Tools و قمست Configure Patch آدرس android.jar و javac.exe رو بهش بدین تا برنامه کامل اجرا شه ، اگه نتونستین سرچ کنین تو انجمن آموزش کاملش هست.

لینک ارسال

دوست عزیز اول اینکه عنوان تاپیک رو اشتباه زدین بعد اینکه عکس هارو توی یه پست اضافی زدین که اسمپه و تاپیک رو در بخش ابزار های b4a زدین که اشتباهه ، لطف کنید دفعه های بعد تکرار نشه ، 

شما از منوی بالای برنامه Tools و قمست Configure Patch آدرس android.jar و javac.exe رو بهش بدین تا برنامه کامل اجرا شه ، اگه نتونستین سرچ کنین تو انجمن آموزش کاملش هست.

خیلی معضرت میخوام ....نمیدونستم

اونایی که شما میگید درسته و مشکلی نداره فکر کنم مشگل از ابراز های androidsdkباشه

4dk934bflhbz.jpegtxqkunjoc0l8.jpeg

لینک ارسال

درود

مشکل از تنظیمات android sdk هست

به درستی فایل هاتون رو جایگذین نکردید

اون Extras رو میبینید که یک سری زیر شاخه داره ؟ کلا نباید هیچ زیر شاخه ای رو داشته باشه !

لینک ارسال

منظورم این نیست

منظورم فایل هایی هست که کپی کردید توی این پوشه ها ....

لینک ارسال

دوست عزیز فایل هارو ک دانلود کردید هیچی

کپی کردن فایل هاتون اشتباهه و فایل هارو در پوشه های اشتباه کپی‌ کردید

من خودمم تا هفته پیش مشکل داشتم با Avd و شبیه ساز بعد فهمیدم ک ی فایلو اشتباه کپی کردم‌ :fekr:

شما کلا پاک کن و طبق این اموزش کپی کن فایل هارو ایشالا حل میشه‌ :gol:

http://answercenter.ir/topic/302-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%B3%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AE%DB%8C%D9%84/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...