رفتن به مطلب

ساید بار

phd.khosravi

ارسال‌های توصیه شده

با سلام به همه دوستای عزیز

سوروس کد یه سایدبار شبیه سایدبار بازار که میتونین استفاده کنین

کتابخونه ها هم تو پوشه گذاشتم حتما از این کتابخونه ها استفاده کنین که فورس کلوز نده.

سایر توضیحات تکمیلی برا اینکه چطور از چپ یا راست ساید بار خارج بشه تو سورس هست.

ان شاءالله بدردتون بخوره و استفاده کنین

کلمه عبور : basic4android.org

http://s3.picofile.com/file/8209881618/sidebar.rar.html

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام به همه دوستای عزیز

سوروس کد یه سایدبار شبیه سایدبار بازار که میتونین استفاده کنین

کتابخونه ها هم تو پوشه گذاشتم حتما از این کتابخونه ها استفاده کنین که فورس کلوز نده.

سایر توضیحات تکمیلی برا اینکه چطور از چپ یا راست ساید بار خارج بشه تو سورس هست.

ان شاءالله بدردتون بخوره و استفاده کنین

کلمه عبور : basic4android.org

http://s3.picofile.com/file/8209881618/sidebar.rar.html

سلام و تشکر فراوان دوست خوب امید وارم همیشه موفق باشید و سلامت ( واقعا مدتها بود دنبال این سورس بودم )

چند تا سوال دارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم ( من کاملا مبتدی هستم)

1.من یه برنامه نوشتم و آماده هست تصمیم گرفتم یک منو براش طراحی کنم این سورس رو چه طور باید استفاده کنم 

منظورم اینه که باید همه کد ها رو در صفحه اول (main) منتقل کنم ؟یا راه دیگه ای داره

2.در برنامه 2 زبانه موجود هست یکی main که سورس رو داخل قرار دادین و کاملا اجرامیشه و دیگری starter

میخواستم بدونم کار این starter چی هست دقیقا

با تشکر خیلی خیلی زیاد

مرسی

لینک ارسال

سلام و تشکر فراوان دوست خوب امید وارم همیشه موفق باشید و سلامت ( واقعا مدتها بود دنبال این سورس بودم )

چند تا سوال دارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم ( من کاملا مبتدی هستم)

1.من یه برنامه نوشتم و آماده هست تصمیم گرفتم یک منو براش طراحی کنم این سورس رو چه طور باید استفاده کنم 

منظورم اینه که باید همه کد ها رو در صفحه اول (main) منتقل کنم ؟یا راه دیگه ای داره

2.در برنامه 2 زبانه موجود هست یکی main که سورس رو داخل قرار دادین و کاملا اجرامیشه و دیگری starter

میخواستم بدونم کار این starter چی هست دقیقا

با تشکر خیلی خیلی زیاد

مرسی

سلام دوست عزیز

برای استفاده از سورس میتونید کد ها رو به پروژه خودتون اضافه کنید (همونطور که می فرمایید مبتدی هستید نسبتا یکم راجبش جستوجو کنید تا یه وقت اشتباهی رخ نده یا اینکه قبل از اینکه کد های ایشون رو وارد کنید یه بک آپ تهیه کنید، به هر حال کمکی هم بود بنده در خدمتم) 

راجب اون starter که می فرمایید جدیدا در نسخه جدید b4a یعنی 5.20 علاوه بر main که یک اکتیویتی هست یه سرویس هم در ابتدا وجود داره به نام starter، راجب سرویس در انجمن بسیار بحث شده عزیزم و این جا نمیشه توضیح بدم و با یه سرچ به احتمال زیاد به نتایج دلخواه میرسید، به هر حال اگر هم به نتیجه ایی نرسیدید که امکانش بسیار بسیار کمه بفرمایید تا بنده توضیح بدم براتون.

یاعلی

موفق و پیروز باشید. :gol: 

لینک ارسال

سلام دوست عزیز.... باید تمامی اون کدها به برنامه اضافه بشه فقط یادت نره برا اینکه اشتباه نشه activity.loadlayout(layout1) رو پاک کن و تو قسمت pCantent.loadlayout(layout1) رو بذارید البته منظورم از layout1 همون layout ی که خودتون ساختین که برا مثال من side گذاشتم اسمشو... ان شاءالله بتونین ازش استفاده کنین

لینک ارسال

سلام دوستان تورو خدا اگه میدونین این ارور واسه چیه بگید دارم دیوونه میشم :zoor::@

post-531-0-85108500-1441356781_thumb.jpg

لینک ارسال

سلام دوست عزیز.... باید تمامی اون کدها به برنامه اضافه بشه فقط یادت نره برا اینکه اشتباه نشه activity.loadlayout(layout1) رو پاک کن و تو قسمت pCantent.loadlayout(layout1) رو بذارید البته منظورم از layout1 همون layout ی که خودتون ساختین که برا مثال من side گذاشتم اسمشو... ان شاءالله بتونین ازش استفاده کنین

سلام اول تشکر بابت راهنمایی و وقتی که برای راهنمایی دوستان صرف میکنید

من همین راهنمایی رو انجام دادم و به نتیجه هم رسیدم و خیلی خوب اجرا میشه 

مشکلم اینه که برای مثال این دکمه منو رو در صفحه اصلی برنامه طراحی کردم و با کلیک روی اون منو باز میشه و ......

حالا در صفحه های دیگه هم این دکمه رو باید از نو طراحی کنم و همه کد ها رو منتقل کنم ؟؟؟ در همون لایه ( لی اوت )

به نظر کمی غیر منطقی میاد این کار!!

راه حلی نیست که بهش بگی این دکمه رو توی همه لایه ها ( لی اوت) ها نشون بده و وقتی روش کلیک میشه عملیات باز شدن منو رو انجام بده؟؟

نمی دونم منظورم رو متوجه شدید یا نه 

( من الان در همه لایه های برنامه دکمه منو طراحی کردم و کد ها رو کپی کردم در همه لایه ها و برنامه کار میکنه ولی به نظرم غیر منطقی میاد این کار...

در هر صورت باز هم تشکر میکنم اگر من رو راهنمایی کنید

مرسی

لینک ارسال

ببین داداش گلم چی دارم میگم :

دست گلت درد نکنه یه دنیا ممنونم از سورسی که گذاشتی چند ماه دنبالش بودم

لینک ارسال

سلام دوستان تورو خدا اگه میدونین این ارور واسه چیه بگید دارم دیوونه میشم :zoor::@

دوست گلم احتمال میدم ساید بار رو راست چین کردی بعد که دکمه خروج ساید بار رو میزنی که همون btnside_click رو چپ چین انتخاب کردی ... این رو حتما دقت کن که باید بیرون اومدن داخل رفتن همشون کدش راست چین یا چپ چین باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...