رفتن به مطلب
  • 0

سوال پیرامون تگ

moreb

سوال

با سلام و خسته نباشید

یه سوال داشتم دستوری هست که تگ هایی رو که دادیم بدون sender فراخونی کنه؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

منظورتون رو نمیفهمم.

موقع لود مولتی پنل مقداری میدید به تگ باتون و حالا میخواین فراخوانیش بکنید؟؟؟

لینک ارسال

بله مثلا بشه لیبلی رو فراخونی کرد که مقدار تگ اون برابر 1 هست ولی با سندر نباشه

مشکل دقیقا تو فراخوانی و ایجاد پنل ها هست درسته که با سندر مشکل برای صفحه ی دیگه حل میشه ولی میخوام اگه بشه ببینم میتونم به اعضای پنل های قبلی دسترسی داشته باشم یا نه

ممنون

لینک ارسال

http://answercenter.ir/topic/2807-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-tag-%D9%88-sender-%D8%AF%D8%B1-multi-panel/

شما این تاپیک رو یه نگاه بندازید،کلا آموزش رو تگ و سندر رو مشاهده بکنید.

لینک ارسال

مشکل من این نیست بلدم با سندر فراخونی کنم

میخوام بدون سندر این کار رو بکنم

لینک ارسال

مثلا وقتی رو لیبل کلیک کرد و سندر میزان تگ رو 2 اعلام کرد یه باتن هم دارم با تگ 2

میخوام بدون سندر به اون دسترسی پیدا کنم چجوری میشه؟ با دستور set  type میدونم که میشه بدون اون میخوام

لینک ارسال

درود

ببینید

شما اگه 10 تا آیتم هم با تگ یکسان داشته باشید باز هم میتونید هم زمان با sender همه رو کنترل کنید !

یعنی اگه روی button کلیک کردید tag هر 8 تای دیگه رو هم بدست بیارید و اگه خواستید توی رویداد کلیک ازشون استفاده کنید

بنده متاسفانه روشی به جز tag و sender رو در مورد multi panel به خاطر ندارم :fekr:

لینک ارسال

:gol:ممنونم ولی یه سوال اینکه گفتین تو تگ همشون یکی هست این درست ! ولی چجوری بقیه رو صدا بزنم؟؟ مثلا سندر تگ 7 رو میفرسته حالا چجوری تگ 7 باتن رو صدا بزنم؟

برای راه دوم خود erel تو سایت b4x گفته بیایم و یه set type درست کنیم و تو حافظه نگه داریم ممنون میشم اگه بتونید اموزشش رو برای عموم هم منتشر کنید من جاوا کار هستم ولی شاگردای دبیرستانی من تحت همین بیسیک اموزش میبینن و به اینجا مراجعه میکنن ممنون میشم اگه اموزشی برای ست تایپ بزارید با تشکر :gol:

لینک ارسال

سلام

شما پستی که در این باره توی سایت اصلی مطالعه کردید رو لینکشو قرار بدید بنده چک کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...