رفتن به مطلب

ساخت فرم در html نمایش در اندروید و ذخیره به صورت اکسل

bidgol

ارسال‌های توصیه شده

دوستان من در تاپیک زیر راهنمایی برای ایجاد فرم خواسته بودم

http://answercenter.ir/topic/6664-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%85-%DA%86%D9%87-%D9%88%DB%8C%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F/

که با راهنمای دوست عزیز و جستجو در آموزش ها یک فرم ساده ایجاد کردم یعنی تو html هم تازه کارم

توی همه آموزش ه افرم به یک سرور ارسال می شه اما من می خوام داخل خود اندروید ذخیره بشه

یعنی فیلدها بعد از پرشدن داخل یه فایل اکسل یا txt ذخیره شوند

اصلا می شه فرم را با محتویاتش ذخیره کرد که بعدا بشه برای کامپیوتر جهت پرینت گرفتن ارسال کرد؟

و سوال بعد هم اینه که می شه در اینجا هم برای نمایش زیباتر از css استفاده کرد؟

ببخشید سوال طولانی شد

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گویا با html , php کاری ندارید تاپیک جای مناسب ارسال نکردید !برای همین بی پاسخ مونده

لینک ارسال

گویا با html , php کاری ندارید تاپیک جای مناسب ارسال نکردید !برای همین بی پاسخ مونده

دوست عزیز چون تو فروم بیسیک کسی جوابم را ند اد اینجا مطرح کردم به هر حال اینجا هم بخشی از فروم بیسیک که توش html کارها هم هستند از بذل توجه شما هم ممنون

اما یه سری سوال هام مربوط به وب هست مثله این که

اصلا می شه فرم را با محتویاتش ذخیره کرد که بعدا بشه برای کامپیوتر جهت پرینت گرفتن ارسال کرد؟

لینک ارسال

ذخیره توی چی ؟ توی هاست ؟ یا توی گوشی ؟

لینک ارسال

دوست عزیز من می خوام فرم را با محتویاتش توی گوشی ذخیره بشه بعد مثلا اگه به اینترنت وصل شد برای هاست ارسال بشه

یا از طریقی مثلا برای کامپیوتر ارسال بشه به هر حال در پاسخ به سوال شما بله می خوام فرم با فیلدهای پر شده درون گوشی ذخیره بشه

و اگر راهی هم برای دسترسی به اون فیلدهای پرشده دارید بگید ممنون می شم

لینک ارسال

فرم html  که با webviewe نمایش داده باشید را نمیتونید توی گوشی ذخیره کنید حالا شاید دوستان با گت المنت بتونن ولی اصولی نیست !

فرم را با خود بیسیک تولید کنید توی دیتابیس آفلاین ذخیره کنید بعد بفرستید داخل هاست یا هرجا که میخواید . :)

لینک ارسال

فرم html  که با webviewe نمایش داده باشید را نمیتونید توی گوشی ذخیره کنید حالا شاید دوستان با گت المنت بتونن ولی اصولی نیست !

فرم را با خود بیسیک تولید کنید توی دیتابیس آفلاین ذخیره کنید بعد بفرستید داخل هاست یا هرجا که میخواید . :)

ضمن تشکر از پاسختون

منظور از ساخت فرم در بیسیک یعنی با استفاده از کنترل هایی نظیر edittext و لیبل و چک باکس و..... امثالهم است یا اینکه ایجاد فرم html با استفاده از کد در بیسیک و نگهداری فیلدهاش به گونه ای در دیتابیس آفلاین

دوستان عزیز اصل داستان اینه که من برای بچه های انبارم می خوام یه فرم بازدید درست کنم که مثلا باید یه سری مطالب توش تایپ بشه یه چندتا جا تیک زده بشه و از این قبیل کارها

بهترین راه چیه به نظر شما؟

اگه نمونه کد یا سمپلی هم به نظرتون می رسه پیوست کنید ممنون می شم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...