رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در اجرا برنامه با b4a (فوری)

MahdiHD

سوال

سلام به همه دوستان و اساتید

من در خروجی گرفتن برنامه به خطای RunHook برخوردم و با استفاده از آموزش آقای ایزدی برنامه بیسیک و جاوا را به طور کامل حذف!سیستم را ریستارت!و بیسیک و جاوا را دوباره نصب!و بیسیک را با جاوا پیکربندی کردم ولی دوباره به همون خطا برخوردم!به همین خاطر دوباره حذف و ریستارت و نصب کردم ولی بازم خطا بر طرف نشد!دوستان می تونند در حل این مشکل به من کمک بکنند؟بسیار ممنون و متشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام اقا مهدی

اسپم هات داره زیاد میشه ها برادر

درسته که عجله داری اما شما که کاربر نیمه فعالی، باید بیشتر دقت کنی به این مسائل

این تاپیک رو بررسی کنید

اقا پژمان کاملا توضیح دادن، اگر مطابق دستورالعنل اقای نیکروان برید جلو، درست میشه 

http://answercenter.ir/topic/6958-مشکل-run-hook/

موفق تر باشید

لینک ارسال

بیسیک رو در جای دیگه ای نصب کنید ببینید باز همون مشکل هستش یا نه.

چون خیلی از دوستان بعد از حذف و نصب در محل قبلی چون کتابخونه هاش باقی میمونه این مشکل پیش میومد.

شما توی یک مسیر دیگه ای نصب کنید و ببینید به چه شکله

لینک ارسال

دفعه دوم بیسیک رو جای دیگه نصب کردم ولی بازم با همون مشکل رو به رو شدم.

لینک ارسال

البته باید بگم هر بار که نصب کردم از من ایمیل نخواست و پیکربندی هایی که کرده بودم مونده بود.به احتمال زیاد حافظه پنهان b4a پاک نشده بود.دوستان راهی سراغ دارند که بتوان بیسیک فور اندروید رو به طور کامل به همراه تنظیمات انجام شده از روی کامپیوتر پاک کرد؟خیلی نیاز دارم ممنون

لینک ارسال

دوستان می تونند راه حذف کامل بیسیک رو به من بگویند یا اگر راه دیگه ای سراغ دارند پست بزنند ؟ بسیار ممنون خیلی نیاز دارم فوری فوری

لینک ارسال

دوستان می دونم دارم اسپم می دم ببخشید ولی دوستان راهی برای حل این مشکل نمی دونند؟ بخدا فوری هست!!!

لینک ارسال

من با این نرم افزار پاک کردم ولی مجدد با این خطا روبرو هستم مدیران پاسخگو ها آقای ایزدی آقای آرتا آقای نیکروان آقای اسکندری آقای غفاری آقای موسوی و بقیه کجا هستین؟؟؟به دادم برسین!

لینک ارسال

آقای اسکندری به خدا شرمنده ام ! من خودم به کاربران تذکر می دهم و می گم اسپم ندید الان چند بار اسپم دادم!بازم شرمنده ام اگر هم امتیاز منفی باید به من داده بشه یا جریمه بشم قبول می کنم چون که اشتباه کردم!با کمک شما و آقای نیکروان مشکلم حل شد.به قول خودتون موفق تر باشید!تاپیک قفل لطفا!

لینک ارسال

من با این نرم افزار پاک کردم ولی مجدد با این خطا روبرو هستم مدیران پاسخگو ها آقای ایزدی آقای آرتا آقای نیکروان آقای اسکندری آقای غفاری آقای موسوی و بقیه کجا هستین؟؟؟به دادم برسین!

دوست عزیز منم همین مشکلو داشتم ولی حل شد

تنها مشل هم این بود که لایبراری هایی رو که خود برنامه داره رو  copy and replace میکردم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...