رفتن به مطلب

دانلود از سایت عصاب خورد کن!!!!!!!!!!!!!

nany12

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من یک هفتس دارم با این سایته ور میرم آخر نتونستم ازش دانلود کنم

هر کی میتونه لطفا بگه چجوریه تا ما هم بفهمیم

در ضمن این سایت نیاز به v..p..n  داره برای نمایش تبلیغاتش و.. (که حتما باید باشه)

موضوعش هم اندروید 5 برای گوشی sony tipo dual st21i2

اینم از لینک ها

http://fileups.net/file/05vD74

http://fileups.net/file/05vD75

با تشکر

این موضوع خیلی سر مخم راه رفته بود برای همین تایپیک زدم تا شاید بقیه ها بلد باشن

شرمنده اگه زیادی اسپم هست

با تشکر از مدیران گرامی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم باید قبل از دانلود از سایتشون یه کالایی رو که بهش تخفیف خورده بخری بعد میتونی دانلود کنی

لینک ارسال

نه خودش میگه باید بری تو تبلیغاتی که میگه اطلاعاتتو وارد کنی اگه معتبر بود میتونی دانلود کنی

من همین کارو میکنم رمز تاید هم بهم میده ولی نمیدونم رمزو باید کجا بدم بهش :crazy:

لینک ارسال

داداش خوبی؟ این سایت آفر داره. یعنی چی؟ یعنی یا یه چیزی رومیخری مثلا یه برنامه شرکت دیگه و یا یک سری تبلیغات میبینی مثلا به مدت دو دقیقه یک سایت رو میبینی در ضمن دوست گلم اینا واسه ایران کار نمیکنه و این سایت هم یه سایت بی نهایت بی مصرف و الکیه. مدل گوشی شما همونیه که زدی؟ چرا میخوای بزنی رو 5؟

لینک ارسال

داداش خوبی؟ این سایت آفر داره. یعنی چی؟ یعنی یا یه چیزی رومیخری مثلا یه برنامه شرکت دیگه و یا یک سری تبلیغات میبینی مثلا به مدت دو دقیقه یک سایت رو میبینی در ضمن دوست گلم اینا واسه ایران کار نمیکنه و این سایت هم یه سایت بی نهایت بی مصرف و الکیه. مدل گوشی شما همونیه که زدی؟ چرا میخوای بزنی رو 5؟

آره همونه :S

شما که تبلت مارو درست نمیکنی :oops:

اندروید 5 باحال تره حال میده

لینک ارسال

داداش خسیس من این گوشی شما جز گوشیای ضعیفه و رام پنجش هم کاستومه (دست ساز )بعدن مجبوری دانگرید کنی. خود دانی از من به شما تصیحت اصلا سمت 5 نرو. 

لینک ارسال

داداش خسیس من این گوشی شما جز گوشیای ضعیفه و رام پنجش هم کاستومه (دست ساز )بعدن مجبوری دانگرید کنی. خود دانی از من به شما تصیحت اصلا سمت 5 نرو. 

میدونم

ولی خودم فیلماشو دیدم که سرش نصب کردنو خوب جواب میده

اگه هم دیدم داره شل میاد از دوباره رام کارخونه ایشو نصب میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...