رفتن به مطلب

آموزش ویدیویی قرار دادن عکس در دیتابیس (بسیار مهم,بخش دوم)

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان و اساتید

در آموزش قبلی که در این مورد ضبط شد و جزء آموزش های مهم انجمن قرار گرفت آموزش قراردادن عکس و متن تنها در یک مطلب از دیتابیس داده شد که در یک صفحه نمایش داده می شد و از اون نمی شد برای چند ده مطالب استفاده کرد.در بخش دوم آموزش به این مبحث یعنی قرار دادن عکس در دیتابیس و فراخوانی آن در b4a بدون افت سرعت برنامه قابل استفاده برای چند ده یا چند صد مطلب تنها با دو اکتیویتی + فصل بندی مطالب به طور کامل پرداخته شده است.این آموزش بدون سورس است چرا که از کپی پیست کردن کد جلوگیری شود و علاوه بر استفاده یک مطلبی هم یاد بگیرید.آموزش همراه با صدا است و از کیفیت خوبی برخوردار است.حجم آموزش 30 مگابایت است.اگر سوالی بود در همین تاپیک در خدمت هستم.یا علی

این آموزش رو برای این نساختم که هر روز به تعداد کتاب های بازار روزی 10 تا اضافه بشه برای این ساختم که کتاب ساختن براتون یه کار پیش پا افتاده بشه و به پروژه های بزرگتر فکر کنید :fekr:

لینک دانلود | پسورد : basic4android.org

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دستتون درد نکنه آقای MahdiHD :gol:

لطف کنید سورسشم بزارید . در ضمن دوتا آموزشتون رو به هم لینک بدید تا دوتاشو داشته باشیم . حالا اونو از کجا پیدا کنم . :S

( فقط نگید از سرچ که هر چی سرچ کردم یه چیز دیگه آورد :(  )

با اجازتون خودم لینک آموزش اول رو گذاشتم .

آموزش ویدیویی قرار دادن عکس در دیتابیس ( بخش اول )

http://s3.picofile.c...یتابیس.rar.html

لینک ارسال

این آموزش رو برای این نساختم که هر روز به تعداد کتاب های بازار روزی 10 تا اضافه بشه برای این ساختم که کتاب ساختن براتون یه کار پیش پا افتاده بشه و به پروژه های بزرگتر فکر کنید :fekr:

به نظر من اگر دوستان بتونن کتاب های مفیدی رو تولید کنن شما هم در اجرش شریکی و هیچ ایرادی نداره که فقط کتاب تولید بشه خصوصا کتابای ارزشی انشالله ماجور باشید

منم وقت کردم یه آموزش در مورد استفاده از بانک اکسس می زارم واسه حرفه ای ترا انعطاف بیشتری داره!

لینک ارسال

سلام

دستتون درد نکنه آقای MahdiHD :gol:

لطف کنید سورسشم بزارید . در ضمن دوتا آموزشتون رو به هم لینک بدید تا دوتاشو داشته باشیم . حالا اونو از کجا پیدا کنم . :S

( فقط نگید از سرچ که هر چی سرچ کردم یه چیز دیگه آورد :(  )

با اجازتون خودم لینک آموزش اول رو گذاشتم .

آموزش ویدیویی قرار دادن عکس در دیتابیس ( بخش اول )

http://s3.picofile.c...یتابیس.rar.html

ببخشید :)

ممنون از اموزشت لطفان سورسشم قرار بده

ممنون از دوستان به خاطر حمایت.کار سختی نیست اگر در کد نویسی و اجرا به مشکلی برخوردید همین جا مطرح کنید من و بقیه اساتید پاسخ گو هستند لازم به سورس نیست که !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...