رفتن به مطلب

درخواست طراحی بنر تبلیغاتی عدد

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان

درخواست طراحی بنر تبلیغاتی عدد رو داشتم با ابعاد 480 در 72 پیکسل.برای طراحی بنر از سبک طراحی فلت اسفاده شود(آیکون ها ، فونت و عکس فلت).جابجایی بین عکس ها با سرعت مناسبی انجام شود.بنر برای برنامه کسب و کار که جامع ترین برنامه کسب و کار در کافه بازار است قرار است استفاده شود.این برنامه رایگان است و در موضوعات کسب درآمد از اینترنت ، بورس ، کسب و کار خانگی ، آموزش ساخت برنامه اندرویدی بدون برنامه نویسی ، معرفی افراد موفق و ویدئو های کسب و کار دسته بندی شده است.در تبلیغ باید به جامع و کامل بودن برنامه و رایگان بودن و کارکرد صد در صد برنامه و موضوعات دیگر که باعث جذابیت تبلیغ می شود پرداخته شود.همچنین عنوان موضوعات برنامه نیز در تبلیغ وجود داشته باشد.برای جذابیت بیش تر از رنگ های مناسب و آیکون های مناسب استفاده شود در واقع تبلیغ فقط متن نباشد و از آیکون نیز در آن استفاده شود.آیکون برنامه نیز در پیوست این متن قرار دارد.

ببخشید کمی با لحن امری حرف زدم!معذرت می خواهم :gol:من نمی تونم برای این تبلیغ هزینه ای پرداخت کنم و از دوستان خوب انجمن که بدون هیچ چشمداشتی به کاربران کمک می کنند لطف طراحی این بنر تبلیغاتی متحرک را برای من بکشند مطمئنا جبران خواهم کرد.اگر توضیحاتی بیش تری نیاز بود در همین تاپیک پست بزنید توضیحات بیش تر را قرار خواهم داد.باز هم یک دنیا ممنون از فردی که این لطف را در حق من خواهد کرد :gol: .موفق تر باشید یا علی

post-3189-0-14027700-1441551349_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام میتونم برات طراحی کنم فقط اسم برنامه ات رو بگو و بگو چه فرمتی میخوای برات خروجی بگیرم ؟

لینک ارسال

مگه یک گرافیست نمی تونه از گرافیست های دیگه کمک بگیره و از طرح بقیه دوستان استفاده بکنه؟ در این صورت کار به خوبی از آب در می یاد چند طرح بهتر از یک طرح است.تا این که خودت بسازی خودت هم نظر بدی.در ضمن بنر با کمک یکی از دوستان ساخته شد.نمونه کار من هم به شما پ.خ خواهد شد تا یک وقت فکر نکنی در این مورد به شما دروغ گفتم :gol: تاپیک فقل لطفا!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...