رفتن به مطلب
  • 0

ساخت صفحه ی تنظیمات

pardazeshmovazi

سوال

درود . دوستان دارم توی برنامم یه صفحه تنظیمات میسازم اما یه قسمت به مشکل خوردم لطفا کمکم کنید . مشکلم اینجاست که میخوام یه edittext بذارم و هر عددی که در این ادیت تکست گذاشته شد رو جایی از نرم افزار استفاده کنم اما نمیدونم چه کدی باید برای این کار بنویسم لطفا کد رو برام بنویسید ممنون .

یه مشکل دیگه هم دارم . من تویه قسمت از نرم افزارم با کد زیر یه اهنگ رو لود کردم و با کد بعدی اجراش میکنم و میخوام یه spiner بذارم و اهنگای مختلفی رو به جای ایت اهنگ در برنامه لود کنم اینم نمیدونم چجوری باید بنویسم . ممنون میشم اینم جواب بدید . منتظرم . مرسی . بدرود

sounds.Load(File.DirAssets, "break.mp3")

و کد اجرای اهنگ 

sounds.Play(bounceId, 1, 1, 1, 0, 1)
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان من یه سرویس دارم .و تنظیمات رو روی همون انجام دادم . ولی وقتی که تنظیمات ذخیره میشه . باید حتما نرم افزار بسته بشه و مجدد باز بشه تا تنظیمات اعمال بشه . مشکل چیه ؟

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk

لینک ارسال

واسه ذخیره مقدار ادیت تکست تون این سورس فکر کنم به دردتون بخوره

New folder (3).rar

لینک ارسال

درود . دوستان دارم توی برنامم یه صفحه تنظیمات میسازم اما یه قسمت به مشکل خوردم لطفا کمکم کنید . مشکلم اینجاست که میخوام یه edittext بذارم و هر عددی که در این ادیت تکست گذاشته شد رو جایی از نرم افزار استفاده کنم اما نمیدونم چه کدی باید برای این کار بنویسم لطفا کد رو برام بنویسید ممنون .

یه مشکل دیگه هم دارم . من تویه قسمت از نرم افزارم با کد زیر یه اهنگ رو لود کردم و با کد بعدی اجراش میکنم و میخوام یه spiner بذارم و اهنگای مختلفی رو به جای ایت اهنگ در برنامه لود کنم اینم نمیدونم چجوری باید بنویسم . ممنون میشم اینم جواب بدید . منتظرم . مرسی . بدرود

sounds.Load(File.DirAssets, "break.mp3")

و کد اجرای اهنگ 

sounds.Play(bounceId, 1, 1, 1, 0, 1)
سوال دومم رو هم لطفا جواب بدید خیلی ممنونم .
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...