رفتن به مطلب

پیشنهاد برای پیشرفت انجمن

jeqele

ارسال‌های توصیه شده

با اجاز مدیرا، مسولا، ارشدا، بالا دستیا، صاحب امتیازا.

فک کردم بد نباشه این تاپیکو اینجا بزنم اگه ایرادی دیدید بگین اصلاح کنم یا حذف.

هر کسی پیشنهادی داره برای پیشرفت انجمن یا بالا رفتن تاثیر آموزش یا انتقادی داره اینجا مطرح کنه.

چون بحث آزاده احتمالا اسپم هم زیاد اینجا مطرح نیست.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد خودم اینه که کاربری که خیلی مبتدیه و تازه شروع کرده نمیدونه باید از کجا شروع کنه.

یه لیست از پست هایی که باید به ترتیب بخونه تا راه بیوفته فک کنم لازم باشه.

لینک ارسال

سلام

پیشنهادات به طبع باعث پیشرفت میشه

و اینکه جه پیشنهادی بدیم مهمه.

پیشنهادی هم که بنده دارم اینه که یک قسمتی هم واسه آموزش های مبتدی باشه و یادگیری یه سری مسائل کلی در برنامه نویسی

و یک پست جامع واسه همین قرار گیری ویو ها در دیزاینر رو اگه قرار بدید خوبه.بنده به دلایلی که نمیتونم کد نویسی کنم خیلی از اطلاعاتی که به دست آورده بودم رو از دست دادم و نیاز به مرور دوباره داره و و دلیل جواب ندادن به پرسش های دوستان هم همین مسئله بوده

ببینید فعلا بزرگترین مشکل دوستان و همه تنظیم ویودر دیزاینر هستش و اگه بتونید قرار بدید بی شک بی نظیر ترین آموزش ها میشه.

لینک ارسال

ممنون از امین عزیز بابت تاپیک

بنظر من بهتره افراد مبتدی خودشون پیشنهاد بدن ولی بنظر من یه تاپیک باید زده بشه و فقط لیست تاپیکها به ترتیب از شروع تا رسیدن به یه سطحی توش قرار بگیره

لینک ارسال

سلام

پیشنهادات به طبع باعث پیشرفت میشه

و اینکه جه پیشنهادی بدیم مهمه.

پیشنهادی هم که بنده دارم اینه که یک قسمتی هم واسه آموزش های مبتدی باشه و یادگیری یه سری مسائل کلی در برنامه نویسی

و یک پست جامع واسه همین قرار گیری ویو ها در دیزاینر رو اگه قرار بدید خوبه.بنده به دلایلی که نمیتونم کد نویسی کنم خیلی از اطلاعاتی که به دست آورده بودم رو از دست دادم و نیاز به مرور دوباره داره و و دلیل جواب ندادن به پرسش های دوستان هم همین مسئله بوده

ببینید فعلا بزرگترین مشکل دوستان و همه تنظیم ویودر دیزاینر هستش و اگه بتونید قرار بدید بی شک بی نظیر ترین آموزش ها میشه.

چند تا پروژه دارم که خیلی وقتمو گرفته... کاملا با نظرت موافقم و انشاالله به زودی یه آموزش خوب واسه دیزاینر و کد نویسی مکان ویو ها می سازم.... به محض اینکه یه خورده وقتم آزاد تر بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...