رفتن به مطلب

برنامه من (منجی عالم بشریت) منتظر نقد و بررسی شما

ارسال‌های توصیه شده

سلام اینم دومین برنامه من که به زودی در کافه بازار قرار میدم بعد از یه پروژه ناموفق ( گیم سنج) که در انجمن گذاشتم و دوستان خیلی خوششون نیومد حالا به توپ پر اومدم  میخواستم قبل از انتشار در کافه بازار دوستان برنامه رو ببینن و نظراتشون رو اعلام کنن که به پیشرفت برنامه کمک کنه ممنون میشم (با تشکر گروه برنامه نویسی محبان اهل بیت) عکس های برنامه در زیر :

t225_capthhure.png

rl3u_capture.png

hgtc_captsure.png

xhm4_caaapture.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گرافیک منو فقط زیباست

ایده نظر نمیدم

لینک ارسال

سلام داداش

خسته نباشید

20 تمام  :gol:  ، صفحه اصلی خیلی زیباست

موفق باشید

لینک ارسال

گرافیک بعضی جاها عالی بعضی جاها بد

ایده هم تکـــــــــــــــــــــــــراری

لینک ارسال

ایده : ایده برنامه ایده خوبی است و با توجه به این که در موضوع امام زمان است.ولی جای پیشرفت و اضافه شدن قسمت های جدید را دارد.۱۸

گرافیک : گرافیک برنامه خوب طراحی شده است.از تصوایر درست استفاده شده و اجزا به خوبی کنار هم چیده شده اند.۱۸

محتوا : محتوا برنامه کم است و جای کامل شدن و جامع شدن دارد.برنامه باید روی محتوا خیلی کار کند تا بتواند محتوایی درست و بدون اشتباه در این مورد جمع کند۱۸

به نظر من با توجه به این که برنامه مطالبی کمی دارد و با یک جستجو ساده می توان بدست آورد همچنین به مباحثی مانند فراماسونری و مذهبی پرداخته است طبق بند زیر از راهنمای بررسی ها رد می شود اما امکان پیش بینی نتیجه بررسی بازار به طور قطعی وجود ندارد و امکان دارد تایید شود :

۱۰-۸- برنامه‎ها با محتوای افتراآمیز، اهانت‌آمیز، تهاجمی و مانند آن در مورد مذاهب، فرهنگ‌ها، قوم‌ها، ملیت‌ها و دولت‌ها در بازار قابل انتشار نیستند.

۱۱-۸- برنامه‌ها با محتوای حساسیت‌زا، مشکوک یا شبهه‌آمیز در مورد مذاهب، فرهنگ‌ها، قوم‌ها، ملیت‌ها و دولت‌ها در بازار قابل انتشار نیستند.

۵-۸- محتوای یک برنامهٔ محتوایی باید فراتر از جمع‌آوری نتایج حاصل از چند جستجوی پراکنده در گوگل باشد که توسط هر کاربری ممکن است. اینگونه برنامه‌ها احتمالاً پذیرفته نمی‎شوند.

۲-۸- برنامه‌هایی که نمایش‌دهندهٔ چند صفحهٔ وبی یا تنها مجموعه‌ای از لینک یا محتوای ناقص هستند، در بازار قابل انتشار نیستند.

موفق تر باشید!

لینک ارسال

عالیه فقط

قسمت فهرست مطالب

اگه لیست ویو از طرحهای اسلیمی استفاده بشه بهتره

19/87

لینک ارسال

ایده : ایده برنامه ایده خوبی است و با توجه به این که در موضوع امام زمان است.ولی جای پیشرفت و اضافه شدن قسمت های جدید را دارد.۱۸

گرافیک : گرافیک برنامه خوب طراحی شده است.از تصوایر درست استفاده شده و اجزا به خوبی کنار هم چیده شده اند.۱۸

محتوا : محتوا برنامه کم است و جای کامل شدن و جامع شدن دارد.برنامه باید روی محتوا خیلی کار کند تا بتواند محتوایی درست و بدون اشتباه در این مورد جمع کند۱۸

به نظر من با توجه به این که برنامه مطالبی کمی دارد و با یک جستجو ساده می توان بدست آورد همچنین به مباحثی مانند فراماسونری و مذهبی پرداخته است طبق بند زیر از راهنمای بررسی ها رد می شود اما امکان پیش بینی نتیجه بررسی بازار به طور قطعی وجود ندارد و امکان دارد تایید شود :

۱۰-۸- برنامه‎ها با محتوای افتراآمیز، اهانت‌آمیز، تهاجمی و مانند آن در مورد مذاهب، فرهنگ‌ها، قوم‌ها، ملیت‌ها و دولت‌ها در بازار قابل انتشار نیستند.

۱۱-۸- برنامه‌ها با محتوای حساسیت‌زا، مشکوک یا شبهه‌آمیز در مورد مذاهب، فرهنگ‌ها، قوم‌ها، ملیت‌ها و دولت‌ها در بازار قابل انتشار نیستند.

۵-۸- محتوای یک برنامهٔ محتوایی باید فراتر از جمع‌آوری نتایج حاصل از چند جستجوی پراکنده در گوگل باشد که توسط هر کاربری ممکن است. اینگونه برنامه‌ها احتمالاً پذیرفته نمی‎شوند.

۲-۸- برنامه‌هایی که نمایش‌دهندهٔ چند صفحهٔ وبی یا تنها مجموعه‌ای از لینک یا محتوای ناقص هستند، در بازار قابل انتشار نیستند.

موفق تر باشید!

خیلی بدردم خورد مهدی جان حتما استفاده میکنم تشکر 

لینک ارسال

سلام

1.Title  رو بهتره که بردارید چون جلوه زشتی به برنامه میده

2.صفحه اسپلش زیاد جالب نیست و میتونید بیشتر روش کار کنید

3.عکس سومی اگه خودتون توستید اون موضوع شباهت های فراماسونی به بعد رو به راحتی بخونید به بنده هم بگید( متنون یکم بد دیده میشه)

.در کل عکس دومی یکم به مضمون و موضوع برنامه میخوره

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

1.Title  رو بهتره که بردارید چون جلوه زشتی به برنامه میده

2.صفحه اسپلش زیاد جالب نیست و میتونید بیشتر روش کار کنید

3.عکس سومی اگه خودتون توستید اون موضوع شباهت های فراماسونی به بعد رو به راحتی بخونید به بنده هم بگید( متنون یکم بد دیده میشه)

.در کل عکس دومی یکم به مضمون و موضوع برنامه میخوره

موفق باشید

ممنون از راهنماییت 

لینک ارسال

آقا برنامت خوبه فقط مطالب کمه(اجرت با امام زمان(عج)

منم انشالله چنین برنامه هایی خواهم ساخت

برای معرفی کامل اسلام ولی نه حالا چون هنوز خیلی ضعیفم

کار برای رضای خدا باید بهترین باشه

لینک ارسال

آقا برنامت خوبه فقط مطالب کمه(اجرت با امام زمان(عج)

منم انشالله چنین برنامه هایی خواهم ساخت

برای معرفی کامل اسلام ولی نه حالا چون هنوز خیلی ضعیفم

کار برای رضای خدا باید بهترین باشه

اره دقیقا من خیلی دوست دارم اینو پولی بذارم برای فروش چون خیلی با دوستم روش زحمت کشیدم ولی از یه طرف دلم نمیاد پولیش کنم چون امام زمان هست چیکار کنم به نظر شما ؟ 

لینک ارسال

آقا پولی رو بیخیال شو (برای برنامه هایه دینی)

چون همینطوری مردم برنامه های دینیشو که رایگان زیاد دنبالش نمیرن 

باور کن هدفت خدا باشه خدا کارت رو راه میندازه

من به امید معرفی و کمک به دین وارد برنامه نویسی اول شدم بعدشم مطمئنم هرچی سود از این کار در بیارم واقعا دوس دارم بازم در راه خدا خرج کنم 

در ازای این نیتم خدا ایده و راه زیاد جلو پام گذاشته

برا همین من یه عالمه ایده دارم ولی عملی کردن .....سخت(از تو حرکت از خدا برکت)

مثلا الان بایکی قرار ساخت برنامه آموزش انگیسی گذاشتم(به هیچ عنوان تو بازار نیست )تبیغاتشم میدونم چطور باید بکنم 

ولی الان به گیر خوردم ولی خدا بزرگه یکی میفرسته کمکم کنه انشالله

*در ضمن اون برنامه معرفی اسلام روانشالله به کل انگلیسی و جامع منتشر میکنم(حتما اثبات میکنم ولایت حضرت علی(ع)وفرزندانشون حق هست) بعد برای هر معصوم یه برنامه جدا *

لینک ارسال

آقا پولی رو بیخیال شو (برای برنامه هایه دینی)

چون همینطوری مردم برنامه های دینیشو که رایگان زیاد دنبالش نمیرن 

باور کن هدفت خدا باشه خدا کارت رو راه میندازه

من به امید معرفی و کمک به دین وارد برنامه نویسی اول شدم بعدشم مطمئنم هرچی سود از این کار در بیارم واقعا دوس دارم بازم در راه خدا خرج کنم 

در ازای این نیتم خدا ایده و راه زیاد جلو پام گذاشته

برا همین من یه عالمه ایده دارم ولی عملی کردن .....سخت(از تو حرکت از خدا برکت)

مثلا الان بایکی قرار ساخت برنامه آموزش انگیسی گذاشتم(به هیچ عنوان تو بازار نیست )تبیغاتشم میدونم چطور باید بکنم 

ولی الان به گیر خوردم ولی خدا بزرگه یکی میفرسته کمکم کنه انشالله

*در ضمن اون برنامه معرفی اسلام روانشالله به کل انگلیسی و جامع منتشر میکنم(حتما اثبات میکنم ولایت حضرت علی(ع)وفرزندانشون حق هست) بعد برای هر معصوم یه برنامه جدا *

ممنون از راهنمایی 

لینک ارسال

ممنون از راهنمایی 

نیازی به اسپم نبود شما که پسند کردید

همین طور در پست اول از کسایی که راهنماییتون کردند تشکر کردید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...