رفتن به مطلب

دروغ سنج (صوتی)

ارسال‌های توصیه شده

به نام خالق زیبایی ها

** حتما توضیحات رو تا آخر بخونید **

*** این برنامه برای اجرا به آخرین نسخه نرم افزار Google Play و اینترنت نیاز دارد . نرم افزار گوگل پلی در اکثر گوشی ها نصب می باشد شما کافیست آن را به آخرین نسخه ارتقاء دهید ***

دروغ سنج ( صـــــــوتی )

این برنامه صرفا برای سرگرمی طراحی شده است . شیوه کار این برنامه به این صورت است که شما وقتی وارد برنامه می شوید باید 5 سوال و برای هر کدام یک جواب ایجاد کنید . سپس بر روی ثبت کلیک کنید تا سوالات ثبت شود .

حالا می توانید روی ورود کلیک کنید و گوشی رو به شخص دیگری بدهید . سـوالاتی که شما طرح کـرده بودید از دوستتان پرسیده خواهد شد . او باید روی " بگو ! " کلیک کند و پاسخ را بگوید . برنامه صدا را آنالیز می کند و اگر پاسخ گفته شده  با پاسخی که از قبل ثبــت کردید یکسان نبود اخـطار می دهد . و به همین ترتیـب هر 5 سوال پرسیده خواهد شـد و تا پاسـخ صحیح نباشد به سوال بعدی نخواهد رفت .

چند نکته مهم :

- این برنامه به آخرین نسخه Google Play و اینترنت نیاز دارد . اگر نرم افزار گوگل پلی روی گوشی شما نصب می باشد آن را به آخرین نسخه ارتـقاء دهید .

- سعی کنید پاسخی یک یا دو کلمه ای انتخاب کنید تا برنامه به خوبی عمل کند . 

- بدون شک برنامه تمامی پاسخ هایی که می گویید تشخیص می دهد . اما شاید بعضی مواقع کیفیت صدا به قدری ضعیف باشد که برنامه نتواند صدا را تشخیص دهد . در این صورت باید پاسخ را دوباره تکرار کنید . دقت کنید این مسئله به کیفیت صدای گوینده بستگی دارد.

لطفا با نظرات و 5 ستاره از ما حمایت کنید .

با تشکر

لینک برنامه در کافه بازار

برنامه نویس : رضا محمدی

کاری از : گروه برنامه نویسی پارس نوین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه !

برنامه بالا رو دانلود کنید و نظر بدین .

به 5 ستاره هاتون احتیاج دارم  :crazy: 

:gol: 

لینک ارسال

به نام خالق زیبایی ها

** حتما توضیحات رو تا آخر بخونید **

*** این برنامه برای اجرا به آخرین نسخه نرم افزار Google Play و اینترنت نیاز دارد . نرم افزار گوگل پلی در اکثر گوشی ها نصب می باشد شما کافیست آن را به آخرین نسخه ارتقاء دهید ***

دروغ سنج ( صـــــــوتی )

این برنامه صرفا برای سرگرمی طراحی شده است . شیوه کار این برنامه به این صورت است که شما وقتی وارد برنامه می شوید باید 5 سوال و برای هر کدام یک جواب ایجاد کنید . سپس بر روی ثبت کلیک کنید تا سوالات ثبت شود .

حالا می توانید روی ورود کلیک کنید و گوشی رو به شخص دیگری بدهید . سـوالاتی که شما طرح کـرده بودید از دوستتان پرسیده خواهد شد . او باید روی " بگو ! " کلیک کند و پاسخ را بگوید . برنامه صدا را آنالیز می کند و اگر پاسخ گفته شده  با پاسخی که از قبل ثبــت کردید یکسان نبود اخـطار می دهد . و به همین ترتیـب هر 5 سوال پرسیده خواهد شـد و تا پاسـخ صحیح نباشد به سوال بعدی نخواهد رفت .

چند نکته مهم :

- این برنامه به آخرین نسخه Google Play و اینترنت نیاز دارد . اگر نرم افزار گوگل پلی روی گوشی شما نصب می باشد آن را به آخرین نسخه ارتـقاء دهید .

- سعی کنید پاسخی یک یا دو کلمه ای انتخاب کنید تا برنامه به خوبی عمل کند . 

- بدون شک برنامه تمامی پاسخ هایی که می گویید تشخیص می دهد . اما شاید بعضی مواقع کیفیت صدا به قدری ضعیف باشد که برنامه نتواند صدا را تشخیص دهد . در این صورت باید پاسخ را دوباره تکرار کنید . دقت کنید این مسئله به کیفیت صدای گوینده بستگی دارد.

لطفا با نظرات و 5 ستاره از ما حمایت کنید .

با تشکر

لینک برنامه در کافه بازار

برنامه نویس : رضا محمدی

کاری از : گروه برنامه نویسی پارس نوین

آیکن برنامه + چنتا از دکمه هاش رو از برنامه ی محافظ همراه برداشتید که :crazy:  :oops:

لینک ارسال

آیکن برنامه + چنتا از دکمه هاش رو از برنامه ی محافظ همراه برداشتید که :crazy:  :oops:

برداشتیم ، اما تغییرات داخل ایجاد کردیم

اینم تاپیک مربوط به همین موضوع

لینک ارسال

شما که یه گروه هستین بیشتر از اینا باید روی برنامه هاتون کار کنید این رو یه نفر هم میتونه بسازه! سعی کنید از برنامه ی کسی کپی نکنید اگر هم کپی میکنید یجوری کپی کنید که تابلو نباشه الان اونایی که برنامه ی محافظ همراه رو داشتن تا ایکون برنامتون رو میبینن متوجه ایکونی که در اصل یک دکمه در برنامه ی محافظ همراه بوده میشن!چه برسه به اینکه دکمه هاش هم از همونه! در کل خواستم بگم ایده و طرح اگه از خودتون باشه مسلما بازده بهتری خواهد داشت تا اینکه یه کپی بی نقص باشه! به امید کپی نکردن برنامه نویسان ایرانی از بقیه!!! موفق باشید :write:

لینک ارسال

شما که یه گروه هستین بیشتر از اینا باید روی برنامه هاتون کار کنید این رو یه نفر هم میتونه بسازه!

دوست عزیز این برنامه رو فقط من ساختم !

سعی کنید از برنامه ی کسی کپی نکنید اگر هم کپی میکنید یجوری کپی کنید که تابلو نباشه الان اونایی که برنامه ی محافظ همراه رو داشتن تا ایکون برنامتون رو میبینن متوجه ایکونی که در اصل یک دکمه در برنامه ی محافظ همراه بوده میشن!

عزیزم من این فایل رو از اینترنت گرفتم و در بعضی قسمت های برنامم استفاده کردم . شما مطمئنی کسی که برنامه محافظ همراه رو ساخته این تصویر که میگی خودش درست کرده ؟!

دکمه هاش هم از همونه! در کل خواستم بگم ایده و طرح اگه از خودتون باشه مسلما بازده بهتری خواهد داشت تا اینکه یه کپی بی نقص باشه! به امید کپی نکردن برنامه نویسان ایرانی از بقیه!!! موفق باشید

ایده کاملا غیر تکراری بود و تمامی قسمت های برنامه رو خودم با فتوشاپ درست کردم به جز آیکون که از پست شایان که لینکش هم داد گرفتم !

موفق تر باشی !

لینک ارسال

عزیزم من این فایل رو از اینترنت گرفتم و در بعضی قسمت های برنامم استفاده کردم . شما مطمئنی کسی که برنامه محافظ همراه رو ساخته این تصویر که میگی خودش درست کرده ؟!

عزیزم محافظ همراه یه برنامه ی خارجی هست نه ایرانی! چون من اسمشو محافظ همراه گفتم یعنی ایرانیه؟! اسم اصلیش Mobile Care هست و من کاملا مطمئنم که خارجیا از برنامه کسی کپی نمیکنن مخصوصا اینقدر ضایع!!! و اینکه اینقدر کشش نده! :S این فقط یه نظر بود که عملی کردنش به خودتون بستگی داره!حالا دوس دارین برین خود برنامه رو کپی کنین و منتشر کنین!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...