رفتن به مطلب
  • 0

حرف اول رو در لیست ویو نشون نمیده

amirsafari

سوال

سلام دوستان هر وقت یه متن فارسی رو توی لیست ویو نمایش میخوام بدم حرف اول رو نشون نمیده و مجبورم یه فاصله بدم .دلیلش چی میتونه باشه ؟؟ راه حلش ؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان هر وقت یه متن فارسی رو توی لیست ویو نمایش میخوام بدم حرف اول رو نشون نمیده و مجبورم یه فاصله بدم .دلیلش چی میتونه باشه ؟؟ راه حلش ؟؟؟

کلا لیست ویو با فارسی این مشکلو داره همون فاصله دادن تنها راهشه یا اینکه بجاش از مولتی پنل استفاده کنی

لینک ارسال

سلام . یکم فکر :|

وقتی حرف الو متنو نشون نمیده معنیش این نیس که لیبل متنو نخونده. معنیش اینه که لیبل درست نشون داده نمیشه!

پس با کد زیر درستش کن :

Dim LST_View As ListView

LST_View.SingleLineLayout.Label.Right = LST_View.Single.LineLayout.Right - 20dip

در کد بالا من سمت راست لیبل لیست ویو رو بیست دیپ کم کردم تا درست شه.

لینک ارسال

سلام . یکم فکر :|

وقتی حرف الو متنو نشون نمیده معنیش این نیس که لیبل متنو نخونده. معنیش اینه که لیبل درست نشون داده نمیشه!

پس با کد زیر درستش کن :

Dim LST_View As ListView

LST_View.SingleLineLayout.Label.Right = LST_View.Single.LineLayout.Right - 20dip

در کد بالا من سمت راست لیبل لیست ویو رو بیست دیپ کم کردم تا درست شه.

آقا ممنون .  ولی من مستقیما از دیتا بیس میخونم تو لیست ویو.

ولی شما با یه لیبل نمایش دادید. راه حل من چیه؟

لینک ارسال

راه حل تواین لینکه

داداش من مستقیم از دیتا بیس لود میکنم تو لیست ویو راه حلش چیه؟؟؟

لینک ارسال

کلا لیست ویو با فارسی این مشکلو داره همون فاصله دادن تنها راهشه یا اینکه بجاش از مولتی پنل استفاده کنی

این شد یه جواب درست. مرسی داداش

تازه کارم راه استفاده از مولتی پنل رو میشه بهم بگی؟

لینک ارسال

منم یه پروژه تو دستمه که لیست ویو از دیتا بیس فراخوانی میشه   اما مگر لیست ویو تو دیزان قرار نداره؟  شما با خود لیست ویو مشکل داری نه با دیتابیس

ListView1.SingleLineLayout.Label.Gravity=Gravity.CENTER

لینک ارسال

این شد یه جواب درست. مرسی داداش

تازه کارم راه استفاده از مولتی پنل رو میشه بهم بگی؟

سرچ کن سورس،و آموزشش هس

فرستاده شده از LT25iِ من با Tapatalk

لینک ارسال

سرچ کن سورس،و آموزشش هس

فرستاده شده از LT25iِ من با Tapatalk

واقعا پیداش نکردم

لینک ارسال

منم یه پروژه تو دستمه که لیست ویو از دیتا بیس فراخوانی میشه   اما مگر لیست ویو تو دیزان قرار نداره؟  شما با خود لیست ویو مشکل داری نه با دیتابیس

ListView1.SingleLineLayout.Label.Gravity=Gravity.CENTER

منم همین مشکل رو داشتم اما گرویتی رو وسط چین کردم درست عین کد بالا عمل کن حل میشه 

لینک ارسال

شما فکر کنم باید به متنی که داخل لیست ویو قرار میدین درصدهایی بدین تا جاش درست بشه 

مثلا از چپ یا بالا مقداری رو بدی تا نوشته ات همون جوری که می خواین نمایش داده بشه

Dim l As Label
	l = ListView1.SingleLineLayout.Label
	l.Left= 5%x
	l.Top=-1%y
لینک ارسال

شما فکر کنم باید به متنی که داخل لیست ویو قرار میدین درصدهایی بدین تا جاش درست بشه 

مثلا از چپ یا بالا مقداری رو بدی تا نوشته ات همون جوری که می خواین نمایش داده بشه

Dim l As Label
	l.Left= 5%x
	l.Top=-1%y

دوست خوبم وقتی گرویتی رو مشخص میکنی خودش میاد و از اون گرویتی پیروی میکنه ینی همون درصدی که گفتی  گرویتی سنتر ینی  از بالا و پایین و چپ و راست به یک اندازه فاصله میده دیگه نیاز نیستدرصد بدی

لینک ارسال

دوست خوبم وقتی گرویتی رو مشخص میکنی خودش میاد و از اون گرویتی پیروی میکنه ینی همون درصدی که گفتی  گرویتی سنتر ینی  از بالا و پایین و چپ و راست به یک اندازه فاصله میده دیگه نیاز نیستدرصد بدی

Dim l As Label
	l.Left= 5%x
	l.Top=-1%y

ممنون از همگی ولی به نظرم درصد دادن کارو زیبا تر و حرفه ای تر میکنه :gol:

لینک ارسال

حرفتون کاملا درست ولی شاید یکی نخواد نوشته هاش وسط باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...