رفتن به مطلب
  • 0

دیتابیس با Sqlite

esmaeil57

سوال

سلام دوستان

من با توجه به آموزش ساخت دیتابیس با Sqlite یه دیتابیس ساختم با دوتا تیبل به نامهای Pass و Mobile و یه برنامه خیلی ساده که میخوام وقتی دکمه رو میزنم مقادیر پیشفرضی که توی دیتابیس گذاشتم رو توی دو تا لیبیل بنویسه.

فایل دیتابیس رو هم توی پوشه فایل برنامه پیوست کردم.

کسی از شما میتونه بهم بگه چه جوری و کجا باید مقادیر پیشفرضمو قرار بدم داخل دیتابیس و آیا روش لود کردن دیتا درست نوشتم؟

http://s5.picofile.com/file/8156405718/Save_LoadDatabase.rar.html

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

برنامه شما اصلا داده های پیشفرض نداره که بشه گرفت

شما اگه میخواین برای برنامه تون پسورد بذارین از روش های بهتر از این هم میتونین استفاده کنین

دقیقا بگسن این کارتون دقیقا برای چیه تا بهتر راهنمایی کنیم

لینک ارسال

سلام. مخلص آقا مصطفى عزيز.

ببينيد , من توى اون ديتا بيسى که دادم پىشفرض نذاشتم و در واقع مشکل من همينه که نميدونم چه طورى مقدار بدم. و يا اصلا روش لود ديتا درسته ؟ شماوحساب کنيد براى ذخيره مثلا رمز ورود يه برنامه. طرف اول نصب ميکنه بتونه با اون وارد شه و بعدش دلش خواست عوض کنه.

تشکر از شما دوست عزيز و واقعا ممنونم از بابت اون پاسخ مشکل قبليم.

لینک ارسال

خب اگه اینجوره شما دیگه نیاز به کلمه عبور پیشفرض ندارین

یه اکتیویتی برای register بسازین که طرف وقتی از برنامه شما استفاده می کنه بتونه برای خودش چنین کاری انجام بده

لینک ارسال

سلام

خب آره ولی همین رو من نمیدونم چه طوری. بهر حال اولش که برنامه اجرا میشه و صفحه ورود رمز میاد طرف چه رمزی رو وارد کنه؟ من اگه بخوام توی دیتابیسی که ساختم همون اول یه مقدار قرار بدم چه طوری مقدار بدم؟ این که شما میگین چه طوریه؟ میشه یه نمونه ساده عملی بگین ممنون میشم.

البته این رو هم بگم که میتونم از روش ذخیره بصورت تکست هم استفاده کنم ولی من میخوام حرفه ای تر باشه و اون روش رو یاد بگیرم. بیشتر هدفم یادگیریه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...