رفتن به مطلب
  • 0

ثبت نام دربازاربه عنوان توسعه دهنده

ali afrazi

سوال

ازهمه دوستانی که تونستن برنامه هاشونوتوبازاربذارن خواهش مندم به این سوال جواب بدن!

آقاماخواستیم به عنوان توسعه دهنده ثبت نام کنیم دیدیم 4تامرحله داره مراحلو دونه به دونه ردکردیم تارسیدیم به مرحله سوم توی این مرحله 4تافیلدوجودداره که باید نام فارسی وانگلیسی ووبسایت فارسی وانگلیسی روواردکنی وبعدهم باید کلیدذخیره وادامه روبزنی تابری به مرحله اخر.درصورتی که این کلید کارنمیکنه وهرچقدراین کلیدومی زنم به مرحله بعدنمیره .الان دوهفته است که ذهنم درگیره.لطفاراهنمای کنید

البته اینم بگم همه ی مرورگرهارم امتحان کردم.......12.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ازهمه دوستانی که تونستن برنامه هاشونوتوبازاربذارن خواهش مندم به این سوال جواب بدن!

آقاماخواستیم به عنوان توسعه دهنده ثبت نام کنیم دیدیم 4تامرحله داره مراحلو دونه به دونه ردکردیم تارسیدیم به مرحله سوم توی این مرحله 4تافیلدوجودداره که باید نام فارسی وانگلیسی ووبسایت فارسی وانگلیسی روواردکنی وبعدهم باید کلیدذخیره وادامه روبزنی تابری به مرحله اخر.درصورتی که این کلید کارنمیکنه وهرچقدراین کلیدومی زنم به مرحله بعدنمیره .الان دوهفته است که ذهنم درگیره.لطفاراهنمای کنید

البته اینم بگم همه ی مرورگرهارم امتحان کردم.......12.png

عکسو اگه میشه دوباره بذار.باز نمیشه

لینک ارسال

عکسو picofile.com آپلود کن ببینیم چیه

http://s6.picofile.com/file/8212542776/12.png

لینک ارسال

عکسو اگه میشه دوباره بذار.باز نمیشه

http://s6.picofile.com/file/8212542776/12.png

لینک ارسال

تا جایی که بنده اطلاع دارم،چون شاید یادم رفته باشه،توی این مرحله شما اسم سازنده که میخای موقع نمایشت نشون داده بشه رو اینجا میزنی(اسم تیم یا خودت).هم فارسی هم انگلیسی

ادرس سایت هم اگه داری بزنواگه اون ادرس www.example.com هم به صورت hint نیستش خودت پاکش کن..بعدش برو مرحله بعدی،

اگه بازم دیدی نمیره با بازرا تماس بگیر.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...