رفتن به مطلب
  • 0

اصلاح کردن سورس + در صورت لزوم پرداخت هزینه

arash.at

سوال

دوستان عزیزم من توی این صفحه یکی از اکتیویتی هام رو آپبود می کنم. این رو یه نفر مردونگی کنه واسه من اصلاح منه. هزینه اش رو هم هرچقدر خودش گفت واسش کارت به کارت می کنم. مشکلش اینه که موقع تلفظ صداها همه جمله ها رو مثل هم تلفظ میکنه. و دکمه ی favoriteاش کار نمی کنه. 

خواهش میکنم مدیران عزیز نیان من رو حذف کنن یا جبهه بگیرن. واقعا بهش لازم دارم .  
همگی تاج سرید . متشکرم . 

http://s6.picofile.com/file/8212683442/Main34.bas.html

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

باید دیزاین تیلبت رو میزاشتی ولی خب یه چیزی برات زدم:

http://s3.picofile.com/file/8212704368/Main34.bas.html

فیلد appfav رو توی دیتابیست int کن بعدشم یه تستی کن اگه نشد دیزاین جدول رو هم بزار تا دقیق بررسی کنم

لینک ارسال

خوش به حالتون من نداشتم ، نمیدانم انجمن شما قانون داشته یا نه ؛ اما اینجا قانون داره و همه چیز سره نظم پیش میره :fekr:

قانون همه جا هس و مهمتر اینکه برای همه یکسان باشه اگه هم این نظمتونه ...(ولش کن ارزشش رو نداری)

خوبه که دانش بالایی داشته باشید ولی خب دوستمون قصد توهین به علم و دانش شمارو نداشتن و راهنماییتون کردند

ممنون که انقدر با شعور هستید آدم هایی مثل شما کم پیدا میشن...

شما که مدیری شرایط ارتقا رو پ.خ میکنی اینجا اسپم بازی نشه؟!!!(آخه کمتر از مدیر نبودم هیچجا)

لینک ارسال

داداش گل من ، آقای hehe:

خیلی خیلی معذرت میخوام ، اما کسی که واقعا بزرگه هیچوقت نمیگه من بزرگم(این ثابت شده)

و شما برادر گلم ، شما که حرفه ای هستید و میگید تو چندتا انجمن بودم و کمتر از مدیر نبودم چند تا سوال دارم.

آیا اسپم بازی توی تاپیکی که اصلا موضوعش یه چیز دیگست کار خوبیست؟

آیا اصلا ربطی داره که من بیام تو یه تاپیک که موضوعش سوال در مورد بیسیکه بیام اعلام کنم آقا من چرا نمیتونم پ خ بدم ، کار خوبیست؟؟ (من که باشم اینجور مواقع با مدیر های انجمن بصورت خصوصی صحبت میکنم)

آیا بحث کردن توی تاپیک کار خوبیست؟

آیا اصلا کسی که حرفه ای باشه بنظرتون میاد هی بگه من حرفه ای ام آخه من مدیر بودم همه جا آخه ، من حرفه ای ام ، من حرفه ای ام؟؟ قطعا نمیگه.

پس بهتره اینکارو نکنیم ، به شما که خودتون میگید مدیر بودید و قطعا تجربه داشتید اینارو میگم. یعنی توی اون انجمن هم اینکارو میکردید؟؟

به هرحال اینکار زشته ، شما تو چشه ما جا داری و احترامتون رو نگه میداریم ، همه کاربرا قابل احترامن.

لینک ارسال

قانون همه جا هس و مهمتر اینکه برای همه یکسان باشه اگه هم این نظمتونه ...(ولش کن ارزشش رو نداری)

ممنون که انقدر با شعور هستید آدم هایی مثل شما کم پیدا میشن...

شما که مدیری شرایط ارتقا رو پ.خ میکنی اینجا اسپم بازی نشه؟!!!(آخه کمتر از مدیر نبودم هیچجا)

دوست عزیز زیر انجمن اطلاعات تماس هست با اونا تماس بگیرید یا با اسکایپ مدیران که تو پروفایلشون هس تماس بگیرید از  شما که انجمن داشتید دگ انتظار این رفتارا نمیره

تاپیک قفل

لینک ارسال

دوست عزیز نیاز به سورس نیست فقط کد های اکتیویتی و ساب مربوطه و عکس خطا کافیست.این جا همه چیز پولی نیست می تونید برید پست های آقای آرتا ایزدی نیکروان موسوی و بقیه اساتید رو ببینید چند نفر پول درخواست کردند؟همه چیز که پولی نیست.کار هایی که گفتم را بکنید پاسخگو هستیم!

لینک ارسال

والا نمیتونم درستش کنم .  از بس روش کار کردم دیگه بریدم . هر کار می کنم نمیشه . میذارمش همینجا اگه کسی اصلاحش کرد که خداروشکر اگه نه هم قید بیسیک رو میزنم . بریدم دیگه ! هی تاپیک میذارم و هی راهنمای های نصفه نیمه !یکبار میگن کد بذار ! میذارم میگن سورس بذار !دوباره  میذارم میگن کد رو بذار ! 
من اکثر پکیج های فروشگاه رو خریدم . خب نشد که سورس رو گذاشتم . عکس چی رو بذارم برادر من ؟؟ 4کیلو بایت سورس گذشتم . 

:(  :(  :(  :(  :(  :(  :(

لینک ارسال

زندگیم به این app بستگی داره . خوب منم گفتم تهش پولشو میدم یکی درستش کنه . چیکار کنم آخه ؟ من هی کد رو میذارم شما دوباره میگی راهنماییت کردم !! بابا زدم نشد ! حتی بسته های مجید آرتا رو هم واسه favorite  و دیتابیس گرفتم باز نشد. والا دم بقیه بچه ها گرم همیشه راهنمایی کردن . تو فقط میای واس خودت هی می پیچیونی . هی اینو بذار اونو بذار  :(  تو که مجبور نیستی جواب بدی . خوب جواب نده یکی دیگه میاد جواب من رو میده .  :(

لینک ارسال

نمیشه پیام خصوصی داد تو این انجمن

مسئول ارتقا کیه؟

دوست عزیز اینجا جای این بحث نیست

تعداد ارسال شما برای پ خ کافی نیست

لینک ارسال

نمیشه پیام خصوصی داد تو انی انجمن

مسئول ارتقا کیه؟

با سلام و خسته نباشید

کاربر گرامی شما باید +30ارسالی داشته باشید

تا بتوانید پیغام خصوصی بدید

مسئول ارتقا اقای ایزدی مدیر کل هستند

در صورت نبودن اقای ایزدی ،؛ اقای فرزاد موسوی  کارهای انجمن رو انجام میدن

موفق باشید

آره داداش درست شد . مرسی

مشکلت حل شد یا نه؟

دوستان لطفا اسپم بازی نکنید در تاپیک

لینک ارسال

نمیخواد شما به من توصیه کنید

من خودم یه زمانی انجمن دار بودم

الانم تو b4a حرفه ای هستم و میخام تو این انجمن فعالیت کنم

لینک ارسال

فقط قوانین یادآوری شد

خوش به حالتون من نداشتم ، نمیدانم انجمن شما قانون داشته یا نه ؛  اما اینجا قانون داره و همه چیز سره نظم پیش میره  :fekr:

انشالله همیشه تو همه چیز حرفه ای باشید ، چقدر هم خوب ، کسی جلوی شما نگرفته برادر  :crazy: 

لطفا تاپیک قفل شود  :gol: 

لینک ارسال

سلام

خوبه که دانش بالایی داشته باشید ولی خب دوستمون قصد توهین به علم و دانش شمارو نداشتن و راهنماییتون کردند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...