رفتن به مطلب
  • 0

sajad325

سوال

سلام خسته نباشید من یک یا یک فیلم یا یک کتاب pdf از آموزش بیسیک 4 اندروید میخوام . با تشکر از انجمن خوبتون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اموزش کاملی رو نمیتونی پیدا کنی...

کدنویسی با بیسیک - اونم در حد حرفه ای- بسیار پیچیدهتر از اونه که شما بتونید در یک پی دی اف یا فیلم همشو یاد بگیرید...

بهتره مقدمات رو از پی دی اف ها و یا از طریق دستکاری سورس ها یاد بگیرین( که در همین سایت میتونید اموزشهای خوبی پیدا کنید، م انگلیسی هم فارسی)...

و اگر از این مرحله بالاترین در هر ضمینه ای که میخواهید کار کنید آموزش رو در همون موضوع و بصورت تخصصی یاد بگیرید

لینک ارسال

با یه کتاب یا فیلم نمیشه حرفه ای شد و باید تمرین زیاد کرد

در مورد کتاب هم من منبع خوب فارسی ندیدم ولی بزودی یکی از بچه های انجمن کتاب خوبی رو ترجمه میکنه و در اختیار دوستان قرار میده

لینک ارسال

اژر میخووشاگر میخوای سریع یادبگیری و از ابتدا و با کمترین اشتباه: بنظر من با یکی از همین اساتید در اسکایپ صحبت کن تا از راه دور بهت اموزش بدن... البته این کار مستلزم پرداخت هزینس...

ولی اگر میخوای رایگان یادبگیری خودت باید بگردی...و سعی و خطا و یا قسمت قسمت یاد بگیری...

مثلا تو قسمت اموزشها برو و کم کم یاد بگیر...یا سوالات بچها رو بخون و جوابهایی ک بهش داده میشه...

لینک ارسال

سلام من سعی کردم ترجمه کنم و دو فصل هم پیش رفتم ولی اونقدم سرم شلوغ شد که نتونستم ادامه بدم. خود توتریال basic4Android هستش به زبان انگلیسی و فک کنم حدود 250 صفحه که بیشترش فارسیه و با فرمت PDF و سورس فایلهاشم باهاشه. انصافا به زبان انگلیسی خیلی خیلی ساده نوشته شده و مباحث رو از صفر شروع میکنه. من حین ترجمه این کتاب به برنامه نویسی B4A علاقه مند شدم ولی به دلیل مشکلاتی که برام پیش اومده نمیتونم کمکی بهت بکنم.

منم تازه کارم و بهت توصیه میکنم اگه میخوای هزینه کنی همین جا یاد بگیر. *مرسی*

لینک ارسال

با فیلمو اینجور مسائل فقط مباحث بیسیک و پایه رو یاد خواهید گرفت نه کد نویسی پیشرفته و پیچیده.

همونطور که میدونید کد نویسی رابطه مستقیم با ریاضی دارد و ریاضی هم قایل حفظ کردن نیست و تمرین مکرر میخواد

پس سعی کنید کدهایی رو که نمیفهمید رو به طور مکرر تمرین کنید و کد رو تجزیه کنید تا درکش بهتر بشود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...