رفتن به مطلب

ساخت اپ تست زنی کمکی

driliya

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان گلم خیلی خوشحالم که به انجمن شما پیوستم

دوستان یه تقاضا داشتم ازتون که اموزش یه کتابچه تست زنی بسازید از چند تا سورس کمک گرفتم ولی موفق نشدم خواهشمندم یکی اموزش رو بسازه هم من استفاده کنم هم بقیه

قبلا از یکی کمک خواستم ولی ایشون از من پول گرفت و یهو غیب شد :oops: :oops: :roomNemishe: :roomNemishe:

طوری باشه که اول یه لیست باز شه مثلا

علوم

تاریخ

ریاضی

بعد رو هر کدوم کلیک شد وارد صفحه تست چهار گزینه ای بشه

خواهشمندم یکی یه همتی کنه اموزش رو بسازه :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

فک نکنم زیاد برای اساتید کاری داشته باشه

من دبیر یک مدرسه ابتدایی هستم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

در این مورد حقیقتا درخواست های زیادی شده بوده

سعی میکنیم ان اشالله در فرصت مناسب آموزش تصویری این مبحث رو آماده و در بخش آموزش های تصویری قرار بدیم

موفق باشید

لینک ارسال

با تشکر واقعا ممنونم لطف می کنید

ببخشید که جسارت میکنم اگر امکانش هست یه کم زود تر اقدام کنید چون سال تحصیلی شروع شده و اگه بشه برنامه درسی خودم را برای دانش اموزان رو از همون اول سال شروع کنم

بازم معذرت میخوام بابت جسارتم :tashvigh::gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

لینک ارسال

این برنامه اصولا از شرط ها استفاده می کنند ، تعداد شرط ها در این برنامه ها خیلی زیاد هست و معمولا نتیجه رو با ذخیره پاسخ صحیح یا غلط در دیتابیس و بررسی اون در صفحه نتیجه گیری مشخص می کنند.باید اول یک الگوریتم برای برنامه خودتون تهیه و بعد شروع به کدنویسی کنید ، اگر تعداد سوالات زیاد باشه و الگوریتم یک مشکل جزئی داشته باشه به مشکل بر می خورید و امکان داره نتیجه غلط نمایش داده بشه.چون که امکان بررسی تمامی حالت ها وجود نداره باید الگوریتم درستی تهیه کنید و با دقت اون رو پیاده سازی کنید.این تئوری مسئله بود ، نمی دونم آقای ایزدی این روش رو آموزش می دهند یا روش دیگه ای رو. :gol:

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...