رفتن به مطلب
  • 0

گیت هاب!

MahdiHD

سوال

سلام

سوالاتی در مورد سرویس گیت هاب داشتم ، دوستانی که با این سرویس آشنا هستند و باهاش کار کردند لطف کنند پاسخ دهند ، خیلی ممنون :gol:

1- طریق کار با گیت هاب چگونه است؟

2- نحوه کار گیت هاب چگونه است؟

3- چه منابعی در گیت هاب موجود است؟

4- منابع تنها کد هستند یا شامل فایل های دیگری نیز می شوند؟

5- نحوه استفاده از هر دسته منابع چگونه است؟

6- چگونه می توان از منابع گیت هاب در b4a استفاده کرد؟آموزشwrap کردن به صورت مقدماتی در انجمن موجود است؟

7- مزیت های گیت هاب چیست؟

8- وبه عنوان سوال آخر استفاده از منابع گیت هاب تابحال باعث حل شدن مشکلات و افزایش کیفیت برنامه های شما شده است؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام     سلام خوبی 

سوالاتی در مورد سرویس گیت هاب داشتم ، دوستانی که با این سرویس آشنا هستند و باهاش کار کردند لطف کنند پاسخ دهند ، خیلی ممنون :gol:

1- طریق کار با گیت هاب چگونه است؟   یه سایته تو پر کتابخونه کد و... 

2- نحوه کار گیت هاب چگونه است؟    :oops:

3- چه منابعی در گیت هاب موجود است؟ همه چی از جاوا بگیر تا اچ تی ام ال فک کنم 10 نوع زبان برنامه داره

4- منابع تنها کد هستند یا شامل فایل های دیگری نیز می شوند؟  بعدی  :fekr:

5- نحوه استفاده از هر دسته منابع چگونه است؟  تو همه منابعی که گذاشته شده نحوی کارو نوشته  حال بستگی به نوع زبانش داره 

6- چگونه می توان از منابع گیت هاب در b4a استفاده کرد؟آموزشwrap کردن به صورت مقدماتی در انجمن موجود است؟ بله آموزش وارپ کردن هست(توسط آقای ارانی) که پیش زمینه ش جاواس وگرنه به دردت نمیخوره

7- مزیت های گیت هاب چیست؟  خیلی خوبه فقط باید زبان جاوا و.. رو خوب بلد باشی اون وقته که دنیاتو بستی میفهمی 

8- وبه عنوان سوال آخر استفاده از منابع گیت هاب تابحال باعث حل شدن مشکلات و افزایش کیفیت برنامه های شما شده است؟  نمیدونم 

من باش اصلا خوب سوالو نمی خونم نه من تا حالا کار نکردم یکی 2بار سعی کردم ولی چیزی که میخاستم نشد 

لینک ارسال

1- طریق کار با گیت هاب چگونه است؟  اگه میخواید کار باهاشو یاد بگیرید بهتره برید یوتیوب (پره آموزشه گیت هابه ) خودم از یوتیوب یاد گرفتم

2- نحوه کار گیت هاب چگونه است؟ یه جورایی یه شبکه اجتماعیه برای برنامه نویش ها ... (اشتراک کد و ...)

3- چه منابعی در گیت هاب موجود است؟ همه چیز هست توش !!! از پلاگین برای بازی و سرور گرفته تا پروژه های برنامه نویسی ویندوز و وب و ...

4- منابع تنها کد هستند یا شامل فایل های دیگری نیز می شوند؟ منابع مربوط به کد هستن ...

5- نحوه استفاده از هر دسته منابع چگونه است؟ برید یوتیوب از اونجا یاد بگیرید بهتره ... شنیدن کی بود مانند دیدن

6- چگونه می توان از منابع گیت هاب در b4a استفاده کرد؟آموزشwrap کردن به صورت مقدماتی در انجمن موجود است؟ من برای b4a باهاش کار نکردم ... اطلاعی ندارم

7- مزیت های گیت هاب چیست؟ والا مزایای زیادی داره ... شما خودتون ببینید بهتره ..

8- وبه عنوان سوال آخر استفاده از منابع گیت هاب تابحال باعث حل شدن مشکلات و افزایش کیفیت برنامه های شما شده است؟ برای من که واقعا مفید بوده ...

لینک ارسال

دوستان یک لحظه فکر کردم این جا صندلی داغ است ... آخه مثل صندلی داغ جواب می دید!من با جاوا در حد متوسط آشنایی دارم.

@dftbayat عزیز سرچ کردم نتیجه نداشت! لطف کنید لینک آموزش را بدهید ممنون!

@Deadpool آموزش فارسی یا آموزش انگلیسی روان سرغ ندارید؟لینک آموزش فارسی را همین جا بدهید و لینک آموزش انگلیسی روان را در پیام خصوصی!ممنون

دوستان دیگه ای هم که کار کردند و عضوش هستند لطف کنند پاسخ دهند تا بتونم نتیجه گیری بکنم. :gol:

لینک ارسال

دوستان یک لحظه فکر کردم این جا صندلی داغ است ... آخه مثل صندلی داغ جواب می دید!من با جاوا در حد متوسط آشنایی دارم.

@dftbayat عزیز سرچ کردم نتیجه نداشت! لطف کنید لینک آموزش را بدهید ممنون!

@Deadpool آموزش فارسی یا آموزش انگلیسی روان سرغ ندارید؟لینک آموزش فارسی را همین جا بدهید و لینک آموزش انگلیسی روان را در پیام خصوصی!ممنون

دوستان دیگه ای هم که کار کردند و عضوش هستند لطف کنند پاسخ دهند تا بتونم نتیجه گیری بکنم. :gol:

www.youtube.com/watch?v=gLmCsU0ezd0

این لینکو میتونید با این سایت رایگان مستقیم کنید  http://dasan.ir/

http://www.aparat.com/v/VoAIH/%DA%AF%DB%8C%D8%AA_%D9%87%D8%A7%D8%A8_GitHub_%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F

اینجا هم هرچی آموزش از گیت هاب به زبان فارسیه هست

http://www.aparat.com/result/%DA%AF%DB%8C%D8%AA_%D9%87%D8%A7%D8%A8

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...