رفتن به مطلب

افرادی که نرم افزارشون بیش از 5 هزار دانلود داره!

fileman

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه

لطفا دوستانی که برنامه شون بیش از 5 هزار دانلود داشته بگن چه جوری به این تعداد دست یافته اند :fekr:

از چه طریقی تبلیغات کرده اند؟ چه تعداد؟ :tashvigh:

ممنون :gol:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این دیگه نیازی به تاپیک نداره

1 - برنامه خیلی خوبه ، کارایی داره ؛ دانلود میبشه

2 - تبلیغات عدد میکنند

3 - پوش میزنند

4 - تبلیغات به صورت دستی : گروه های چت / بنر در سایت های معتبر

غیر از اینها چیزه دیگه ای هست بگید ؟

:fekr::gol:

3 - پیش کسایی میرن که واقعا امار واقعی داشته باشند ....

لینک ارسال

سلام

آغاز سال تحصیلی رو خدمت دوستانی که امروز تشریف بردن مدارس تبریک می گم...

در جواب شما هم باید بگم:

برنامه نکات مهم آشپزی ( یه برنامه در مورد آشپزی ) حدود 9200 دانلود داره !

من خودم هیچ تبلیغی نکردم و خودش بالا اومده...

کافیه فقط کاری کنید که برنامه بیاد تو یکی از لیست بازار که صفحه اول هست... دیگه کار تمومه :D

لینک ارسال

سلام

آغاز سال تحصیلی رو خدمت دوستانی که امروز تشریف بردن مدارس تبریک می گم...

در جواب شما هم باید بگم:

برنامه نکات مهم آشپزی ( یه برنامه در مورد آشپزی ) حدود 9200 دانلود داره !

من خودم هیچ تبلیغی نکردم و خودش بالا اومده...

کافیه فقط کاری کنید که برنامه بیاد تو یکی از لیست بازار که صفحه اول هست... دیگه کار تمومه :D

خوب مسئله همینه که چیکار کنیم که بیاد تو لیست صفحه اول بازار!

لینک ارسال

درود 

5 هزار آماری نیست که بگیم تبلیغ کرده یا خیر ... بنده شاید مسخره ترین برنامه هام 5 هزار دانلود رو داشته... 

نرم افزار رایگان داشتم 35 هزار دانلود داشته یکی هم 25 هزار دانلود ولی آمار افت کرده فعلا به 19 هزار .. نه تبلیغی کردم نه چیزی برنامه بالا اومده.

در حال حاظر هم یکی از برنامه های بنده که نوشتم برای یکی از کارآفرین ها اولین برنامه در لیست تازه های برتر رایگان هست (لایو کم) بنده میدونم چطور این برنامه ها بالا میان تا اینجا (بدون تبلیغات) برای اینکار هم باید کمی الگوریتم بازار رو آنالیز کنید.

در ضمن برنامه غیر رایگان هم بوده که با 100 تومان تبلیغات عدد الان 1000 دانلود داره و 10 برابر رو بازدهی داشته.

در کل بحث غنی هست واسه آمار های بالا نه پایین مثل 5 هزار (از نظر بنده برنامه زیر 10 هزار درآمدش به درد نمیخوره.) 

در ضمن تبلیغ در برنامه های خودتون و پوش هم خیلی میتونه کمک کنه(حتی تبلیغ درمتن توضیحات بازار)

موفق باشید

لینک ارسال

الگوریتم های بازار الگوریتم های پیشرفته ای هستند و متاسفانه بازار تن به گفتن آن ها نمی دهد :) از دوستان حرفه ای خواهش دارم در صورتی که کمی با الگوریتم بازار آشنا هستند و قلق آن دستشان آمده است کمی ما را راهنمایی کنند! ذکات علم نشر آن است ! :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

لینک ارسال

من ازشون سوال کردم این جواب رو دادن

سلام،

دوست گرامی،

بیشتر لیست‌های بازار به صورت سیستمی تعیین می‌شوند. این لیست‌ها الگوریتم‌های متفاوت و پیچیده‌ای دارند که توسط آن برنامه‌ها در بخش‌های متفاوتی نمایش داده می‌شوند. توجه داشته باشید که حضور برنامه‌ها در این لیست‌ها همیشگی نیست، و برنامه‌ها در گذر زمان وارد این لیست‌ها شده و یا از آن خارج می‌شوند. 
همچنین توضیحات مختصری که در خصوص لیست‌ها (سند «راهنمای پنل توسعه‌دهندگان») ارائه شده تنها سیستمی بودن و عدم دخالت سلیقهٔ شخصی را در چینش مد نظر قرار می‌دهد. به صورت کلی هر مارکتی (مانند گوگل‌پلی و اپ‌استور) روش‌های خاص خود را برای تعریف لیست‌های مختلف دارند و الگوریتم‌های به کار گرفته شده نزد هر مارکتی محفوظ است و در اختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

همکاران در تیم فنی بازار تلاش می‌کنند تا فرمول‌های به کار گرفته شده را طوری ترتیب دهند که در نهایت منجر به نمایش برنامه‌های مناسب به کاربران و ایجاد تجربه‌ای مناسب برای ایشان شود.
امیدواریم شما توسعه‌‌دهندهٔ عزیز نیز با ارائهٔ نسخه‌های به‌روزرسانی مناسب و توجه به نیاز کاربران در این مسیر همراه ما باشید.

با احترام٬ 
یادگاری
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...