رفتن به مطلب
  • 0

مشکل این سورس من!

SoRoUsH

سوال

سلام دوستان من یه مشکل بزرگ تو پروژم دارم...البته این پروژم نیستاااا اینو برای بیان کردن مشکلم ساختمش  :crazy:  :crazy:  :crazy:

حالا اگه میشه عزیزانی که میتونن این سورس رو دانلود کنن ببینن ایرادش کجاست... یه دنیا ممنونشون میشم...

در ضمن این سورس من قراره اینطوری باشه که مثلا یه Int از کاربر بگیره ، اگه Int برابر با مقدار شارژ باتری گوشی (%) بود ، یه پیغام بده! اما نمیدونم چرا نمیده! (با کتابخونه Phone هست...) خلاصه که تروخدا دانلود کنید حلش کنید واسم  :crazy:  :crazy:  :crazy:  مرسی...

لینک دانلود! اینجا را کلیک کنید!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز آموزش گرفتن مقدار شارژ باطری توی انجمن هست

خیلی راحت میتونید میزان شارژ باطری رو بگیرید و با یک شرط ساده کاری که میخواهید رو انجام بدید ...

لینک ارسال

ببینید شما سورس رو دانلود کردید؟ من مشکلی با دریافت میزان باطری ندارم خواهشا سورس رو ببینید متوجه میشید

لینک ارسال

بفرما دوست عزیز اوکی شد خودت سورسو نگاه کن مشکلو میفهمی

موفق باشید :)

testi.rar

لینک ارسال

عزیز شما مقدار ها رو دادید ولی سرویس رو اجرا نکردین تا عمل کنه

توی قسمت باتون کلیک استارت سرویس رو بزنید مشکلتون حل میشه

لینک ارسال

بفرما دوست عزیز اوکی شد خودت سورسو نگاه کن مشکلو میفهمی

موفق باشید :)

شرمنده جناب من پاسخ شما رو ندیدم و جواب دادم

لینک ارسال

سلام دوستان من یه مشکل بزرگ تو پروژم دارم...البته این پروژم نیستاااا اینو برای بیان کردن مشکلم ساختمش  :crazy:  :crazy:  :crazy:

حالا اگه میشه عزیزانی که میتونن این سورس رو دانلود کنن ببینن ایرادش کجاست... یه دنیا ممنونشون میشم...

در ضمن این سورس من قراره اینطوری باشه که مثلا یه Int از کاربر بگیره ، اگه Int برابر با مقدار شارژ باتری گوشی (%) بود ، یه پیغام بده! اما نمیدونم چرا نمیده! (با کتابخونه Phone هست...) خلاصه که تروخدا دانلود کنید حلش کنید واسم  :crazy:  :crazy:  :crazy:  مرسی...

لینک دانلود! اینجا را کلیک کنید!

من کد رو هنوز ندیدم

ولی فکر میکنم برای این باشه که شما برنامه رو میبندی (اصولا همه ی کارا هم بسته میشه ...)

اگه اینجوری باشه باید بیاید با سروریس بنویسید که در پس زمینه اجرا بشه

لینک ارسال

نه عزیز تو سرویس ماژول هست... این 1... 2 این که من حتی کل مدت توی برنامه بودم تست کردم بازم نشد... و 3 این که توی سرویس ماژول StartAtBoot: True هست در نتیجه فکر نکنم نیازی باشه کاربر تو برنامه باشه... 

لینک ارسال

راستی یادم رفت ذکر کنم که برنامه اصلیم تعداد بیشتری از این رادیو باتون ها داره و من روشی میخوام که واسه همش جواب بده!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...