رفتن به مطلب

پیشنهاد

moslemaber

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه ی عزیزان من یک درخواست از مدیر محترم انجمن دارم میخواستم بگم اگه امکانش هست یک بخش دیگر اضافه کنید به نام آموزش سی شارپ که واقعا زبان پر کاربردیه لطفا اگر امکانش هست این بخش رو هم اضافه کنید با تشکر.:cool:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

فکر کنم شما از کاربرهای قدیمی ما باشید که توی سی شارپ تیم بودیم ... Programming.MrForum.Net

که بعد از اینکه بیسیک رو شروع کردیم اونجا رو تعطیل کردیم یک جورایی ! همه اومدیم اینجا *تعجب3*

خب در مورد سی شارپ واقعا پیشنهاد خوبیه ، ولی حقیقت اینه که مدیر برای بخش سی شارپ کم داریم . مدیران ارشد ، معاون ها ، مدیریت کل سایت و چند تا مدیرهای بخش و ...

کاملا به سی شارپ مسلط هستند ولی بحث اینه که باید مدیران پخش بشن و هر مدیر مسئول یک بخش خاص بشه.

بر فرض مثال من نمیتونم هم سی شارپ و بیسیک آموزش بدم و هم پشتیبانی کنم و به سوالات جفتشون جواب بدم . انجمن عقب میفته.

اگه چند تا مدیر پیدا بشن که سی شارپ رو پشتیبانی کنند بدون شک بخش های دیگه برنامه نویسی هم راه اندازی میبشه.

لینک ارسال

سلام

بنده هم که علاقه زیادی دارم که راه بیوفته ولی باید مد نظر داشته باشیم که به مدیریت نیاز داره و راه اندازی کردنش کاری نداره بحث مدیریت و پاسخگویی هستش

خودم به شخصه یکی از زبان هایی که علاقه ی زیادی نسبت بهش دارم سی شارپه.

بنده در کنار بیسیک 4 آندروید اکه سی شارپ راه اندازی بشه حتما کمک می کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...