رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در Run Adv Manager

00mostafa00

سوال

سلام دوستان

واقعا ببخشید اگر تاپیک در مکان نامناسبی هست گشتم مناسب تر از اینجا جایی به عقلم نکشید تاپیک بزنم

مشکل من عکس پیوست هست و چون خیلی خیلی تازه کار هستم (همین الآن دارم نصبش میکنم نرم افزار رو) توی بخش Run Adv Manager یک مشکلی دارم که نمیشه توی گزینه هاش موردی رو برای CPU/ABI قرار بدم

خواهش میکنم اگر میتونید بگید دوباره تمام فایل ها رو دانلود کردم پدرم در اومد (یکبار حجمم وسطش تموم شد دانلودم یهو قطع شد :crazy: )

پشاپیش ممنون بابت کمک

post-3959-0-88566600-1443030849.png

post-3959-0-88566600-1443030849_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام دوست عزیز

به تاپیک زیر برید و فایل های مورد نظر رو دانلود کنید

http://answercenter.ir/topic/6676-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-sdk-2434/

لینک ارسال

با سلام دوست عزیز به تاپیک زیر برید و فایل های مورد نظر رو دانلود کنید ورژن جدید sdk , 24.3.4 - ابزارهای B4A - برنامه نویسان بیسیک4اندروید

سلام دوست من

ممنون بابت کمکتون

راه دیگه ای نیست؟حجم فایلا واقعا بالاست پدرم در اومد تا دانلود شد (البته با سرعت من واقعا بالاست حجمشون برام)

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

بنده خدا خودش مشکل رو تو کادر تایپ کرده : no system images installed for this tagert

مشکل شما در پوشه system images هست

یا فایل ها و محتویاتشو ناقص یا اشتباه کپی کردید  ، یا اسم پوشه ای که ایجاد کردید صحیح نیست (مشکل بعضی از دوستان بوده)  

مسیر نصب و اسم پوشه ها رو چک کنید

D:\android-sdk\system-images\android-14\armeabi-v7a

موفق باشید

لینک ارسال

درود تنها فایل System-Image رو به پوشه SDK خود اضافه کنید و سیستم رو ری استارت کنید. 

مشکلش رفع میشه.

موفق باشید

لینک ارسال

ممنون از کمکتون

چشم

فقط یک سوال داشتم اینکه باید محتوا پوشه System-Image به این صورت باشه؟

\system-images\android-14\armeabi-v7a

یعنی محتوا اصلی داخل پوشه armeabi-v7a باید باشه که اون پوشه هم داخل android-14 هست؟

لینک ارسال

ممنون از کمکتون

چشم

فقط یک سوال داشتم اینکه باید محتوا پوشه System-Image به این صورت باشه؟

\system-images\android-14\armeabi-v7a

یعنی محتوا اصلی داخل پوشه armeabi-v7a باید باشه که اون پوشه هم داخل android-14 هست؟

دوست عزیز

بر اساس اون تاپیک ، پوشه رو دانلود کن

جایگزین کن

دیگه مشکلی نیست

لینک ارسال

بله دوست عزیز محتوی و فیلای اصلی باید تو پوشه armeabi-v7a باشه

وقتی اسم اون 3 پوشه رو واستتون گذاشتم یعنی باید شما هم این پوشه ها رو داشته باشید و فایلاهاتون درون اخرین پوشه یعنی armeabi-v7a باشه

لینک ارسال

دوست عزیز بر اساس اون تاپیک ، پوشه رو دانلود کن جایگزین کن دیگه مشکلی نیست

حجمش 110 مگه جونم در میاد تا دان بشه

بله دوست عزیز محتوی و فیلای اصلی باید تو پوشه armeabi-v7a باشه

وقتی اسم اون 3 پوشه رو واستتون گذاشتم یعنی باید شما هم این پوشه ها رو داشته باشید و فایلاهاتون درون اخرین پوشه یعنی armeabi-v7a باشه

خوب من هر طور شما بگین گذاشتم (با پوشه بدون پوشه همه نعشو گذاشتم) اما بازم همون ارور رو میده

بازم سیستم رو یک ریست میکنم ببینم درست میشه یا نه

من از اینجا دانلود کردم

http://answercenter.ir/topic/3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8-basic4android-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1/#ipboard_body

فایل هاش سالم هستن؟

لینک ارسال

حجمش 110 مگه جونم در میاد تا دان بشه

خوب من هر طور شما بگین گذاشتم (با پوشه بدون پوشه همه نعشو گذاشتم) اما بازم همون ارور رو میده

بازم سیستم رو یک ریست میکنم ببینم درست میشه یا نه

من از اینجا دانلود کردم

http://answercenter.ir/topic/3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B5%D8%A8-basic4android-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1/#ipboard_body

فایل هاش سالم هستن؟

میدونم الان دارم اسپم میدم

اما اخرین پاسخ رو میدم

فایل ها قدیمی هستند

اما اونایی که من گذاشتم آپدیت شدن هستند و فرقی هم ندارن که ماله کدام کشورن همه اورجینال هستن :oops:

موفق باشید :gol:

لینک ارسال

میدونم الان دارم اسپم میدم اما اخرین پاسخ رو میدم فایل ها قدیمی هستند اما اونایی که من گذاشتم آپدیت شدن هستند و فرقی هم ندارن که ماله کدام کشورن همه اورجینال هستن موفق باشید

نه با ریست هم حل نشد

خوب دوست من ورژن SDK من با اونی که شما گذاشتی فرق داره من اگه بیام اون پوشه مورد نظرم که system-images هست رو دانلود کنم و جایگزین کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟

یا باید کل SDK رو آپدیت کنم؟

لینک ارسال

نه با ریست هم حل نشد

خوب دوست من ورژن SDK من با اونی که شما گذاشتی فرق داره من اگه بیام اون پوشه مورد نظرم که system-images هست رو دانلود کنم و جایگزین کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟

تا جایی که اطلاع دارم ، فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

چون اصلا به هم ربط ندارند

:roomNemishe:

البته هرچیزی با چیز خودش میسازه

نه که (مثال) ، system images ورژن 20 - با api 1

خوتون ....

لینک ارسال

تا جایی که اطلاع دارم ، فکر نکنم مشکلی پیش بیاد چون اصلا به هم ربط ندارند

ممنون واقعا لطف کردی

ان شالله بتونم جبران کنم :doa:  :give_heart:  :)

لینک ارسال

نه با ریست هم حل نشد

بله مشکل پیش میاد باید System-Image باید با api ورژنشون یکی باشه. 

در ضمن چرا از فایل های SDK که آقا ی رمضانی قبلا آپلود کردن استفاده نمیکنید ؟ اینطوری بهتره آموزش کاملش هم هست جستجو کنید.

لینک ارسال

بله مشکل پیش میاد باید System-Image باید با api ورژنشون یکی باشه.  در ضمن چرا از فایل های SDK که آقا ی رمضانی قبلا آپلود کردن استفاده نمیکنید ؟ اینطوری بهتره آموزش کاملش هم هست جستجو کنید.

یعنی باید دوباره کل SDK رو دانلود کنم؟ :( :(

والا من تازه اینجا رو پیدا کردم میشه بدید فایل ها رو؟

لینک ارسال

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...