رفتن به مطلب

سورس کامل و رایگان چخش زنده شهر های دنیا

ebham

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان گل 

سورس کامل پخش زده مکانهای توریستی-- شهر ها  جهان -- و اماکن مقدس  -- با دیتا بیس 

در سه دسته بندی 

همراه ساید بار 

و قسمت راهنما و لینک مستقیم برنامه mx

طراحیش 1 ساعت 

برنامه نویسیش 45 دقیقه 

کلا 1 ساعت و 45 دقیقه حدودی 

رمز فایل : basic4android.org

به دلیل کپی بودن دیتابیس لینک حذف میشه، برای قرار دادن سورستون لطفا مجددا با دیتابیس دست ساز خودتون اقدام کنید.

یه چندجایی توی نوشتار سوتی داره به بزرگی خودتون ببخشید دیگه 

سوال یا راهنمایی و توضیحی بود من در خدمت دوستان هستم 

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5_%DB%

aplsah.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و تشکر

داداش با این کارت از هفته بعد همه جای بازار پر میشه با همچین برنامه هایی :oops: چه حالی بده به خدا :S

باز تشکر ولی من که سورس رو دان کردم کتابخونه mxplayer ارور داد بی زحمت کتابخونش رو هم قرار بده :write:

لینک ارسال

سلام و تشکر

داداش با این کارت از هفته بعد همه جای بازار پر میشه با همچین برنامه هایی :oops: چه حالی بده به خدا :S

باز تشکر ولی من که سورس رو دان کردم کتابخونه mxplayer ارور داد بی زحمت کتابخونش رو هم قرار بده

:write:

شما  این کد رو Dim pm As mxplayer توی سه تا اکتیویتی ها کلا بردار درست میشه دادا من یادم رفت حذفش کنم 

این سورس هم بیشتر برای یادگیری هستش مثلا قسمت لیست  من یه پنل زندم که کلمه پخش زنده رو کلمه به کلمه کامل میکنه که نوع پیاده سازی اون میتونه به دوستان کمک کنه 

هم چنین ساید بار با باز و بسته شدن ایکنش تغییر میکنه که خیلی از دوستان سوالشون بود که چطوری این عمل رو پیاده سازی کنن 

لینک ارسال

سلام تشکر بابت سورس  :gol:

این ادرسایی که داخل دیتابیسته میشه ادرس اون دوربین درسته؟؟

از کجا اوردی؟؟؟

لینک ارسال

سلام تشکر بابت سورس  :gol:

این ادرسایی که داخل دیتابیسته میشه ادرس اون دوربین درسته؟؟

از کجا اوردی؟؟؟

بله ادرس دوربین ها هستش 

برای به دست اوردنش یکم باید وقت بزارید توی  گوگل کروم کلیک راست میکنی و اینپوت المنت میزنی (توی سایت های پخش زنده ) بعد دنبال ادرس دوربین باید بگردی 

لینک ارسال

ایا

میشه با کدی مستقیم ادرس دوربین رو به برنامه داد تا  اجرا کنه بدون استفاده از دیتابیس(یعنی بدون این که ما ادرس رو به دیتابیس بدیم (اصلا از دیتابیس استفاده نشه))

مثلا میشه با این کد یه کلیپ رو به صورت انلاین تماشا کرد لینک از اپاراته

Dim vw As VideoView

vw.LoadVideo("http","http://hw14.asset.aparat.com/aparat-video/588b2b318359d63989176d509ddac7812482463-360p__98016.mp4") 
لینک ارسال

ایا

میشه با کدی مستقیم ادرس دوربین رو به برنامه داد تا  اجرا کنه بدون استفاده از دیتابیس(یعنی بدون این که ما ادرس رو به دیتابیس بدیم (اصلا از دیتابیس استفاده نشه))

مثلا میشه با این کد یه کلیپ رو به صورت انلاین تماشا کرد لینک از اپاراته

Dim vw As VideoView

vw.LoadVideo("http","http://hw14.asset.aparat.com/aparat-video/588b2b318359d63989176d509ddac7812482463-360p__98016.mp4") 

بله میشه دوسته عزیز

لینک ارسال

بله میشه دوسته عزیز

میشه یه help بکنی به من؟؟؟

:)  :)  :)  :)  :)  :)

لینک ارسال

آخه داداش گلم دمت گرم ولی چرا این سورس را گذاشتی ؟!  من همین امروز صبح برنامه ایی همانند پخش مناظر و.. دنیا رو فرستادم کافه بازار 

با این کارت برنامه ی من دیگه فروشی نخواهد داشت و شکست میخوره.

لینک ارسال

آخه داداش گلم دمت گرم ولی چرا این سورس را گذاشتی ؟!  من همین امروز صبح برنامه ایی همانند پخش مناظر و.. دنیا رو فرستادم کافه بازار 

با این کارت برنامه ی من دیگه فروشی نخواهد داشت و شکست میخوره.

والا من قصدم کمک به دوستان بود که با برسی سورس بتونن چیزهای جدید یاد بگیرن نه اینکه همین سورس رو کانپایل کنن 

لینک ارسال

میشه یه help بکنی به من؟؟؟

:)  :)  :)  :)  :)  :)

ببین توی شما به جای لینکهایی که توی صاب کلیک نوشته شده کافیه ادرس رو بزاری 

یعنی 

(""&link&"")

باید بشه 

(" ادرس فیلم اپارات ")

لینک ارسال

سلام و تشکر بابت سورس

دلیل این ارور چیه؟؟

er.png

واسه من همچین اروری نداشت یادتون باشه این رو روی گوشی باید تست کنید نه امولیتور ؟ 

لینک ارسال

سلام، بنده از شما تشکر می کنم که قصد آموزش دادن و کمک به کاربران انجمن رو دارید و لیکن قبلش چندتا سوال دارم ؟ 

1 - شما به چه اجازه ایی دیتابیس برنامه لایو کم در بازار که مال بنده بوده رو استخراج کردید و به اسم خودتون در اینجا منتشر کردید ؟ 

2 - کی گفته با استفاده از المنت کردن در کروم میشه این لینک ها رو به دست اورد ؟ 

-----

برنامه ایی که شما به قول خودتون طی 1 ساعت تمومش کردید آقای اسکندری در جریانن بنده برای درست کردن این دیتابیسش چقدر تلاش کردم و این لینک ها رو نیومدم از برنامه های دیگه کپی کنم. 

از نظر بنده شما اگر قصد یاد دادن دارید لطف کنید خودتون برای کل اون پروژه تلاش کنید و نیاید از اطلاعات برنامه های دیگران استفاده کنید، تازه بدون هیچ اجازه ایی از اونها. 

حالا که دوستان خیلی علاقه مند به موضوع پخش آنلاین RTMP هستن بنده اگر وقت کنم آموزش کاملی در این باره آماده میکنم (بدون استفاده از MX Player و استفاده از پلیر داخلی) و آموزش دریافت کردن RTMP ها رو هم براتون قرار میدم.

تنها خواهشی که دارم اینه که عزیزان به جای استفاده از زحمات دیگران خودتون دست به کار بشید یا حداقل قبلش به اون فرد بگید که راضی هست یا خیر. 

تا اطلاع ثانوی لینک های حذف شد.

دوست عزیزی هم که لطف داشتن و این کارو کردن اگر توضیح منطقی به بنده دادن که هیچ در غیر این صورت بنده مجبور میشم با ایشون از طریق دیگه ایی برخورد کنم.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...