رفتن به مطلب

تست و اجرا کدهای html و تحت وب - آنلاین و بدون اینترنت

ارسال‌های توصیه شده

test-html757949.gif

سلام. با این نرم افزار خیلی ساده و راحت میتونید کدهای تحت وب مثل: HTML, javaScript و ... رو خیلی راحت و بدون اینترنت تست کنید... برنامه رو اجرا کنید بعد از خوندن راهنمایی شروع برنامه رو بزنید و شروع به کد نویسی بکنید میبینید که همینطور پایین در حال نوشتن هستید بالا هم نتیجه اش اجرا میشه و مشاهده میکنید. دقیقا مثل سایت های آنلاین برای تست کد هست اما بدون اینترنت. اما حتما میدونید دیگه اگه عکسی بخواید لود کنید و لینکش رو میذارید حتما نیاز به نت داره واسه لودش. دانلود کنید و لذت ببرید: دانلود از سرور1 دانلود از سرور 2

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 ماه بعد...

ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا می آرم .

اما آقای نیکروان این ها رو چطوری ساختید ؟ کتابخانه ای داره ؟

لینک ارسال

خوبه پژمان جان... انشالاه توسعه بدیش و روز به روز بهتر بشه. موفق باشی عزیزم

لینک ارسال

خیلی خوبه.

ولی کاش می شد برای هر دستور بره به خط بعد .

در کل خوبه. ببخشید اما : 15

امیدوارم توسعه اش دهید .

لینک ارسال

سلام.

یادش بخیر ، این تاپیک واسه خیلی وقت پیشه.

کار پیچیده ای نیست ، فقط تو رویداد تکست چنج ادیت تکست تعریف شده که ، کدهارو تو وب ویو LoadHtml بکنه.

من تو فکر ارتقا این بودم که کلا یه تستر HTML حرفه همراه ذخیره و... بسازم که بیخیال شدم.

لینک ارسال

سلام.

یادش بخیر ، این تاپیک واسه خیلی وقت پیشه.

کار پیچیده ای نیست ، فقط تو رویداد تکست چنج ادیت تکست تعریف شده که ، کدهارو تو وب ویو LoadHtml بکنه.

من تو فکر ارتقا این بودم که کلا یه تستر HTML حرفه همراه ذخیره و... بسازم که بیخیال شدم.

پس با اجازه من توسعه اش می دم !

لینک ارسال

برای تست برنامه های مثل html , css , javascript , html5 , jquery , css3 نیاز به برنامه خواسی نیست یک فایل با پسوند html ایجاد کنید کدو بریزید توش بعد با مرور گر بازش کنید :)

لینک ارسال

برای تست برنامه های مثل html , css , javascript , html5 , jquery , css3 نیاز به برنامه خواسی نیست یک فایل با پسوند html ایجاد کنید کدو بریزید توش بعد با مرور گر بازش کنید :)

بله .

فقط html 5 و html فکر کنم توی مرورگر به صورت مستقیم اجرا می شن . درسته ؟

لینک ارسال

برنامه هایی که بالا نوشتم در صورتی که کتباب خونه یا سورس مرکزی نداشته باشن تمام در مرورگر بدون اینترنت اجرا میشن :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...