رفتن به مطلب
  • 0

مشکل ضبط نشدن صدا در you wave androdi

koke_sa

سوال

سلام من با pc کار میکنم و یک میکروفن جدا هم دارم که سالم و کار هم میکنه اما توی you wave androdi برنامه هایی که میسازم برای ضبط صدا صدا رو ضبط نمیکنه حتی برنامه های آماده برای ضبط صدا هم روش آزمایش میکنم صدا رو دریافت نمیکنه واسه ضبط . آیا کلا نمیشه ؟ یا مشکل از you wave androdi منه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

تا جایی که بنده اظلاع دارم توی شبیه ساز نمیشه صدا ضبط کرد

همچنین بعضی کارها مثل کار کردن با FTP هم توی شبیه ساز امکان پذیر نیست ! حتی توث Genymotion

لینک ارسال

اینکه خیلی بده دوتا سوال دیگه داشتم البته اینجا جاش نیست و ربطی به این سوالم نداره . من VMware Workstation یک ویندوزه مجازی اندروید( حالا اسمشو دقیق نمیدونم چی میشه) نصب کردم آیا را های هست که بشه کامپال b4a روش اجرا بشه ؟

دومی مسیر DirRootExternal که میشه مموری کارت yowave android چطوری به پوشه هاش از روی کامپیوترم دسترسی داشته باشم مثلا یه فایل زیپ با برنامم دانلود کردم الان میخوام ازش کپی بگیرم یه جای کاپیوترم . مسیر دقیقش کجاست ؟ مثلا c:/

لینک ارسال

سلام

در مورد سوال اول  :این نرم افزار  کارش  شبیه سازی سیستم عامله و بیشتر برای تست نرم افزارهای مختلف استفاده میشه  وبعید میدونم که بشه کامپایل رو انجام داد.بالاخره شبیه سازه و دارای محدودیت.ولی امتحان کردنش ضرر نداره

در مورد  سوال دوم هم تا جایی که من میدونم نمیشه به مموری کارت yowave دسترسی پیدا کرد و فایلهارو به کامپیوتر انتقال داد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...