رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

سلام جناب ارتا اول تشکر میکنم از شما.ولی این اموزش شما مربوط به ورژن قدیمی هست و خیلی از توابع اصلی و تقریبا ساختار عوض شده

سلام

درسته بنده هنوز فرصت نکردم با نسخه جدید کار کنم.انشاءالله این تاپیک رو آپدیتش میکنم با همون نسخه جدید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 8 ماه بعد...

سلام چجوری میشه تو هر تب یه لیوت لود شه

هر کاری میکنم برنامه کرش میکنه

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...
در در 1394/07/07, 19:24:05، مجید آرتا گفته است :

به نام خدا

سلام

امیدوارم حالتون خوب باشه.

بنده حدودا چند وقت پیش این آموزش رو ساخته بودم و توی فروشگاه قرار داده بودم و یک مدت توی فروشگاه بود تا بعد از نقل و مکان و تغییرات توی انجمن دیگه قسمت نشد توی فروشگاه قرار بگیره و گفتم بزارم دوستان استفاده کنند

خب دوستان اگه توی برنامه واتساپ دیده باشین که سه تا منوی CALLS , CHATS , CONTACTS  وجود داره که با Touch  قابل Swipe  کردن هستش و میتونیم بین این تب ها با تاچ به این صفحات منتقل بشیم.

سرتون رو بدرد نیارم همون تب که قابلیت تعویض تب ها با تاچ رو داره و میتونید راحت به چپ و راست Swpie  کنید.

لینک دانلود :

http://s6.picofile.com/file/8188910418/AMozesh_AHViewPager.rar.html

رمز فایل : Basic4Android.org

سعی می کنم نبودم رو توی انجمن با این آموزش های بدرد بخور جبران کنم و به دوستان کمکی کرده باشم

این آموزش اختصاصی انجمن Basic4Android  هستش و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع هم حرامه.

امیدوارم که موفق و مؤید باشید.

سلام جناب ارتا

امکان داره کار با این کتابخونه رو در متریال هم یاد بدین گرافیکی همراه با ایکن و اکشن بار؟

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، hussein1 گفته است :

سلام جناب ارتا

امکان داره کار با این کتابخونه رو در متریال هم یاد بدین گرافیکی همراه با ایکن و اکشن بار؟

سلام

توی فروشگاه محصولی به اسم Design Support  هستش که به کار شما میاد.چیزی هستش که میخوایید.

لینک ارسال

• 2 سال بعد...

سلام

من میخواستم از ahviewpager استفاده کنم برای همین کتابخانه ی اونو فراخوانی کردم اما میخواستم از توی view ها و custom view ها اونو اضافه کنم و ازش استفاده کنم و مشکلی که اینجا هست اینکه این ویو اصلا به custom view ها اضافه نشده. میشه راهنمایی کنین

از b4a v8 استفاده می کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...