رفتن به مطلب

اتصال به mysql به راحتی،بدون php

amirjun32

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

بایک آموزش جالب و جدید همراهتون هستم.گرچه شاید بعضی از دوستان قبلا باهاش کارکرده باشن،ولی خیلی ها هم هستن که اطلاع ندارند.

ما برای اینکار نیاز به هاست ویندوز داریم،که طبق گفتگویی که با شرکت شاتل هاست داشتیم،اعلام کردن که امکان دسترسی از راه دور به دیتابیس هایشون فراهم هستش،و هزینشم خیلی کمه.سالیه 25000 تومان.

خب بریم سراغ برنامه و توضیحاتش.

توی این روش برنامه نویسی شما دقیقا مشابه navicate هستش.شما باید توی این خط از برنامه کانکش استرینگ دیتابیس خودتون رو وارد کنید.

("mh1.Initialize("adress server","db_name","user_name","pass

این خط توی چند جای سورس قرار گرفته،

ما  توی این سورس دوتا ستون به عنوان رمز و نام کاربری داریم که اطلاعات ارسالی از برنامه داخلش ذخیره میشه.

خیلی خیلی راحته،فکر نکنم نیاز به توضیح داشته  باشه.

بازم تاکید میکنم که من با گشتن چندین هاست فقط شاتل هاست رو پیدا کردم که جوابگو بودش.

چون دوستانی که با طراحی سایت  سروکار دارند حتما اطلاع دارند که اکثر ارائه دهنده های هاست،بنا به دلایل امنیتی دسترسی از راه دورشون رو غیر فعال کردن و اجازه دسترسی بهش نمیدن.

برای خرید هاست ویندوز از شاتل از لینک زیر استفاده کنید.

سورس ضمیمه شده.

http://hub.shatelhost.com/aff.php?aff=399

http://uplod.ir/l1uv3zudnqup/ONLINE_MYSQL.zip.htm

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

من هم گفتم خوبه بعد که خودم به شخصه فایل خروجی لاین و واتساپ دو تا از پروژهای خودم برای بیسیکفور اندروید رو دیکد کردم و و کد نویسی هاشون رو استخراج کردم دیدم این روش بد ترین روشه چون اگر کسی به اطلاعات دیتا بیس که  همون رمز و نام کاربری هستش دست پیدا کنه  هیچ دیگه :D

لینک ارسال

سلام 

من هم گفتم خوبه بعد که خودم به شخصه فایل خروجی لاین و واتساپ دو تا از پروژهای خودم برای بیسیکفور اندروید رو دیکد کردم و و کد نویسی هاشون رو استخراج کردم دیدم این روش بد ترین روشه چون اگر کسی به اطلاعات دیتا بیس که  همون رمز و نام کاربری هستش دست پیدا کنه  هیچ دیگه :D

اولا که همه بیکار نیستن که بخان بیان دنبال این چیزا

دوما همه برنامه نویس نیستن.

سوما طرف مگه واقعا دنبالش بیفته که بخاد بفهمه شما از کدوم روش استفاده کردید.

چهارما افرادی که دنبال این کارا هستن زیاد نیستن.

پنجما شما تا میتونی امنیت برنامت رو بالا ببر،که به این راحتی دیکد نشه.مثلا همین تلگرام میبینی به چ دردسری دیکد میشه؟

لینک ارسال

اصلا همچین کاری را پیشنهاد نمیکنم

بحث فقط اپلیکیشن شما نیست بحث ه*ک کل سرور و کل بانک های اطلاعاتی هستش

لینک ارسال

اصلا همچین کاری را پیشنهاد نمیکنم

بحث فقط اپلیکیشن شما نیست بحث ه*ک کل سرور و کل بانک های اطلاعاتی هستش

ببین داداش،وقتی خودشون ریموت رو باز گذاشتن،یعنی فکر همه جاشو کردن.درثانی،طرف واسه  همچین برنامه ای باید یک هاست فقط مخصوص همین کار بگیره،که درصورتی که لو رفت چیز زیادی از دست نداده باشه.

نکته آخر اینکه نهاتش اینه که واسه اونایی که بانک پیامک آنلاین میازن خوبه،چون فقط چند تا پیامک که بیشتر چیزی توش نیست،ن حساب بانکیه، ن شماره  خونه.بالاخره بعضی افراد کارشو با امنیت کمه و بدرد میخوره.

به هر حال هر کسی اگه صلاح بدونه با قبول مزایا و معایبش استفادش میکنه

شما همیتونی اطلاعات دیتابیست رو با الگورتیم وارد کنی،مخصوصا رمزش رو که دیکد کردنش راحت نباشه.

بازم ممنون از نظرت دوست عزیز

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

سلام.تایپیک قدیمی هست.ولی برای کسایی که به وسیله ی جستجو تایپیک رو می خونن.گفتم نظر خودمم اضافه کنم.

در این موارد(دسترسی مستقیم کاربر یا برنامه خارجی به دیتابیس) باید برای کاربران، یک user با دسترسی محدود از طریق کد های sql یا phpmyadmin(تا جایی که یادمه کنترل پنل تمام هاست ها و لوکال هاست ها داره - روی سرور هم با کپی کردن پوشش در ادرس مورد نظر نصب میشه *) تعریف کرد ،که فقط دسترسی select (خواندن) داشته باشه.دسترسی یوزر رو تا جایی که یادمه به یک table هم میشه محدود کرد.حالا رو هاست نمیدونم(دقیق یادم نمیاد) میشه user تعریف کرد(بستگی به سطح کاربری و دسترسی user اصلی خودتون داره). :fekr:

البته اگه خوندن کل table یا دیتا بیس از نظر شما مشکلی نداره.

زیاد توصیه نمیشه مخصوصا اگه به این قسمت تسلط ندارید.یوزری که به شما میدن هم محدود هستش به همون دیتابیس خودتون.

برای دیدن این قسمت در phpmyadmin به

User accounts > add user account

برید.

کد های sql برای محدود سازی و تعریف کاربر رو هم تو همین قسمت و یا تو سایت های مختلف با یه سرچ ساده میتونید ببینید.

یه کاربر در سطح و با دسترسی  مورد نظر بسازید.این برنامه(phpmyadmin) کد های sql مربوط به هر کاری که روی mysql انجام میدید(بدون نیازبه کد نویسی) رو به شما نشون میده و اجرا میکنه.بنابراین منبع خوبی برای یادگیری و کار با کدهای sql و دیتا بیس mysql هستش.می تویند از لوکال هاست هم استفاده کنید.

شرمنده یه کمی درهم - برهم شد. :DD: 

* این برنامه، برنامه وب هستش و باید در پوشه یا پوشه های زیر مجموعه www در وب سرور قرار بگیره و از طریق مرورگر قابل دسترسی هستش.تنظیمات اون هم در داخل فایل کانفیکی با نام config.inc.php قرار داره.از برنامه های دیگه هم میتونید استفاده کنید.

لینک ارسال

واقعا شما یوزر و نیم پس ورد اف تی پی رو میزاذیئ تو برنامه................................عجب

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...