رفتن به مطلب
  • 0

ساخت برنامه شبیه دیجیکالا با B4A

Cna

سوال

ممنون میشم دوستان درباره چند تا سوال برای ساخت برنامه دیجی کالا در بیسیک4 اندروید بنده رو راهنمایی کنند :

1- ساخت لیست ویو اختصاصی همانند برنامه دیجی کالا

2-آیا ورودیه اپلیکیشن از یک وب ویو استفاده میکند ؟ اگر درست حدس زدم امکان انجام این امر در بیسک هست؟ در غیر این صورت متریال های صفحه اول اعم از اسلاید و سایر موارد از پارس کردن json به وجود آمده است ، اگر این طور است ، قابلیت این مهم در بیسیک چگونه است ؟

3- ساخت هیتلر برای دقت در جستجو از طریق چک باکس در بیسیک چگونه است؟(برای بنده سمت سرور مهم نیست ، سمت بیسیک مهمه که چطور بیسیک اطلاعات رو دریافتت میکنه)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بنده برنامه دیجی کالا رو فقط در حد عکس توی بازار دیدم و روی کوشی نصب نکردم و تست هم نکردم.

و متیونم بگم با بیسیک هم میشه اینجور برنامه ها ساخت و اینکه اطلاعات رو از سرورش میگیره و حالا به وسیله Json  یا XML  پارس میکنه نمیدونیم.

واسه ساختن جستجو دقیق در برنامه باید خودتون الگوریتم بهینه واسش بنویسید و از کوئری های SQL  استفاده کنید و اطلاعات رو واکشی کنید.

اینکه از وب ویو استفاده میکنه یا نه اینطور مشخص نمیشه.

در کل ساختن همچین برنامه هایی زمان بر و ننیازمند به کار تیمی داره تا بشه یک نرم افزار خوب از آب در بیاد.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

بنده برنامه دیجی کالا رو فقط در حد عکس توی بازار دیدم و روی کوشی نصب نکردم و تست هم نکردم.

و متیونم بگم با بیسیک هم میشه اینجور برنامه ها ساخت و اینکه اطلاعات رو از سرورش م یگیره و حالا به وسیله Json  یا XML  پارس میکنه نمیدونیم.

واسه ساختن جستجو دقیق در برنامه باید خودتون الگوریتم بهینه واسش بنویسید و از کوئری های SQL  استفاده کنید و اطلاعات رو واکشی کنید.

اینکه از وب ویو استفاده میکنه یا نه اینطور مشخص نمیشه.

در کل ساختن همچین برنامه هایی زمان بر و ننیازمند به کار تیمی داره تا بشه یک نرم افزار خوب از آب در بیاد.

موفق باشید

دوست گرامی شما فرض رو بر این بزارید که الگوریتم  و هر آنچه که از سمت سرور هست توسط بنده به طور کامل تامین شود ، من در حال حاضر نحوه خروجی گرفتن  در بیسیک رو میخوام . 

این که چطور از php , mysql در بیسیک (البته مشخصا در برنامه ای که نام بردم ) و مواردی  که سوال کردم در بیسیک بهره ببرم ، مانند ساخت لیست ویو سفارشی  مثل دیجی کالا .

لینک ارسال

دوست گرامی شما فرض رو بر این بزارید که الگوریتم  و هر آنچه که از سمت سرور هست توسط بنده به طور کامل تامین شود ، من در حال حاضر نحوه خروجی گرفتن  در بیسیک رو میخوام . 

این که چطور از php , mysql در بیسیک (البته مشخصا در برنامه ای که نام بردم ) و مواردی  که سوال کردم در بیسیک بهره ببرم ، مانند ساخت لیست ویو سفارشی  مثل دیجی کالا .

اگه بحث شدن هست که بله امکانش هست ولی اگه میخواین تو این تاپیک به نتیجه برسین فک نکنم کسی وقت و حوصله توضیج کاملشو داشته باشه ولی در کل شما میاین خروجی json رو میگیرین تو برنامه و نمایش میدین برا همه کارها از جمله ورودیه هم نیازی به وب نیس احت میتونید با متد پست اطلاعاتو به سرور بفرستین و نتیجه رو دریافت کنین برا ثبت نام و بقیه چیزها هم همینطور

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...