رفتن به مطلب

نظرسنجی ساخت آموزش برنامه هایی مثل دیوار و یا مارکت

مجید آرتا

ساخت آموزش  

48 کاربر تاکنون رای داده است

شما مجاز به رای دادن در این نظرسنجی یا مشاهده نتایج نیستید. لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

ارسال‌های توصیه شده

به نام خداوند سبحان تعالی.

سلام

امیدوارم که حالتون خوب باشه و در پناه حق زندگی توام با آرامش رو سپری کرده باشید و به همین شکل سپری بشه

دوستان چند وقته میخواستم این نظرسنجی رو راه اندازی کنم تا بدونیم با خودمون و شما چند چندیم

شاید تایتل این موضوع شمارو خیلی کنجکاو کنه و علاقه داشته باشید که این پست رو بخونید و نظر بدید که آیا میتونیم با بیسیک هم این برنامه رو بسازیم ؟

بله دوستان میشه ولی خب نیاز به یکسری پیش نیاز ها داره و خوبه که بدونیم.

در کل یکسری موارد وجود داره که میشه گفت چرخه حیات پروژه ( PLC ) و چرخه پشرفت سیستم ( SDLC )  که این موارد اشاره میکنه به مدیریت کنترل پروژه در فناوری اطلاعات و باید مورد توجه قرار بگیره تا یک پروژه فناوری اطلاعات به ثمره برسه ( قبل از اینکه منسوخ بشه).حالا هدف بنده از بیان این جملات چیه ؟ ببینید دوستان برای انجام پروژه های بزرگ باید این موارد رو رعایت کنیم که زیر مجموعه ای از PLC  هستش :

• طرح کلی ( Plannig )
  • تحلیل ( Analysis )
  • طراحی ( Design )
  • پیاده سازی ( Implementation )
  • نگهداری و پشتیبانی ( Maintenance And Support )

و به این شکل میتونیم و با تقسیم کردن وظایف بزرگ به کوچیک به طور همزمان به پیشرفت کار تسریع بخشید.

خب ببنید ساختن همچین برنامه هایی مثل مارکت به طبع به همین راحتی ها نیست.شاید به زبون بگیم که خب میاد یکسری اطلاعات رو از وب سرویس میگیره و توی برنامه  قرار میده و کل کارش سمت سرور انجام داده میشه! درسته که عمده کارش سمت سرور هستش اما خب باید یکسری استاندارد ها رو در نظر بگیرن.این استاندارد ها چیه ؟ اینا میتونه باشه :

• برنامه روی تمامی نسخه ها اجرا بشه و با در نظر گرفتن میزان فشار به پردازش گر و فضای اشغالی طراحی بشه.خب طوری نباشه که گوشی که 25MB  ظرفیت رمش باشه و این برنامه بیاد تمامی فضا رو به خودش اختصاص بده و گوشی و سایر برنامه ها قابل اجرا و پردازش نباشن.
  • معماری پایگاه داده
  • امنیت
  • طراحی و دیزاین
  • و .......

اینا چیزایی بود که به ذهنم رسید.

خب پس باید واسه ساختشون یکسری چیزارو رعایت کرد تا برنامه استاندارد و کاربر پسند رو منتشر کنیم.

این مواردی رو که ذکر کردم رعایت بشه با بیسیک هم متیونیم اینجور برنامه هارو بسازیم و لذت ببریم.خب من شاید با خودم بگم میخوام کامپایلر بسازم ولی ساختنش به زبان راحته اما باید با خیلی از مباحث آشنا باشیم تا بتونیم استاندارد از آب در بیاد.

و اینجا بنده قصد داشتم نظر سنجی رو راه بندازم تا دوستان نظر بدن که همچین آموزش هایی که واقعا نیاز به مدیریت و زمان زیادی داره موافقند و با توجه به وقتی که صرف میشه از اون طرف جبرانی بشه.

بنده یکسری شرایط رو قصد دارم برای ارائه همچین آموزشی برای شما عزیزان تعیین کنم :

• اگر کمترین خرید و یا رزرو این آموزش  200 نفر باشد و در این صورت قیمت این آموزش برای هر خرید 50 تومن میشه.
  • اگر کمترین خرید و یا رزرو این آموزش 100 نفر باشد و در این صورت قیمت این آموزش برای هر خرید 100 تومن میشه.
  • گر کمترین خرید و یا رزرو این آموزش 50 نفر باشد و در این صورت قیمت این آموزش برای هر خرید 150 تومن میشه.

ودلیل این شرایط هم اینه که ساختن همچین آموزشی یک پروسه زمان بر هستش و طی این اموزش نه تنها ساختن برنامه هایی مثل دیوار رو یاد میگیرید بلکه خیلی از مسائل برنامه نویسی واستون حل میشه و علامت سوال های ذهنتون جواب داده میشه.

پس ساختن همچین آموزشی با یکی از 3 شرایطی که گفته شد ارائه میشه.

اختصاصی واسه یک نفر هم انجام میشعه ولی با قیمت واقعی پروژه.

این اموزش برای کسانی که با هر سه شرایط توافق ساخته میشه.یعنی اینجا تعیین کننده هزینه پرداختی خود کاربران هستند که چند نفر برای این خرید رزرو می کنند( برای رزرو هیچ هزینه ای گرفته نمیشه و فقط اعلام خرید).

پس دوستانی که قصد یادگیری ساختن همچنین اپلیکیشن هایی رو دارن میتونن بع عنوان خریدار واقعی اینجا اعلام حضور کنم و بنده ببینم چند چندیم.

موفق باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

سلام 

اموزش مفیدیه و سطح بچه ها بالا میره .

قیمتم به نظرم 100باشه خوبه .

لینک ارسال

درود

سلام مجید جان

ایول ، بهترین ایده است

منم میخوام نظرم رو بگم :

به نظر من بحث مایکت داخل یک پک باشه

و ساخت برنامه ای مثل بازار هم یک پک

هم هزینه کمتر

هم آموزش ها بهتر با زمان کافی پر میشه

موفق باشید  :gol: 

لینک ارسال

خیلی عالی می شه...

به نظرم قیمت آموزش 150 هزار خوبه.

البته خیلی کار سختیه ضبط چنین آموزش های وقت گیری.

موفق تر باشید استاد آرتا

لینک ارسال

خیلی عالی می شه...

موفق تر باشید استاد آرتا

----------------------------

میتونم با جرئت بگم خود شما به هیچ عنوان این اموزش رو با این قیمت خریداری نمیکنید

پس حداقل بزارید اونایی وضع مالی خوبی ندارند و علاقه دارند بتوانند خریداری کنند

---------------------------

و بهتر است که دوستان قیمت پیشنهاد نکنند

خود اقای ارتا بهتر میدونن چقدر بزارند که برای همه قابل پرداخت باشه

لینک ارسال

خیلی عالی می شه...

موفق تر باشید استاد آرتا

ببینید

دوست عزیز ساخت این جور برنامه  ها وقت گیر برای افرادی هست که جامع اموزش بدند مثل اقای ارتا

تعیین کردن قیمت کار درستی نیست اگه بگند یه محصولی قراره تولید بشه شما میاید نرخ تایین کنید؟؟؟

نرخ بر حسب معیار هایی تایین میشه که آقای ارتا بر این موضوع تسلط دارند

این موضوع نه به من نه به شما ربطی داره (* نرخ *)

فقط در مورد اموزش نظر بدید که خوبه یا نه!!!

لینک ارسال

سلام

منم موافقم

ولی قیمت 150 خیلی زیاده

الان تو سایتهایی که نمیخوام تبلیغ کنم و اسمشونو بیارم یه جا 25 هزار تومن همین دوره هست جای دیگه 50 ضمن اینکه با جاوا و فریم ورکهای قوی php آموزش داده شده اند که خیلی بیشتر وقت گیره

با یه قیمت عادلانه موافقم و خودم خریدارم

لینک ارسال

چقدر طولانی بود متن ....!

خسته نباشید آقای آرتا ، استارت کار بسیار خوبی رو زدید و امیدوارم موفق باشید! آموزش بسیار عالی هست ، در واقع این آموزش علاوه بر بالا بردن اطلاعات دوستان در زمینه هایی که اشاره شد و کاربرد های فراوان می تونه قدرت نمایی و معرفی کننده ای باشه برای b4a و پیشرفت انجمن و ... و در واقع مفید بودن تنها مطالب آموزش نیست !‌ در مورد قیمت هم آقای آرتا درخواست نکردند که قیمت تعیین شود و فقط درخواست رزرو کردند پس لازم نیست در‌ مورد این مورد بحث شود! آموزش ساخت کتاب نیست که انتظار قیمت ده هزار تومان دارید! در پایان باز هم آرزو موفقیت دارم و امیدوارم با استقبال دوستان آموزش تهیه شود! یا علی

لینک ارسال

بنده موافقم...واقعا بهترین آموزش انجمن میشه...

اما حتما یه جوری قفلش کنید همچین آموزش با ارزش و خوبی رو که پخش نشه رو نت!

لینک ارسال

خوب بودنش که خوبه چنین برنامه هایی !

ولی بنظرم واسه یه نفر تکی ، چنین برنامه ای نمیتونه زیاد مفید باشه !

واسه کسی خوبه که میخواد مارکت بزنه یا اپی مثل دیوار 

و همچنین قدرت ایجاد محیطی مثل مارکت رو داره.

ارادت ./

لینک ارسال

من موافقم ولی خداییش با این شرایطی که دارم حتی اگر قیمت هم بیاد زیر بیستمن برام خریدش سخته  :D  ولی خوب همچی آموزش جاش خالیه و خیلی از مشکلات رو بصورت اتوماتیک حل میکنه مثل گرفتن عکس و متن و فایل ز سرور یا امنیت انلاین و ... امیدوارم به پرباری انجمن بیانجامد  :crazy:

---------------------------------------------------------------

پ ن : اون یه دونه رای منفی رو کی داده؟ :roomNemishe:

لینک ارسال

خوبه ولی اگه ارزون باشه :ok: مثلا 150 هزارتومن کی میخره :fekr: نکنه اینجا همه بچه پولدارن ماخبر نداشتیم :kotak:  :oops:  :oops:

لینک ارسال

خوبه ولی من برخلاف بقیه میگم باید قیمت بره بالاتر و تعداد هم محدود بشه

اگه قرار باشه همه بتونند بخرند و هرکس سورس را بعد خرید شیر کنه یا مثلا چند نفرس با هم بخرند دیگه کار ارزش نداره

فردا بخوای به مشتری بگی مثلا 2 میلیون قیمت ساخت برنامه میشه حتما میگه فلانی میگه من سورسو دارم 50 هزار تومن برات درست میکنم :|

لینک ارسال

طبق برداشتی که من از متن تاپیک کردم قرار نیست در این آموزش ها کدنویسی یاد داده شود! بلکه قرار است استاندارد هایی که باید برای ساخت همچین پروژه هایی قبل از کدنویسی رعایت شود آموزش داده شود که به صورت تیتر وارد در پست آقای آرتا ذکر شده است. در هیچ کجا نگفته اند که کدنویسی و برنامه نویسی آموزش داده می شود! متن را کمی با دقت بخوانید! البته این برداشت من است ولی در این موضوع باید خود آقای آرتا پاسخ دهند!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...